Keystone logo
European University Cyprus

European University Cyprus

European University Cyprus

Sissejuhatus

European University Cyprus tegeleb aktiivselt kohalike, piirkondlike ja ülemaailmsete partneritega, et edendada pikaajaliste strateegiliste teadusuuringute partnerluste ja uuenduslike õppekavade võimalusi.

Tere tulemast European University Cyprus , ülikoolile, millel on väga eriline koht Küprosel ja Kagu-Euroopa piirkonnas. See on innovaatiline asutus, mida määratleb arenenud haridusprogrammide dünaamiline integreerimine, teerajajaks teadustöö ja ulatuslik kaasamine kogukonna, tööstuse ja ühiskonnaga. Pealegi aitab meie väljapaistv õpe ja õpetamine, mis edendab ja parandab tööalast konkurentsivõimet, ning kaasaegsed infrastruktuurid, mis aitavad kaasa üldise eesmärgi saavutamisele, mille European University Cyprus on üks juhtivaid kõrgharidusasutusi riiklikult ja rahvusvaheliselt tunnustatud. Seetõttu on European University Cyprus oluline osa Kagu-Euroopa regiooni sotsiaalsest ja majanduslikust struktuurist. Meie akadeemiline mudel ühendab õpetamise ja teadustöö ning kogemusliku õppe õppekavadesse ja praktilistesse valdkondadesse, suurendab meie õpilaskoolide keskkonda meie tegevuse põhiosa. Selle tulemusena saavad meie õpilased nii väärtuslikke töökoha teadmisi kui ka kodanikteadlikkust.

Meie kvaliteetne õppejõud - teadusliku rahvusvahelise kogemusega - on pühendunud teadmistepõhise ühiskonna osalemisele ja toetamisele. Lisaks on European University Cyprus järjekindlalt üks Kagu-Euroopa ülikoolide kõige innovaatilisemaid osi, kellel on pidev pühendumust meie teerajaja akadeemilise keskkonna seostatud arenduspraktika ja / või professionaalse teekonna alal. Tänapäeva majandusolukorras on ülioluline, et üliõpilased taotleksid kõrgetasemelist ülikooli, mis on No1 valik sünergia või koostöö jaoks maineka korporatsioonide ja / või organisatsioonidega. Näiteks Microsoft on välja valinud European University Cyprus koostöö tegemiseks, Microsofti innovatsioonikeskuse (MIC) käivitamiseks ja haldamiseks. See on ainus MIC-ga Küprosel ja üle 100 Microsofti innovatsioonikeskuse (MIC) kogu maailmas, mis loovad võrgu kõige uuematest tehnoloogilistest rajatistest, mis pakuvad koostööd uuenduslike uurimis-, tehnoloogia- ja tarkvaralahenduste jaoks, mis hõlmavad valitsuse, akadeemilised ja tööstuse osalejad.

European University Cyprus on üks maailma suurimaid ülikoole üliõpilasi kogu maailmas. Meie üliõpilaste arvukad väljavaated välismaal õppimiseks ja rahvusvaheliste akadeemiliste kogemuste lisamiseks ülikooliharidusele rikastavad ülikoolide kogemust European University Cyprus . European University Cyprus püüame kvaliteetse kõrghariduse kättesaadavaks muuta ja taskukohase hinnaga, nii et rohkem õpilasi saaksid oma unistusi jätkata. Meie missioon usub, et see aitab muuta maailma paremaks.

VISION

Olla juhtiv ülikool piirkonnas, pakkudes tipptasemel õpetamist, teadustööd ja üliõpilaste toetust

MISSIOON

Õppida oma õpilasi edukaks ja täidetavaks karjääriks. Mõista ja rahuldada meie ühiskonna vajadusi. Luua teadmised teaduse ja innovatsiooni kaudu

VÄÄRTUSED

  • Pühendunud tipptasemele
  • Kliendipõhine
  • Inimestele orienteeritud
  • Uuenduslik
  • Vastutav
  • Sotsiaalselt vastutustundlik

Asukohad

  • Nicosia

    European University Cyprus 6, Diogenis Str., Engomi, P.O. Box: 22006, 1516, Nicosia

Küsimused