Keystone logo
© Masterstudio Industrial Design - NAZA
Fachhochschule Nordwestschweiz FHNW

Fachhochschule Nordwestschweiz FHNW

Fachhochschule Nordwestschweiz FHNW

Sissejuhatus

Õppimine Masterstudio Designis

Kaasaegse disaini praktika instituudi (ICDP) Masterstudio Design koosneb kolmest stuudiost: Masterstudio Industrial Design, Masterstudio Scenography, Masterstudio Fashion Design. Igal stuudiol on distsiplinaarne fookus. Lisaks keskendub ICDP teadusdiskursus digitaalsele integratsioonile, disainikultuuridele ja ringdisainile ning neid kajastatakse ja edastatakse mitmemõõtmeliselt.

Meie rakendusuuringute ja projektitöö aluseks on kujundustermin "Advanced Design". Senise maksimeerimise majanduspraktika asemel võtame õpetamises ja disainis omaks ekstrapreneur rolli, mis tähistab koostööd ja süsteemset tegutsemist: Arutletakse ja arendatakse edasi globaalsete kriiside, kliimamuutuste ja sotsiaalse ebavõrdsuse aktuaalseid probleeme. Jätkusuutlikkus ja ökoloogia, kaasatus ja tehnoloogia, interaktsioon ja materiaalsus on valdkonnad, milles seatakse kahtluse alla disaini roll ning määratletakse uusi nägemusi inimeste kooseksisteerimisest ja majandustegevusest.

Masterstudio Design pakub põhjalikku koolitust professionaalse, tulevikku suunatud disainipraktika ja rakendusuuringute vallas. Selgitatakse välja ja määratletakse asjakohased uurimisküsimused, mõeldakse välja sobivad ja keerulised projekteerimisprotsessid, töötatakse välja ja viiakse ellu projekte.

Koolituse komponentideks on suhtlemine, projektijuhtimine, valdkondadevaheline ja uurimistööle suunatud meeskonnatöö.

Kandideeri kuni 15.03.2023! Lisateavet leiate siit.

Vaata meie Instagrami siit .

Asukohad

  • Basel

    Basel, Šveits

Programmid

Küsimused