Keystone logo
Faculdade Ideal (FACI)

Faculdade Ideal (FACI)

Faculdade Ideal (FACI)

Sissejuhatus

Ideaalne School (FACI) alustas tegevust 2000. aasta esimesel poolel, mille käigus direktorid. Alates sellest ajast on keskendunud akadeemilist kvaliteeti kursuste ja täna on iseloomustanud Para ning kõrgkooli parima PMI riik.

Umbes 2500 õpilased, FACI pakub bakalaureuse-, bakalaureuse- ja tehnoloogia magistriõppesse juhtimine, tehnoloogia, ehitus, arhitektuur, haridus ja Law.

Detsembris 2014 FACI sai osa DeVry Haridus Group, USA haridus- rühma üle 80-aastase ajalooga hariduse ja on olemas 55 riigis, kus 160.000 õpilastele. See muudab FACI esimene ja ainus rahvusvaheline kool Petlemma, mis annab meie õpilastele juurdepääsu mitmesuguseid soodustusi ja programmid, kui vahetada USA ja inglise keele kursused subsideeritud. Asub peamine ala linnas, Batista Campos linnaosa, FACI on kaasaegsed klassiruumid, laboratooriumid uusimaid seadmeid, raamatukogu ja infrastruktuuri rahvusvaheline standard, et ainult kolledži DeVry Brasiilia pakkuda.

Ole lõpetanud professionaalne FACI tähendab elanud kõik kogemused vaja võtta positsioone, leida lahendusi ja panna kohe praktikas kogu sisu imendub kolledžis.

Tule meie õppejõud, valida parim muidugi teile ja logida oma sissepääs eksami. Kui soovite maailmatasemel haridus, FACI on teie parim valik.

Asukohad

  • Belém

    Tv. Tupinambás, nº 461, Bairro Batista Campos, CEP: 66025-610 Belém – PA

    Programmid

      Küsimused