Keystone logo
© Prague Film School / Ali Shreim
Faculty of Mechanical Engineering for University of West Bohemia

Faculty of Mechanical Engineering for University of West Bohemia

Faculty of Mechanical Engineering for University of West Bohemia

Sissejuhatus

Pakume oma õpilastele kvaliteetset haridust, arendame nende oskusi ja näitame võimalikke viise edasi, et nad saaksid ümbritsevat maailma vallutada.

Tuhandete edukate õpilaste Alma Mater

Masinaehitusteaduskond on Pilseni üks vanimaid teaduskondi ja see on oma tööstuslikus linnas asendamatuks osutunud juba üle 70 aasta. Škoda tehaste pikad traditsioonid Pilsenis panid suurepärase aluse tehnikaharidusele, mis koos uusimate tehnoloogiate ja teadmistega rajas tee moodsa, avatud teaduse ja teaduse valdkonnas laialdaselt tunnustatud ja juhtivate ettevõtete poolt soovitud õppeasutuse loomiseks. koostöö.

Masinaehitusteaduskond koolitab akrediteeritud õppekavadesse kõrge kvalifikatsiooniga spetsialiste, kelle järele on tööturul suur nõudlus. Inspiratsiooni oma õppesuundade sisuks ammutame peamiselt koostööst tööstuspraktikaga ning koostööst kodu- ja välismaiste ülikoolidega.

Teaduskonnal on kümneid kontakte ülikoolidega üle kogu maailma. Paljud neist kontaktidest ja projektidest võimaldavad meie õppejõududel ja üliõpilastel töötada või õppida välismaal ülikoolides ja ettevõtetes, tuues nendega uusi teadmisi ja kogemusi meie akadeemilisse keskkonda.

Masinaehitusteaduskonnas on akrediteeritud teadusprogrammid ja doktoriõppe programmid. Samuti viib läbi habilitatsiooni- ja professoriprotseduure.

Miks õppida meiega?

Lihtsalt sellepärast, et tehnoloogia õppimine on täiesti suurepärane! See annab teile suurepärase alguse edukale karjäärile, aitab teil leida huvitavat ja paljutõotavat tööd ning võib-olla saab teie tööst isegi teie hobi. Tehnoloogia õppimine parandab teie oskusi, mitte ainult teadmisi. Arvutiprogrammeerimine viib teie töö sammu võrra kõrgemale ning probleemide lahendamisel saate kujundada ja õppida insenerina mõtlema. Usume, et meie juhtkond pakub teile kõike, mida vajate, et ise hämmastavaid asju välja mõelda ja toota.

Ja mida veel?

Kui olete huvitatud arvutimodelleerimisest, virtuaalsest reaalsusest, arvutisimulatsioonidest, tööstusdisainist, meditsiini- ja autotehnoloogiast, rongidest ja trammidest, täiustatud materjalidest või juhtimistehnikast, siis olete leidnud õige koha! Ja teile, kes pole veel kindel, mida soovite õppida, saame teile nõu anda ja pakkuda sobivaid õppespetsialiste. Saate ülikoolis uusi sõpru ja võib-olla ehitate koos ka uue vormelisõiduauto mudeli või rikastate oma haridust praktikaga ühes meie partnerülikoolist üle kogu maailma.

Ja minu karjäär?

Inseneriõpilaste järele on tohutu nõudlus ja kui lisate oma oskustele globaalse keele, saate valida hästi tasustatud tööpakkumiste seast kogu maailmas.

Teaduskonna elu

Teaduskond korraldab iga-aastaseid üritusi oma üliõpilastele, mõned kogu ülikoolile ja mõned ainult teaduskonna üliõpilastele. Semestri alguses korraldatakse teaduskonna ülikoolilinnakule tutvustavaid üritusi. Õpilased saavad sõbralikus, mitteametlikus keskkonnas kohtuda nii vanemate klassikaaslastega kui ka teaduskonna dekaaniga tudengibändide kontserdil.

Teie õpingute vältel korraldame koos kehalise kasvatuse ja spordi osakonnaga ekskursioone ja võistlusi. Pühade ajal korraldab ülikool suvekoole ning meie kehalise kasvatuse ja spordi osakonna äärelinnalaagreid, mille korraldamisel saate aidata.

Statistika

 • Rohkem kui 70 aastat traditsioone
 • 6 osakonda
 • 950+ õpilast
 • 10 000+ lõpetajat
 • Tööandjate poolt soovitatud kool 2018, 2019 (3. koht)
 • Kaasaegne ülikoolilinnak
 • Regional Technological Institute (RTI)
 • Energiauuringute keskus
 • Tihedad sidemed tööstusega

  Asukohad

  • Pilsen

   Univerzitní,8, 301 00, Pilsen

  Programmid

   Asutus pakub ka:

   Küsimused