Keystone logo
© Penn State Great Valley
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Sissejuhatus

New Jersey suurim eraülikool, FDU, on mittetulunduslik, mittesektantne, mitme ülikoolilinnakuga asutus. 1942. aastal asutatud FDU saavutas 1948. aastal nelja-aastase staatuse ja 1956. aastal ülikooli heakskiidu.

Ülikool pakub üle 100 bakalaureuse- ja magistriõppe programmi, sealhulgas farmaatsia, õenduspraktika, kliinilise psühholoogia ja koolipsühholoogia doktoriprogrammid; ja AACSB akrediteeritud ärikool. Kraadiõppeprogramme pakutakse kahes New Jersey ülikoolilinnakus ja kahes FDU asukohas väljaspool USA-d: Wroxtoni kolledžis Oxfordshire'is Inglismaal ja Vancouveri ülikoolis Briti Columbias, Kanadas.

FDU 12 000+ täis- ja osalise tööajaga üliõpilast jätkavad kvaliteetseid karjäärile suunatud programme vastavalt nende vajadustele kohandatud ajakavadele - päevadel, õhtuti ja nädalavahetustel.

Õppekava peegeldab maailmahariduse missiooni ja riiklikult tuntud Core'i alust.

Missioon

Fairleigh Dickinsoni ülikool on akadeemilise tippkeskus, mis on pühendunud maailma kodanike ettevalmistamisele globaalse hariduse kaudu. Ülikool püüab pakkuda õpilastele multidistsiplinaarseid, kultuuridevahelisi ja eetilisi arusaamu, mis on vajalikud ideede, kaubanduse ja kultuuri ülemaailmsel turul osalemiseks, juhtimiseks ja õitsenguks.

Kohustus

Fairleigh Dickinsoni ülikooli mitmekesisuse, võrdsuse ja kaasamise kohustuse avaldus

Fairleigh Dickinsoni ülikool (FDU) on oma missiooni, visiooni ja põhiväärtuste põhialuseks pühendunud mitmekesise, õiglase ja kaasava ülikoolilinnaku keskkonna loomisele ja kasvatamisele, mis soodustab õpilaste, õppejõudude, töötajate, administratsiooni ja vilistlaste vastastikust austust ja mõistmist.

FDU hõlmab avatud mõtlemise, mõtte mitmekesisuse ja kultuurilise väljenduse kultuuri. Ülikool julgustab erinevaid vaatenurki, et rikastada ülikooli kogukonna hariduskogemust. FDU rõhutab kultuuriliste kogemuste ja perspektiivide mõistmist, arendades FDU kogukonna liikmete vahel lugupidavat suhtlust.

Ülikool keskendub sellele, et üliõpilased, õppejõud, töötajad, administratsioon ja vilistlased areneksid globaalses keskkonnas isiklikult ja professionaalselt, et vaidlustada ja tagasi lükata rassiline lahknevus, eelarvamused, süsteemsed privileegid ja rõhumine. Sel eesmärgil ei salli FDU diskrimineerimist ega eelarvamusi rassi, usu, soolise identiteedi/väljenduse, seksuaalse sättumuse, soo, võimete staatuse, vanuse, rahvuse ja sotsiaalmajandusliku klassi alusel.

Ajalugu

Fairleigh Dickinsoni ülikool, mille asutasid 1942. aastal dr Peter Sammartino ja tema abikaasa Sylvia (Sally), on kasvanud New Jersey suurimaks eraülikooliks. Täna on ülikooli kahes ülikoolilinnakus New Jersey põhjaosas ja selle rahvusvahelistes ülikoolilinnakutes Inglismaal Wroxtonis ja Kanadas Vancouveris registreerunud enam kui 11 500 üliõpilast 32 osariigist ja 72 riigist. Kaheaastase nooremkolledžina alustades laienes Fairleigh Dickinson 1948. aastal nelja-aastasele õppekavale, et täita vajadus kõrghariduse järele New Jersey põhjaosas. 1954. aastal pakuti esimest kraadiõppe programmi, ärijuhtimise magistrikraadi ning teise ülikoolilinnakuks osteti Bergeni Junior College, nüüdseks Metropolitan Campus. 1956. aastal sai Fairleigh Dickinson ülikooli staatuse ja aasta hiljem omandati Madisonis 178 aakri suurune Vanderbilt-Twombly kinnistu, et see toimiks kolmanda ülikoolilinnakuna, praeguse Florhami ülikoolilinnakuna.

FDU-st sai esimene Ameerika ülikool, millel oli Inglismaal ülikoolilinnak, kui ta omandas Oxfordi ülikooli Trinity kolledžilt Wroxtoni kolledži. 1965. aastal avatud Wroxtoni kolledž pakub Ameerika üliõpilastele kraadiõppe ja bakalaureuseõppe kursusi ning rikastavat kultuurikogemust. Varem 13. sajandil asunud klooster Wroxtoni kolledž on nüüd kaunilt restaureeritud ja moderniseeritud Jacobe'i mõis. 2007. aastal alustas FDU kursusi Kanadas Briti Columbias Vancouveris.

FDU on jätkanud oma pühendumust globaalse silmaringi laiendamisele ja suurema rahvusvahelise mõistmise edendamisele. 2000. aastal võttis hoolekogu vastu FDU keskendunud missiooni: valmistada õpilasi ette maailma kodakondsuse saamiseks globaalse hariduse kaudu.

Igal ülikoolilinnakul on ainulaadne iseloom ja elujõud. Üliõpilased saavad kasu õppimisest terviklikus ülikoolis, mis pakub laia valikut programme ja kursusi, kuid nad naudivad ka soojuse ja isikliku tähelepanu õhkkonda, mida tavaliselt leidub palju väiksemates õppeasutustes.

Täna pakub FDU üle 100 kraadiõppe programmi assotsieerunud, bakalaureuseõppe, magistri- ja doktoriõppe tasemel. Fairleigh Dickinsoni ülikooli laiaulatuslik pakkumiste valik koos õppejõudude sügavuse ja teadmistega on võimaldanud teenindada New Jersey ja kaugemalgi kodanikke.

FDU tugisambad

Fairleigh Dickinsoni ülikooli sambaühingu asutas 2001. aastal president Michael Adams, et tunnustada neid erakordseid inimesi, kes on aja jooksul andnud erakordse panuse ülikooli, selle kogukonna ja kultuuri iseloomu ja kvaliteeti.

Auhind

Igal sügisel toimuval kokkutulekul esitletakse 1000-dollarine tšekk. Vancouveri saajad saavad oma auhinna Vancouveri alguseelse õhtusöögi ajal. Saaja nimi kantakse individuaalsele tahvlile, mis esitatakse saajale. Igale saajale antakse FDU nööpnõel. Lisaks kutsutakse samba saajaid osalema oma ülikoolilinnakute algustseremoonia rongkäigus.

Kriteeriumid

 • Isik, kes töötab FDU-s õppejõududevälisel ametikohal vähemalt kümme aastat ja on madalam asepresidendi, asepresidendi või asepresidendi auastmest.
 • Üksikisik demonstreerib FDU missiooni ja ajaloo suurt mõistmist.
 • Üksikisik edendab ülikoolilinnakus viisakust.
 • Üksikisik on eeskujuks teistele FDU töötajatele ja üliõpilastele.
 • Üksikisik väljendab suurt muret üliõpilaste ja teiste ülikooli kogukonna liikmete pärast.
 • Üksikisik peaks olema FDU kogukonnas aktiivselt kaasatud lisaks oma konkreetsetele töönõuetele.

Protsess

Iga õppeaasta kevadel koostab personalibüroo FDU kogukonnale kirja, milles loetletakse auhinna kriteeriumid, kutsutakse üles kandideerima ja kehtestatakse avaldatud tähtaeg.

Üliõpilastel ja abiturienditel ei ole lubatud kandideerida.

Kandidaadid peavad olema FDU-s töötanud vähemalt kolm aastat.

Kandidaadid tuleb esitada individuaalselt koos soovitusega. Grupi petitsioonide kandidaate vastu ei võeta.

Soovitatav on esitada uuesti kandidaadid, kes ei ole varem välja valitud, kuid kes on endiselt sobivad.

Piisava kandidaatide kogumi puudumisel võib komisjon pääseda juurde eelmise kahe viimase aasta nominentide kogumile.

Praegused kvalifitseeritud sambaühingu liikmed võivad esitada ühe kandidaadi. Kõik praegused samba saajad säilitavad pärast asepresidendi abi, asepresidendi või asepresidendi ametikoha ülendamist oma positsiooni sambana, kuid nad eemaldatakse ametisse nimetamise ja valimiste protsessist.

Kandidaadid edastatakse personaliametile ja kontrollitakse, kas need vastavad ülaltoodud abikõlblikkuse kriteeriumidele.

Personalibüroo annab aktiivsetele Samba Seltsi liikmetele koopiad kõigist sobivatest kandideerimisvormidest ja lisab hääletuslehe. Liikmetel palutakse saata hääletussedelid tagasi personaliosakonnale.

Personalibüroo määrab tulemused, valides igast suuremast New Jersey ülikoolilinnakust ja Vancouveri ülikoolilinnakust kuni ühe adressaadi ning suhtleb vastavalt presidendi kantselei, ülikoolide tegevuste ja kommunikatsiooniga.

Sambaauhindade väljakuulutamine ja üleandmine

Igale auhinnasaajale saadetakse ülikooli presidendi allkirjaga kiri. Nimed edastatakse operatsioonide vanemasepresidendile, et nad lisataks kokkukutsumisprogrammi ja stsenaariumidesse, ning Vancouveri ülikoolilinnaku juhile, et nad lisataks eelõhtusöögi programmi. Nimed edastatakse koos kandidaatidega kommunikatsioonibüroole 100–200-sõnalise tsitaadi väljatöötamiseks, mida loetakse New Jersey kokkukutsumisel või Vancouveri alguseelsel õhtusöögil. Kõigi kandidaatide koopiad edastatakse presidendi kantseleile, et neid säilitataks konfidentsiaalselt kaks aastat. Auhinnasaaja peab tsitaadid enne esitlust üle vaatama. MÄRKUS: operatsioonide vanemasepresident loeb tsitaati; President annab auhinna üle. Saajatel soovitatakse teha lühike (50 sõna) avaldus oma nõusoleku kohta. Personalikantseleil on õigus protseduure perioodiliselt üle vaadata ja teha presidendi kantseleile soovitusi.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

 • Madison

  285 Madison Avenue, 07940, Madison

  • Teaneck

   1000 River Rd, Teaneck, 07666, Teaneck

   • Vancouver

    842 Cambie St, Vancouver,, BC V6B 2P6, Vancouver

    • Wroxton

     Church St, Wroxton, Banbury, OX15 6QF, Wroxton

     • New York

      New York, Ameerika Ühendriigid

      Küsimused