Keystone logo
Maastricht University, Faculty of Arts and Social Sciences

Maastricht University, Faculty of Arts and Social Sciences

Maastricht University, Faculty of Arts and Social Sciences

Sissejuhatus

Kunsti- ja sotsiaalteaduste teaduskond ( FASoS ) on üks Maastrichti ülikooli kuues teaduskonnast . See asutati 1994. aastal. Umbes 240 töötajat ja ligikaudu 1800 üliõpilast. Hariduse formaat sarnaneb kõikidel Maastrichti Ülikooli õppejõududel probleemipõhise õppe põhimõttel. Teaduskond on rahvusvaheliselt orienteeritud ja enamik programme pakutakse inglise keeles. Tema õpilased on pärit üle kogu maailma. Teaduskond asub Maastrichti kesklinnas, Grote Grachti kahes renoveeritud hoones: "Hof van Tilly" ja "Soirongebouw".

Akadeemilised programmid

Kunsti- ja sotsiaalteaduste teaduskond pakub kahte kolmeaastast bakalaureuseõpet: Cultuurwetenschappen / kunst ja kultuur; ja Euroopa õpinguid ja kaheksa üheaastast magistriprogrammi: Kunst, literatuur en samenleving / kunst, kirjandus ja ühiskond; Euroopa õpingud; Üleilmastumise ja arengu uuringud; Euroopa avalikud suhted; Ühiskonna, teaduse ja tehnoloogia Euroopa uuringud; Kunst, kultuuri en erfgoed / kunsti ja kultuuripärand; Politiek en samenleving / Poliitika, ühiskond ja meedia kultuur. Lisaks pakutakse kahte kaheaastast teadustöö meistrid: kunsti-, teadus- ja tehnoloogiakeskused; ja Euroopa õpingud.

Akadeemil on kõrgkool, kus igal aastal tarbitakse umbes 10 doktoranti.

Teadusuuringud

Kunsti- ja kultuuriinstituut hõlmab kunsti- ja sotsiaalteaduste teaduskonna kogu uurimistööd. Uurimisinstituut koosneb kolmest programmist: 1. Poliitika ja kultuur Euroopas, 2. Teadus, tehnoloogia ja ühiskond, 3. Kultuurimälu ja mitmekesisus. Uurimispiirkond kattub nii humanitaar- kui ka sotsiaalteadused.

Asukohad

  • Maastricht

    Maastricht University Minderbroedersberg 4-6

    Küsimused