Keystone logo
© First City University College
First City University College

First City University College

First City University College

Sissejuhatus

First City University College on pühendunud erakordsete kõrgharidusvõimaluste pakkumisele nii Malaisia kui ka rahvusvahelistele üliõpilastele erinevatel akadeemilistel ja erialastel erialadel. Meie asutuses oleme uhked, et pakume laia valikut programme, sealhulgas inglise keele intensiivprogrammi, sihtasutuse, diplomi-, kraadi-, magistri- ja doktoriõppe programme.

Meie pühendumus kvaliteetsele haridusele on meie missiooni keskmes. Tagame, et meie õpilased saavad rikastava ja tulevikku suunatud õppekogemuse, mis valmistab neid ette edu saavutamiseks pidevalt areneval ülemaailmsel tööhõivemaastikul. Järgmised põhipunktid rõhutavad meie tugevaid külgi:

 1. Põhjalikud akadeemilised pakkumised: First City University College pakub laia valikut akadeemilisi programme, mis hõlmavad äri, raamatupidamist ja rahandust, turundust, hotellindusjuhtimist, massikommunikatsiooni, tarkvaratehnikat, tehisintellekti, asjade Interneti, infosüsteeme, graafilist disaini, sisearhitektuuri ja -disaini, moodi Turundus ning mööbli- ja tootedisain. See lai valik tagab, et õpilased saavad tegeleda oma kirgede ja huvidega, omandades samal ajal väärtuslikke oskusi valitud valdkondade jaoks
 2. Rahvusvaheline perspektiiv: meie asutus tervitab õpilasi üle kogu maailma, edendades mitmekultuurilist keskkonda, mis suurendab õppimiskogemust. See rahvusvaheline perspektiiv valmistab õpilasi ette globaalseteks väljakutseteks ja võimalusteks, muutes nad hästi arenenud inimesteks, kes on valmis edukaks vastastikku ühendatud maailmas
 3. Terviklik haridus: me läheme traditsioonilistest akadeemilistest õpetustest kaugemale, rõhutades terviklikku haridust, mis kasvatab kriitilist mõtlemist, loovust ja probleemide lahendamise oskusi. Meie lähenemisviisi eesmärk on toota lõpetajaid, kes mitte ainult ei paista silma oma valitud valdkondades, vaid annavad ka positiivse panuse ühiskonda
 4. Tipptasemel programmid: First City University College on pühendunud haridussuundumuste esirinnas püsimisele. Meie programmid tarkvaratehnikas, AI-s, asjade internetis ja muudes esilekerkivates valdkondades peegeldavad meie pühendumust pakkuda õpilastele teadmisi ja oskusi, mis on tänapäeva kiiresti muutuval tehnoloogilisel maastikul asjakohased ja nõutud.
 5. Tööstusharukohane koolitus: teeme tihedat koostööd tööstuspartneritega tagamaks, et meie õpilased saaksid praktilist ja reaalset kokkupuudet. See tööstusharu oluline koolitus annab neile praktilise kogemuse ja teadmisi, mis on vajalikud nende tulevases karjääris silma paistmiseks
 6. Väga nõutud koolilõpetajad: meie lõpetajad on tööturul väga nõutud tänu First City University College saadud hariduse kvaliteedile. Tööandjad hindavad meie vilistlaste oskusi, teadmisi ja kohanemisvõimet, mistõttu nad on nõutud spetsialistid erinevates tööstusharudes. Valides First City University College , alustavad üliõpilased akadeemilise tipptaseme, isikliku arengu ja valmistumise teekonda edukaks ja rahuldust pakkuvaks karjääriks ülemaailmsel areenil.

Ülikooli omadused

First City Residences, mis asub 13-korruselises hoones, kus on konditsioneeriga 10 deluxe ühekohalist, 92 standardset ühekohalist ja 414 standardset kahekohalist tuba, privaatne vannituba ja keldrikorrusel parkla.

Muud rajatised ja teenused hõlmavad järgmist:

 • Müntidega töötav pesu
 • Ühine sahver
 • Resident Lounge
 • Õppetuba

Majutusasutusse pääseb sisse kaardiga, ööpäevaringse CCTV valve ja turvapatrulliga.

  Sisseastumised

  First City University College pakub õpilastele laia valikut programme, mille vahel valida ja alustada täisväärtuslikku akadeemilist teekonda. Taotlemiseks järgige lihtsalt neid kolme lihtsat sammu. Esmalt valige oma huvidele ja eesmärkidele kõige paremini vastav õppeprogramm. Teiseks esitage oma taotlus, kasutades kaasasolevaid PDF-vorme. Ja lõpuks jälgige oma taotluse olekut, sisestades selleks ettenähtud tekstikasti oma passi numbri. Meie üliõpilaste värbamismeeskond on pühendunud sujuva ja tõhusa kandideerimisprotsessi tagamisele, seega võtke meiega ühendust kõigi küsimuste või muredega. Ootame teie avalduse läbivaatamist ja tervitame teid meie ülikooli kogukonda.

  Asukohad

  • Petaling Jaya

   No. 1 Persiaran Bukit Utama, Bandar Utama, Petaling Jaya, Selangor, Malaysia., 47800, Petaling Jaya

  Küsimused