Keystone logo
Federal University Of Goiás

Federal University Of Goiás

Federal University Of Goiás

Sissejuhatus

UFG on haridus-, teadus- ja laiendusasutus, mille eesmärk on toota, süstematiseerida ja sotsialiseerida teadmisi ja teadmisi, koolitada spetsialiste ja ühiskonna ümberkujundamisele ja arengule pühendunud kodanikke. Kogu oma 59-aastase ajaloo vältel on UFG mitmekesistanud ja laiendanud oma tegevust ning täna on sellel ülikoolilinnakus 102 bakalaureuseõppe kursust ja 22 tuhat üliõpilast, kes on jaotatud kahte piirkonda - Goiás ja Goiânia. Pealinnas on UFG-l Aparecida de Goiânia ülikoolilinnak, Colemar Natal e Silva ülikoolilinnak (Praça Universitária) ja Campus Samambaia. Goiási piirkonnas pakub UFG 7 kursust, mis on jagatud kaheks akadeemiliseks spetsiaalseks üksuseks. Lisaks lõpetamisele pakub UFG magistrantuuri, doktorikraadi ja erialase magistrikraadi vahel 78 stricto sensu kraadiõppekursust, kus õpib üle 4200 üliõpilase.

Midagi põhiteadmist: UFG on avalik, ilmalik ja vaba ülikool. Mida see tähendab? Et see kuulub kõigile, olenemata religioossest veendumusest, sotsiaalsest klassist, seksuaalsest sättumusest, rassist / nahavärvist, ideoloogilisest / parteilisest kuuluvusest või muust eripärast. See tähendab ka seda, et seda hoitakse föderaalsete avalike vahenditega, see tähendab meie kõigi makstud maksudest.

Veelgi enam, UFG on koht, kus sotsiaal-kultuurilise mitmekesisuse austamine ja sõnavabadus on kesksed väärtused, mida kaitseb ülikooli põhikiri, mis tagab kõigi austamise ja ideede pluralismi, ilma igasuguse diskrimineerimiseta.

Asukohad

  • Parque Itatiaia

    Rua Mucuri,920, 74968-755, Parque Itatiaia

    Küsimused