Keystone logo
Federal University Of Juiz Fora / Universidade Federal de Juiz de Fora

Federal University Of Juiz Fora / Universidade Federal de Juiz de Fora

Federal University Of Juiz Fora / Universidade Federal de Juiz de Fora

Sissejuhatus

Juiz de Fora föderaalne ülikool (UFJF) on avalik-õiguslik ülikool Juiz de Foras (Minas Geraisi osariik, Brasiilia), kõrgema ülikoolilinnakuga Governador Valadares (samas osariigis). Institutsioon on asetanud end teadus- ja kultuurikeskusena enam kui kolme miljoni elanikuga piirkonnas ning on hinnatud Ladina-Ameerika parimate ülikoolide hulka, nii riikliku kui rahvusvahelise tunnustusega.

Üliõpilaste igapäevaelus, alates põhikoolist kuni lõpetajani, investeerib UFJF oma teaduskonna ja haridustehnilise personali kvalifikatsiooni, püüdes laborite ja klassiruumide pidevaks ajakohastamiseks ning seades esikohale dialoogi ühiskonnaga , mis vastab kõigile õpetamise, uurimise ja laiendamise statiivi ettekirjutustele.

UFJFil on kõigis teadmiste valdkondades nüüd 93 bakalaureuseõppe võimalust ning 36 magistri- ja 17 doktorikursust. Selle ülikoolilinnakus jalutab igapäevaselt üle 20 000 üliõpilase, arvestamata kaugõppest pärit umbes kolme tuhande üliõpilase hulka.

UFJF, mis on moodustatud teadusuuringute ja teadmiste tootmise keskuseks, edendab nii tööturul kui ka akadeemilises ringkonnas eetiliste, kriitiliste ja kvaliteetsete tulemuslikkuse spetsialistide moodustamist, kes on pühendunud õiglasemale ja võrdsemale ühiskonnale.

Asukohad

  • São Pedro

    Rua José Lourenço Kelmer,s/n, 36036-900, São Pedro

    Küsimused