Keystone logo
Federal University Of Ouro Preto - Universidade Federal de Ouro Preto

Federal University Of Ouro Preto - Universidade Federal de Ouro Preto

Federal University Of Ouro Preto - Universidade Federal de Ouro Preto

Sissejuhatus

Ouro Preto föderaalne ülikool (UFOP) loodi 21. augustil 1969, sajandiaastapäeva ja traditsioonilise Escola de Farmácia ja Escola de Minase ristmikul. Aastate jooksul on see oma füüsilist ruumi kasvanud ja laiendanud, omandades uusi kursusi, õpetajaid ja koostööpartnereid.

Farmaatsiakool loodi 1839. aastal. Sisseehitatud provintsi assamblee endine peakorter, kus vannutati Minas Geraisi 1. vabariiklik põhiseadus, kool oli riigi esimene teaduskond ja on Ladina-Ameerikas vanim farmaatsiatoodete alal. valdkonnas. Praegu asuvad selle haldussektor, kollegiaalne ja juhatused Morro do Cruzeiro ülikoolilinnakus Ouro Preto linnas. Laborid ja klassiruumid tegutsevad kooli peakorteris, kesklinnas ja ülikoolilinnakus.

UFOP püüab tuua 21. sajandi linna, mis on üle 300 aasta vana. Samal ajal kinnitatakse säilitamisettepanekut veel selliste projektide kaudu nagu olulisi ajaloomälestisi taastav Oficina de Cantaria ja kunsti ja pärandi üle mõtisklemist soodustav Kunstide Foorum. Teaduse ja tehnika muuseum, Pharmácia muuseum ja astronoomia observatoorium on olulised mälu ja kultuuri säilitamise keskused, mis säilitavad ühiskonnale teadmiste pärandi.

Asukohad

  • Bauxita

    Rua Professor Paulo Magalhães Gomes,122, 35400-000, Bauxita

    Küsimused