Keystone logo
Federal University Of Santa Catarina

Federal University Of Santa Catarina

Federal University Of Santa Catarina

Sissejuhatus

Universidade Federal de Santa Catarina (UFSC) peamine ülikoolilinnak asub Brasiilias Santa Catarina osariigi pealinnas Florianópolis. UFSC, mis asutati 18. detsembril 1960 eesmärgiga edendada õpetamist, teadusuuringuid ja teavitustegevust, pakub tasuta ja avalikku haridust ning kuulub Brasiilia ja Ladina-Ameerika parimate ülikoolide hulka.

UFSC missioon on toota, süstematiseerida ja sotsialiseerida filosoofilisi, teaduslikke, kunstilisi ja tehnoloogilisi teadmisi, laiendades ja süvendades õpilaste haridust erialase praktika, kriitilise mõtlemise ning riikliku ja rahvusvahelise solidaarsuse nimel, et luua õiglane ja demokraatlik ühiskond ning samuti elukvaliteedi tagamine.

Araranguá, Blumenau, Curitibanose ja Joinville'i linnades jaotatakse veel neli ülikoolilinnakut, UFSC kogukond koosneb umbes 50 000 inimesest, sealhulgas umbes 6000 õppejõust ja personalist. Ülikoolis on ligi 30 000 bakalaureuseõppe üliõpilast, kes on registreerunud enam kui 100 ülikoolilinnaku ja 10 kaugõppe programmis. Kõrgkoolide tasemel pakub UFSC umbes 9000 kohta enam kui 60 akadeemilises magistriõppes, 15 erialases magistriõppes ja 50 doktoriõppes, lisaks mitmetele ülikoolilinnakus või kaugõppes pakutavatele lõpetajate tunnistuste programmidele.

UFSC saavutusi peetakse võrdluseks Brasiilias ja välismaal ning selle rahvusvahelistumisprotsess hõlmab koostöölepinguid kogu maailma haridusasutustega. Praegu on kõikjal maakeral riikidega üle 300 partnerluse.

Asukohad

  • Trindade

    Rua Engenheiro Agronômico Andrei Cristian Ferreira,s/n, 88040-900, Trindade

    Küsimused