We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Federal University Of Sergipe

Federal University Of Sergipe

Federal University Of Sergipe

Sissejuhatus

Federal University Of Sergipe (UFS) on avalik-õiguslik kõrgkool, mis asutati 15. mail 1968. UFS on ennast tõestanud institutsioonina, kes on pühendunud tipptasemel õppe- ja teadustööle ning mitmekülgsele laiendamisega seotud tegevusele kohalikes kogukondades. Ülikooli peamine missioon on aidata kaasa riigi edusammudele teadmiste loomise ja kriitiliste, kodanikult meelestatud kodanike moodustamise kaudu, kes on pühendunud piirkonna säästva arengu edendamisele.

Praegu on UFSil ülikoolilinnakud São Cristóvão, Aracaju, Laranjeirase, Itabaiana ja Lagarto omavalitsustes, mis pakuvad iga-aastast registreerumist 5 500 sissetulevale esmakursuslasele 106 kursusega.

Teisi vabu kursusi pakutakse kaugõppe teel 15 erinevas keskuses, mis asuvad Sergipe osariigis: Arauá, Areia Branca, Brejo Grande, Estância, Japaratuba, Laranjeiras, Lagarto, Poço Verde, Porto da Folha, São Domingos, Carira, Nossa Senhora das Dores, Nossa Senhora da Glória, Propriá ja São Cristóvão.

Mis puutub kraadiõppesse, siis UFS pakub 46 kursust, sealhulgas 9 doktorikraadi. programme, 37 magistrikraadi ja 3 professionaalset magistrikursust.

Sarnaselt teistele Brasiilia riiklikele kõrgharidusasutustele on UFS viimase kaheksa aasta jooksul geograafiliselt laienenud, mille on tinginud föderaalse hariduse avalik poliitika, eesmärgiga laiendada hariduse kättesaadavust kogu osariigis. Hiljuti on alustatud Brasiilia ülikoolide rahvusvahelistamise eesmärgil föderaalpoliitikat, mis hõlmab programme ja projekte, mille eesmärk on võimaldada suuremat kontakti Brasiilia üliõpilaste ja välisülikoolide vahel, samuti välistudengite vastuvõttu meie ülikoolides. Usume, et õpilaste vahetus mängib olulist rolli mitte ainult teadmiste levitamise osas, vaid ka mõistmise ja mõistmise laiendamise osas erinevate kultuuride vahel. Neid kahte liikumist, geograafilist laienemist ja rahvusvahelistumist peetakse põhitegevuseks UFS-i põhieesmärkide saavutamisel, milleks on spetsialistide koolitamine, kodanike koolitamine ning teadmiste loomise, levitamise ja säilitamise abistamine interaktiivsel viisil koos kohalike omavalitsustega tugevdades seeläbi demokraatiat ja parandades elanikkonna elukvaliteeti.

Asukohad

  • s/n

    Avenida Marechal Rondon,s/n, 49100-000, s/n

    Küsimused