Keystone logo
Federal University Of Sergipe HALDUSKRAADIUMI PROGRAMM
Federal University Of Sergipe

HALDUSKRAADIUMI PROGRAMM

s/n, Brasiilia

Request duration

Portugali keel

Request pace

Request application deadline

Mar 2024

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Federal University Of Sergipe administratsiooni kraadiõppe programmi haldamise akadeemiline magistrikraad (PROPADM / UFS) loodi 2011. aastal, olles oma tegevust alustanud ajutise ühingu (AT) kaudu föderaalse ülikooli haldusalase kraadiõppe programmiga. Pernambuco (PROPAD / UFPE). AT asutati tänu PROPAD / UFPE-ga jagatud institutsionaalsete kogemuste kiirele kohanemisele ja arengule ning see suleti 2014. aastal, kajastades huvi PROPADM-i suundade konsolideerimise osas seoses kohustustega kaptenite kvalifitseeritud koolituse, intellektuaalse tootmise ja sotsiaalse sisestamise osas. .

PROPADM on ainus Sergipe'i osariigis ja suures ümbruskonnas asuvas administratsioonis rangelt sensuuurne programm, mis hõlmab Alagoase osariiki ja osa Bahia osariiki ning mille eesmärk on koolitada magistrante, kes suudaksid läbi viia uuringuid ja uuringuid, pakkuda lahendusi, samuti arendada uusi teadusuuringuid väikeettevõtluse, ettevõtluse, innovatsiooni ja tehnoloogia valdkonnas, ühendades nii teaduskonna oskused piirkondlike vajaduste ja nõudmistega.

9 aasta jooksul on PROPADM / UFS autasustanud 82 magistrit, kes viivad läbi erinevaid tegevusi, eriti seoses õpetamisega kõrghariduse ja teaduse alal, föderaalsetes, eraülikoolides ja uurimisinstituutides, Sergipe osariigis ja teistes föderatsiooni osariikides . Lisaks töötavad nad avaliku teenistuse juhtivatel kohtadel ja turule orienteeritud organisatsioonides. See reaalsus rõhutab programmi pühendumust õpetajate, teadlaste ja juhtide kvalifitseeritud koolitamisele; ja ennekõike selle panus piirkondlikku ning mõnel juhul ka riiklikku, majanduslikku, sotsiaalset ja kultuurilist arengut avalike organisatsioonide, turule orienteeritud ettevõtete, tehnika- ja kõrghariduse omandanud spetsialistide tegevuse kaudu. Mida sisuliselt

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • Organisatsioonide rahvusvahelistumise magistrikraad
  • Bilbao, Hispaania
 • Magistrikraad inimeste juhtimises ja organisatsiooni arendamises [MDPO]
  • Valencia, Hispaania
  • Madrid, Hispaania
 • MSc ja doktorikraad halduses
  • Rio de Janeiro, Brasiilia