Keystone logo
© Ferrieres Paris
Ferrières

Ferrières

Ferrières

Sissejuhatus

Ferrières Hospitality & Luksuslik juhtimiskool

Ferrièresi koolis õppimise valimine käivitab karjääri pidevalt kasvavas sektoris, mis pakub lugematuid professionaalseid võimalusi kogu maailmas. Ferrières asub Pariisi valguse linna südamest vaid 25 km kaugusel ning on võrdselt lähedal mõlemale Pariisi suuremale rahvusvahelisele lennujaamale (Orly ja Roissy Charles de Gaulle). Usume Ferrièresis, et edu tuleneb tugevast teoreetilisest ja praktilisest koolitusest koos isikliku arenguga.

Ferrièresi eesmärk on arendada tippjuhte, kes on pädevad, mitmekülgsed ja võimelised töötama kõrgematel juhtivatel kohtadel ning määratlema tööstuse tulevikuvajadusi.

Tagamaks, et õpetatavad oskused ja teadmised vastaksid hotellindus-, gastronoomia- ja luksustööstuse praegustele ja tulevastele vajadustele, töötasime programmi välja meie mainekate partnerettevõtete ning tipp-ärikoolide nõustajate tihedas koostöös.

MITMETÖÖTUD LÄHENEMISVIIS:

Ajendatuna põhiväärtustest, milleks on traditsioon ja innovatsioon, alandlikkus, töö ja avatud nägemus, on Ferrièresi missioon kolmekordne:

 • Harida tulevasi spetsialiste üle maailma erinevate programmide kaudu, mis vastavad tööstuse nõuetele gastronoomia, hotellinduse ja luksuse valdkonnas: bakalaureuse-, magistri- ja kulinaaria kvalifikatsiooniprogrammid
 • Aidake kaasa teadmiste ja tavade täiendamisele kolmes mõõtmes: toidukultuur, külalislahkuse juhtimine, luksus ja ürituste planeerimine.
 • Tugevdada Prantsusmaa mõju ja atraktiivsust nendes tippvaldkondades.

FERRIERE UNIKAALNE ÖKOSÜSTEEM:

Ferrièresi kõikehõlmav ökosüsteem annab õpilastele erakordse töökogemuse ja paneb nad kohe silmitsi "Prantsuse tipptasemega" tänu mitmele restoranile, toitlustusettevõttele ja kahele 4* hotellile ning Chateau du Ferrieres'le. Neid asutusi, mis ei ole praktika, vaid professionaalsed üksused, juhib kogenud külalislahkuse professionaalide meeskond, kellest mõned on "Meilleur Ouvrier de France" auhinna laureaadid. Nad pakuvad nõudlikule kliendile tipptasemel kööki ja maailmatasemel teenust.

Võimekuse kasvades viiakse tudengeid järk-järgult erinevatele ametikohtadele köökides, toitlustuses, ostmises, sommeljeede osakonnas, baaris, esinduses, külalissuhetes, majapidamises, müügis, broneerimises, hoolduses, turunduses, rahanduses, e-turunduses ja ürituste planeerimises. See praktiline kogemus vastab akadeemilisele õppimisele.

Asukohad

 • Ferrières-en-Brie

  Rue du Château - BP49 Ferrières-en-Brie, 77164, Ferrières-en-Brie

 • Paris

  Paris, Prantsusmaa

  Küsimused