Keystone logo
Ferris State University

Ferris State University

Ferris State University

Sissejuhatus

Ferris State University valmistab üliõpilasi ette edukaks karjääriks, vastutustundlikuks kodakondsuseks ja elukestvaks õppeks. Oma paljude partnerluste ja karjäärile orienteeritud laiapõhjalise hariduse kaudu teenib Ferris meie kiiresti muutuvat globaalset majandust ja ühiskonda.

Ferris State University põhiväärtused

Koostöö: Ferris aitab kaasa ühiskonna edenemisele, luues partnerlust üliõpilaste, vilistlaste, ettevõtluse ja tööstuse, valitsusasutuste, akrediteerimisasutuste ja ülikoolide teenindatavate kogukondadega.

Mitmekesisus: Pakkudes toetavat, turvalist ja tervitatavat ülikoolilinnakut, hõlmab Ferris ideede, uskumuste ja kultuuride mitmekesisust.

Eetiline kogukond: Ferris tunnistab ülikooli kogukonna iga liikme loomulikku väärikust ja kohtleb kõiki austusega. Meie tegevust juhindub õiglus, ausus ja ausus.

Tipptase: innovatsioonile ja loovusele pühendunud Ferris püüab kõigis ettevõtmistes anda parima kvaliteediga tulemusi.

Õppimine: Ferris State University väärtustab karjäärile orienteeritud haridust, mis tasakaalustab teooriat ja praktikat, arendab kriitilist mõtlemist, rõhutab aktiivõpet ning edendab vastutust ja soovi elukestva teadmiste otsimise järele.

Võimalus: Ferris, keskendudes karjäärialaste oskuste ja teadmiste arendamisele, pakub võimalusi kodanikuühiskonna kaasamiseks, juhtimise arendamiseks, edasijõudmiseks ja edu saavutamiseks.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Big Rapids

    South State Street,1201, 49307, Big Rapids

    Küsimused