Keystone logo
FGV EBAPE - Brazilian School of Public and Business Administration

FGV EBAPE - Brazilian School of Public and Business Administration

FGV EBAPE - Brazilian School of Public and Business Administration

Sissejuhatus

Kool

Esimene avaliku halduse kool Ladina-Ameerikas, Brasiilia avaliku halduse kool Getulio Vargase fondi juures (FGV EBAP), asutati Rio de Janeiros 15. aprillil 1952 ÜRO ja FGV partnerluse kaudu. et vastata nõudmistele selle valdkonna kvalifitseeritud spetsialistide järele.

2002. aastal nimetati see ümber Brazilian School of Public and Business Administration (EBAPE), kajastades selle tegevust erasektoris, mis oli selle asutamisest saadik kehtinud. Nende aastakümnete jooksul on see tugevdanud oma usaldusväärsust ja legitiimsust tänu oma hämmastavale võimele pakkuda oma õpilastele tipptasemel teadmisi, viies nad suurepäraseks peetavasse tootmisprotsessi.

Teerajaja vaim

 • Esimene kool Ladina-Ameerikas, kus pakutakse magistrikraadi halduses;
 • See kool avaldas Brasiilia esimesed raamatud haldustööst;
 • Esimene asutus Brasiilias, mis kasutab kursuste registreerimise ja ainepunktide süsteemi;
 • Administratsiooni kraadiõppe ja teadusuuringute riikliku ühingu (ANPAD) esimene presidentuur ja peakorter
 • 1961. aastal koostas endine föderaalkongressi liige ja EBAPE professor Alberto Guerreiro Ramos administraatori elukutse eeskirjade eelnõu, mida kinnitas 9. septembril 1965 välja kuulutatud seadus nr 4.769.
 • Esimene kool Brasiilias, mida neli juhtivat rahvusvahelist akrediteerimisasutust tunnustavad oma silmapaistvate programmide, õppejõudude ja õppekavade eest: AACSB, EQUIS-EFMD, ICAPA ja NASPAA.

Missioon

Ehitada ja levitada teadmisi juhtimises, tugevdades samal ajal sünergiat avaliku ja erasektori vahel, koolitades spetsialiste, et nad saaksid mõjutada kontseptuaalset ja metoodilist rangust, ideid ja tegevusi, mis on seotud Brasiilia arenguga.

Ülikooli omadused

FGV EBAPE üliõpilastele pakutav tehnoloogia struktuur ühildub tema akadeemilise tipptasemega. Selle IT-laborid on varustatud teadustarkvaraga, koos LCD-ekraanide, DVD-lugeja/salvestaja ja väljatrükkide kogumiga, mis kõik on kasutamiseks ruumide lahtiolekuaegadel, välja arvatud juhul, kui laboreid kasutatakse praktiliste kursuste läbiviimiseks.

See ärikool pakub ka WiFi-ühendust ja kvalifitseeritud kasutajatoe töötajaid, kes pakuvad tuge ja lahendavad arvutiprobleeme õpilastele ja õppejõududele.

Konditsioneeriga klassiruumid mahutavad igaüks umbes viiskümmend õpilast, samas kui Getulio Vargase fond pakub ka viit auditooriumi, kus saab korraldada üritusi, seminare, töötubasid ja tunde.

Asukoht

Linn: Rio de Janeiro

Brasiilia kuulsaim linn Rio de Janeiro on kogu maailmas kuulus oma tugeva ja paljutõotava majanduse poolest. Üle viieteistkümne miljoni elanikuga Brasiilia suuruselt teine turg pakub soodsaid tingimusi uutele ettevõtetele ja hindab uusi investeeringuid. Kuid ükski neist eelistest ei kaalu üles selle turismipotentsiaali: igal aastal tervitab see tuhandeid külastajaid üle kogu maailma, keda tõmbavad selle kaunid rannad ja muud looduslikud vaatamisväärsused, sealhulgas karneval, ja ennekõike inimeste elav külalislahkus.

FGV EBAPE

Kaasaegne hoone koosneb kolmest korruselt ja keldrist, mille üldpind on viis tuhat nelisada ruutmeetrit (võrdub peaaegu kuuekümne tuhande ruutjalga). Ruum mahutab 616 õpilast ja pakub 120 õppeala. Hoones on algtasemel kaasaegne suur õpilaste salong; kaks Harvardi stiilis loengusaali, mis mahutavad kuni 70 inimest, ja viis suurt klassiruumi, millest igaüks mahutab 48 õpilast, fikseeritud istekohtade ja lauadega, mis on paigutatud traditsioonilise reapaigutusega.

FGV peahoone

Rio de Janeiro lõunatsoonis asuvast FGV-st avaneb vaade ühele maailma kuulsaimale ja hingematvamale vaatele: Sugarloafile. 20. detsembril 1968 avatud peakorteri kujundas üks kaasaegse rahvusvahelise arhitektuuri mõjukamaid nimesid: brasiillane Oscar Niemeyer.

FGV peahoone on vaatega Enseada de Botafogo abajale, kus on kaldaäärne jalgrattatee ja rohealad, mis sobivad ideaalselt jalutuskäikudeks ja muudeks välitegevusteks.

Pikaajalise väljakujunenud linnaosade, nagu Copacabana, Flamengo, Humaitá, Jardim Botânico, Urca, Catete ja Gloria, samuti kesklinna CBD lähedal, ümbritsevad hostelid ja hotellid, baarid, kaubanduskeskused ja kauplused, metroojaamad ja bussiliinid, samuti büroohooned, kus asuvad suuremate Brasiilia ja rahvusvaheliste korporatsioonide peakontorid.

Uurimiskeskused

CBR

Käitumisuuringute keskus (CBR) tugineb interdistsiplinaarsetele käitumisuuringutele, et paremini mõista, kuidas majanduslikud, keskkonna- ja sotsiaalsed jõud mõjutavad otsuste tegemist ettevõtetele, valitsus- ja valitsusvälistele üksustele ning poliitikakujundajatele huvipakkuvates valdkondades.

CBR missiooniks on käitumisuuringute kaudu sotsiaalse heaolu suurendamine.

Kasutades käitumisteaduste teadmisi, tuvastame, kavandame ja testime sekkumiste tõhusust, mille eesmärk on lahendada oluline sotsiaalne probleem.

CBFR

Rio pangandus- ja rahandusuuringute keskus (CBFR) edendab tipptasemel rahvusvahelisi teadusuuringuid panganduse ja rahanduse valdkonnas ning on teadmussiirde ning teadlaste ja praktikute vahelise koostöö foorum. CBFR püüab neid eesmärke saavutada, tehes koostööd Aasia, Euroopa, Ladina-Ameerika ja USA koolide rahvusvaheliselt juhtivate panganduse ja rahanduse teadlastega.

Uurimisküsimused, mida CBFR-i teadlased uurivad, hõlmavad panganduse ja rahanduse laiaulatuslikke valdkondi, nagu krediiditurgude toimimine, panganduse tähtsus majandusarengule või finants- ja pangandusregulatsiooni koosmõju ning finants- ja panganduse kvaliteet. teenuseid. Nende uurimisküsimuste arutamiseks ja uurimisprojektide tulemuste levitamiseks avaldab CBFR uudiskirja ja töödokumentide seeriat, pakub stipendiume ja külastajaprogrammi ning korraldab uurimisseminare, töötubasid, rahvusvahelisi konverentse ja poliitikaüritusi.

ARC A&A

Raamatupidamise ja analüüsi rakendusuuringute keskuse ARC-A&A missioon on arendada ja levitada teadmisi raamatupidamise ja andmeanalüüsi vallas.

Selles mõttes arendame rakendusuuringuid, mille eesmärk on lahendada tegelikke probleeme planeerimise, eelarvestamise, raamatupidamise, auditi ja andmeanalüüsi valdkondades; teeme koostööd sarnaste rahvusvaheliselt tunnustatud uurimiskeskustega; koostame uurimisaruandeid, mis avaldatakse valdkonna peamistes akadeemilistes ajakirjades; ja koostame valgeid raamatuid, et mõjutada poliitikakujundajaid, standardite kehtestajaid ja reguleerijaid.

CECIN

Konkurentsivõime ja innovatsiooniuuringute keskus (CECIN) on Brazilian School of Public and Business Administration (FGV EBAPE) algatus. See arendab konkurentsivõime ja innovatsiooni rakendusuuringuid, soodustades projektide koostööd teadlaste ning avalik-õiguslike ja eraorganisatsioonidega riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Konkurentsivõime ja innovatsiooniuuringute keskuse üldeesmärk on saada Brasiilia ja Ladina-Ameerika rakendusuuringute referentsiks konkurentsivõime, tõhusa avaliku juhtimise, majandusuuringute, avaliku ja ettevõtluse innovatsiooni, loomemajanduse ja kogemusmajanduse valdkondades.

  Edetabelid

  Rahvuslik konsolideerumine

  CAPES – Brasiilia föderaalne kraadiõppe toetamise ja hindamise agentuur
  Kõrghariduse personali täiendamise koordineerimine

  • Akadeemiliste programmide maksimaalne hinne.
   • MSc ja PhD;
   • Professionaalsete magistriprogrammide maksimaalne hinne.
   • ärijuhtimise magister (MEX);
   • Magister ärijuhtimises – intensiivne (MEXi);
   • Juhtimise magister (MIM).

  4. klass
  2011. aastal CAPESi poolt soovitatud avaliku halduse kutsemagistrikraad alustas tegevust hindega 4.

  • Avaliku halduse kutsemeister – MAP.

  Allikas: Kõrghariduse personali täiustamise koordineerimine (CAPES), 2017. CAPES vastutab kõigi Brasiilia kraadiõppe programmide hindamise eest.


  ENADE – õpilase soorituse riiklik eksam

  • Parim bakalaureuseõppe programm

  FGV EBAPE ärijuhtimise bakalaureuseõppe kursus saavutas Haridusministeeriumi poolt 2019. aastal avaldatud kvaliteedinäitajates maksimaalse hinde. Kursus sai riiklikul üliõpilaste tulemuslikkuse eksamil (ENADE) ja eelkursuse kontseptsioonil (CPC) hinde 5.

  Allikas: National Institute of Educational Studies and Research Anisio Teixeira (INEP), 2019.


  IGC – Instituudi kursuste üldindeks

  • Maksimaalne hinne 5

  Haridusministeeriumi (MEC) 12. detsembril 2019 avaldatud Índice Geral de Cursose (IGC) andmetel on FGV EBAPE klassifitseeritud Brasiilia üheks parimaks kõrgkooliks. Kool on IGC andmetel üks väheseid kõrgeima tasemega kõrgharidusasutusi. Ainult 2,03% kõrgkoolidest on selles indeksis hinnatud 5-ga.

  Allikas: National Institute of Educational Studies and Research Anisio Teixeira (INEP), 2019


  Guia Abril

  Õpilasjuhend

  • Maksimaalne hinne bakalaureuseõppe programmis - BSc halduses

  8. aastat järjest 5-tärni kraad ärijuhtimises. Guia do Estudante on üliõpilaste juhend bakalaureuseõppe programmide valimiseks.

  Allikas: Guia do Estudante andmetel, Abril Publishing – 2018.


  Rahvusvaheline konsolideerumine

  Kool on üks parimaid ärikoole maailmas. 2014. aastal omistati FGV EBAPE-le EQUIS rahvusvaheline akrediteering European Quality Improvement System alusel, mis on akadeemilises maailmas üks olulisemaid sertifikaate. 2018. aastal omistas USA kõige olulisem ärikoolide akrediteerimisasutus FGV EBAPE-le AACSB pitseri. 2015. aasta märtsis pälvis FGV EBAPE pakutava avaliku halduse kutsemagistri (MAP) akrediteeringu rahvusvaheliselt avaliku halduse hariduse ja koolituse akrediteerimise komisjonilt (ICAPA), mis vastutab avaliku halduse haridus- ja koolitusprogrammide akrediteerimise eest. . Hiljuti sai FGV EBAPE esimene kool Brasiilias, mis on akrediteeritud avaliku poliitika, asjade ja halduse koolide võrgustiku (NASPA) poolt.

  Akrediteeringud

  EFMD Equis-akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

  Õpilaste iseloomustused

  Asukohad

  • Rio de Janeiro

   Edifício Roberto Campos - R. Jorn. Orlando Dantas, 30 - Botafogo, Rio de Janeiro - RJ, 22231-010, , Rio de Janeiro

  • Bailrigg

   Lancaster University, LA1 4YW, Bailrigg

   • Montreal

    McGill University Rue Sherbrooke Ouest,845, H3A 0G4, Montreal

    • Yokohama

     Yokohama National University, 240-8501, Yokohama

     • Bengaluru

      Indian Institute of Management Bangalore, 560051, Bengaluru

      Küsimused