Keystone logo
FH Kufstein Tirol - University of Applied Sciences

FH Kufstein Tirol - University of Applied Sciences

FH Kufstein Tirol - University of Applied Sciences

Sissejuhatus

FH Kufstein Tirolis õpib praegu 2200 õpilast enam kui 50 riigist, kes loovad rahvusvahelise ja mitmekultuurilise õhkkonna. Asjaolu, et meil on üle 225 partnerülikooli üle maailma, tähendab, et FH Kufstein Tirol võõrustab igal aastal üle 200 välisüliõpilase ja veelgi suurem hulk meie üliõpilasi läheb semestriks või aastaks välismaale õppima.

Veelgi enam, ligikaudu 400 lepingulise õppejõuga FH Kufstein Tirol mängib piirkonna majanduses olulist rolli. Bakalaureuse- ja magistriõppe programmide valik – nii täis- kui ka osakoormusega vormis – on loodud vastama vastavate tööstusharude professionaalsetele nõudmistele. FH Kufstein Tirol on koostöös mitme rahvusvaheliselt tunnustatud partnerülikooliga välja töötanud ka kraadiõppe programmi. Meie kraadiõppekavade lõpetajatel on seega suurepärased väljavaated oma erialal väljakutseid pakkuvatele ametikohtadele täitmiseks ja karjääri edendamiseks.

Teadusuuringute kontseptsioon

Tõhusa, teaduspõhise õpetamise ja õppimise eelduseks on silmapaistvad tulemused teadus- ja arendustegevuses. Seega on FH Kufstein loonud tugeva teadus- ja arendustegevuse programmi, mille eesmärk on edendada institutsionaalseid ja individuaalseid pädevusi ning aidata kaasa kõrgetasemelisele tunnustamisele ja integratsioonile teadus- ja äriringkondades. Vastavalt Austria rakenduskõrgkoolide seaduslikule mandaadile on FH Kufsteini teadus- ja arendustegevuse kontseptsioon vastavuses rakendusuuringute lähenemisviisiga. Eesmärk on luua teadus- ja arendustegevuse tulemusi, mis aitavad kaasa teaduslike teadmiste baasile ning tõstavad jätkusuutlikult kohaliku majanduse konkurentsivõimet ja atraktiivsust.

Sisseastumised

Magistriprogrammi sisseastumistingimused

 • Õppekavale vastava bakalaureuse- või diplomiõppekava (ülikoolis või rakenduskõrgkoolis) või samaväärse keskhariduse järgse kraadi läbimine
 • Praktiline töökogemus
 • Hea inglise keele oskus

Sisseastumistingimused õppekeel

Kõik taotlejad, kes ei valda saksa keelt, peavad tõendama oma saksa keele oskust (min tase B2).

Erand :

 • Rahvusvahelise ettevõtluse magistriõpe (100% inglise keel)
 • Meistersport, kultuur ja ürituste korraldamine (100% inglise keel)

Keeletaseme sisenemisnõuete kohta külastage meie veebisaiti.

Ülikooli omadused

Atraktiivne ülikoolilinnak võluvas ümbruses

FH Kufstein Tirol asub hoones, kus on kaasaegsed loenguruumid ja tööruumid, raamatukogu ja kohvik. Ülikoolilinnak asub rohelisel ja rikkalikul pargialal, mis asub kesklinna kõrval. Paljud sportimis- ja vaba aja veetmise võimalused, samuti lähedal asuvad kultuurikeskused ja piirkondlikud pealinnad loovad põneva rahvusvahelise hõngu.

Ekskursioon giidiga

See video pärineb novembrist 2020. Korona ohutusmeetmete tõttu näeb ülikoolilinnak pisut teistsugune välja.

  Stipendiumid ja rahastamine

  Toetused

  Meie kodulehelt leiate ülevaate võimalikest toetustest.

  Viisanõuded

  Sissetulevad tudengid saavad viisanõuete kohta lisateavet siit:

  Viisanõuete kohta lisateabe saamiseks võtke ühendust oma koduriigi Austria saatkonnaga (Botschaft) .

  Campus Life & Facilities

  Miks mitte õppida Alpides? Kufstein Tiroli rakenduskõrgkool pakub täiskohaga õppe- ja üliõpilaselu paketti rahvusvahelistele üliõpilastele, kes registreeruvad täistööajaga magistriõppe programmides Rahvusvahelised äriõpingud või Spordi, kultuuri ja sündmuste korraldamine . See pakett võimaldab teil Tiroolis tudengina oma aega maksimaalselt ära kasutada, koondades oma tasud ja elukallidused ning kaasates palju piirkondlikke hüvesid. Isikupärastatud üliõpilaste toega saate oma õpingute ja elu kõigis aspektides parimat teenust. Väärtuslik boonusvõimalus on kirss peal!

  Asukohad

  • Kufstein

   FH Kufstein Andreas Hofer-Straße 7, 6330, Kufstein

  Küsimused