Keystone logo
Fort Hays State University Graduate School

Fort Hays State University Graduate School

Fort Hays State University Graduate School

Sissejuhatus

FHSU on juhtiv edumeelsed, ettevõtliku ülikooli Midwest. Meil on registreerumise üle 13.000 õpilased ja pakkuda sadu sertifikaat ja määral programmide sidusettevõtte, bakalaureuse- ja magistriõppes kuni 28 akadeemilist osakonnad. Me meelitada eesmärgile suunatud üliõpilastele, kes soovivad premier õppimisvõimalusi nii seest kui ka väljaspool klassiruumi koos erakorralise üks-ühele tähelepanu ja toetust.


Meie õppejõud on tasumata õpetajad, kes motiveerida õpilasi arendama oma unikaalset talenti. Selle tulemusena on meie õpilased lõpetanud sügavat tunnustust teadmiste kui ka professionaalseid oskusi ja enesekindlust, et anda neile konkurentsieelise oma karjääri, nüüd ja kogu elu.


Asub poolel teel Denver ja Kansas City, FHSU on külalislahke kogukond südames ajaloolise Hays, kogukond, mis tähistab oma piiril juured ja tema kaasaegsete vastuvõtlikkus - kohvikutes, üks-of-a-tüüpi restoranid, kaubanduskeskused, ja elav kunst stseen.


Fort Hays State University on pikka aega olnud poliitika tegemisel teabe kergesti kättesaadavaks ja tagab vastavuse föderaalse HEA ja HEOA õigusaktid.

Õppeosakond

Kas olete keskkooli õpilane Lääne Kansas soovivad alustada oma kolledži karjääri liige sõjalise soovivad täiendada oma kraadi või ametialase seeking täiendõpe, Fort Hays State University pakub sadu kraadi, sertifikaadi ja muidugi valikud juures bakalaureuse- ja magistriõppe tasemel.

Fort Hays State University eesmärk on anda kõikidele üksikisikutele uuenduslik, kättesaadavad ja taskukohased haridusvõimalusi. Meie peamine eesmärk on õpetada õpilastele põhjalik koolitus, praktilisi kogemusi ja rahvusvahelist perspektiivi vaja, et olla edukas, tegeleb kohal 21. sajandi tööjõule.

  • Õppimisvõimalused erakordse sügavus
  • Tasumata õppejõud, kes pakuvad suurepärast tähelepanu ja toetust
  • Ootus sotsiaalsed, tsiviil- ja professionaalse pühendumisega
  • Partnerluse arendamine, mis ühendavad kultuure, perspektiive ja mõtlemine
  • Innovatsioon, mis ajendab lahendusi

Future International Students

On kolm võimalust saab kohaldada osaleda Fort Hays State University rahvusvahelise üliõpilane: aspirandina, nagu Üliõpilane inglise keele kui teise keele Student.

Saad Ligipääs 22 kraadiõppe programmid saadaval rahvusvahelistele üliõpilastele, sealhulgas äri-, teadus ja IT kraadi programmid. Seal on üle 60 akrediteeritud programmid valivad suur bakalaureuseõppe üliõpilane. Inglise koolitus on kättesaadav algusest kuni edasijõudnud tasanditel inglise keele oskust.

Ülikoolilinnak


Fort Hays State University on turvaline, ilus ja sõbralik ülikoolilinnak koos umbes 4300 üliõpilaste klasside ülikoolilinnakus, sealhulgas umbes 270 alates 24 erinevast riigist. Meie õppejõud ja töötajad on tuntud oma erakordse isikliku tähelepanu ja toetus õpilaste ja abi rahvusvahelistele üliõpilastele on ka olemas, näiteks inglise keelt teise keelena programmi ja personali pühendunud pakkuma abi välisüliõpilaste International Student Services Office.

FHSU asub Hays, Kansas, pooleldi vahel Denver ja Kansas City neli korda päevas õhku teenust ja Denver, Colorado. Õpilased nautida väikese linna elu lai kultuuriline taust ülikooli juurdepääsu suurlinnade piirkondades Ameerika Ühendriigid.Asukohad

  • Wichita

    600 Park Street

    Küsimused