Keystone logo
Fort Hays State University Graduate School Master of Science in Biology
Fort Hays State University Graduate School

Master of Science in Biology

0 Hours

Request teaching languages

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

* 18 krediidi tundi, mitteresidentide

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Master of Science in Biology

&nbsp

Kraadiõppe programmi bioloogia pakub paindlikkust jätkata detailne uuring sellistes valdkondades nagu bioloogia, botaanika, kaitse bioloogia, ökoloogia-, kalandus-bioloogia, mikrobioloogia, karjamaade bioloogia, süstemaatika, elusloodusele bioloogia ja zooloogia.

Graduate õppekavad ei ole täpsustatud sellisena, pigem programmid on mõeldud oma suurt professor ja kraadiõppe komitee, vastavalt oma individuaalsetele vajadustele ja teha karjääri. Oma kraadiõppe võib viia terminal Master of Science kraadiga või valmistada teile vastuvõtmise doktoriprogrammi teises ülikoolis. Kõik kraadiõppe programmid mõeldud teadus kutsealade või doktoriõppesse hulka uurimisprojektile ja lõputöö töötatud koostöös oma peamiste professor ja kraadiõppe komitee.Doktoritöö koosneb suulise ettekande oma tulemused, mis on üldsusele avatud, järgnesid kinnised teie nõunik ja väitekirja komitee. Te peate ka edukalt lõpule põhjalik suuline eksam. Rohkem infot võib saada Graduate School.

Kui soovite jätkata kraad teisese õpetaja bioloogia, või kui sa soovid "üldiselt " master 's kraadi, võite valida mitte-väitekirja valik, mis eeldab täiendavate kursuste ja uurimistöö asemel ja kaitsmisega. Suuline ettekanne ei vaja mitte-väitekirja võimalus, kuid põhjalik suuline eksam on. Lisainformatsiooni võimalusi suvel ainult programmi teisese õpetajad, võtke osakonna juhatusel.

&nbsp


Graduate Praktika ja honorarid

Kõik lõpetanud praktikat peetakse osalise tööajaga ametikohtadel (19 tundi nädalas).Graduate School annab praegu Department of Biological Sciences koos 8 Graduate õpetamise praktika (GTAs) of $ 7.000 per 9 kuud (sügisel ja kevadel semestrit). GTAs ka saada täieliku õppemaksust vabastamise kohta 6-9 krediidi tundi, kuid GTAs peab maksma muud tasud hinnatakse ühe krediidi tund (nt üliõpilane tervise eest, üliõpilaste tegevus tasu), mis erinevad iga aasta (tavaliselt umbes $ 15-25 per krediidi tund) . Tüüpiline töökoormuse GTA õpetab või abistamine 3 labor lõigud nädalas 2 kursusi (näiteks 2 sissejuhatav bioloogia laborid ja 1 zooloogia lab). GTAs piirdub maksimaalselt 4 semestrit. Summer GTA seisukohtades on olemas ($ 1474 eest 8 nädalat), abiks 1 labori klassi või muid kohustusi ja neid ei võeta piiri 4 semestrit. Suvel õppemaksu vabastus hõlmab 3 krediidi tundi vaja.

Kaks Graduate kuratoriaalse praktika (GCAs) on saadaval Sternberg Museum of Natural History. Üks GCA aitab koos andmekontrolli on "kuiva " zooloogia kogud (imetajad, linnud ja putukad) ja 1 töötab "märg " kogusid (peamiselt kala ja herps). Muuseumis on ka 4 Graduate Wetlands praktika (GWAs), et aidata haridus-ja uurimistegevust Kansas Wetlands Education Center at Cheyenne Bottoms riigi Wildlife piirkonnas. Kõik Muuseumi ja hariduse keskus praktikat on $ 12.000 kohta 12 kuu jooksul, kuid nad ei tegele õppemaksu loobumine. Kuid õpilased väljastpoolt Kansas saavad neist abilisena maksma ainult riigi õppemaksu.

Graduate Research praktika (GRAS) võib korraldada, kui rahaline toetus on sätestatud allikas väljastpoolt ülikooli. GRAS võib korraldada perioodide 9 või 12 kuud, sõltuvalt vahenditest.GRAS ei sisalda õppemaksu loobumine. Kuid nagu muuseum ja hariduse keskus abilisena, kraadiõppurid maksavad GRA maksma riigi õppemaksu.

Teine uurimistöö võimalus on Fleharty Fellowship, osaliselt õnnistatud uurimistöö praktika of $ 7.000 per 9 kuud täis õppemaksu loobumise kohta 6-9 krediidi tundi. Seega stipendiumi on sarnane GTA, aga sa ei pea õpetama. Selle asemel suurendada oma uurimisprojekti ja esitama oma tulemused suulise ettekande üldsusele avatud. See esitlus on lisaks suuline ettekanne vaja osana doktoritöö. Kaks Fleharty stipendiumid on saadaval konkurentsi alusel. Sest teadusuuringute kava peab olema koht, kus saab kaaluda Fleharty Fellowship, see on tavaliselt antud üliõpilased oma teist aastat õpinguid. Taotlus tähtaja Fleharty stipendiumi on 12. veebruar (Charles Darwin 's sünnipäev).

Lisaks toetada läbi koolilõpetaja abilisena, magistri-ja bakalaureuseõppe üliõpilased võivad taotleda üliõpilane honorarid aidata katta osalevad professionaalsed koosolekute esitamise teel oma teadustöö või teenuse ohvitser professionaalne ühiskonnas. Tavaliselt need kulud on need, esitamise ja registreerimise. Enamiku koosolekute teaduskonna osakonna Biological Sciences korraldab transportimise kohtumisel sõiduki ülikooli mootori pool.

&nbsp


Taotlemise lubamine Graduate School

Taotleda luba FHSU Graduate School ja magistriõppe praktika, cjntact Graduate School. Taotlusi on tasumisele Graduate School 15. märtsiks järgmisel õppeaastal.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

  • Magister raku- ja molekulaarbioloogias
    • Cagliari, Itaalia
  • MS bioloogiateadustes
    • Fargo, Ameerika Ühendriigid
  • Magister raku- ja molekulaarbiotehnoloogias
    • Trento, Itaalia