Keystone logo
Finance and Information Management

Finance and Information Management

Finance and Information Management

Sissejuhatus

Elite Graduate Program Finance & Information Management (FIM) pakub oma motiveeritud üliõpilastele mitmesuguseid eksklusiivseid eeliseid, mis võimaldavad neil mitte ainult ainulaadse ja ambitsioonika programmi edukalt lõpule viia, vaid valmistavad neid ette ka tulevaseks karjääri edukaks juhtimiseks äri-, teadus- või teadusvaldkonnas valitsus. Programm tagab laiaulatusliku hariduse koos loengute ja seminaridega, mida korraldavad tunnustatud ülikoolide riiklikud ja rahvusvahelised hea mainega kolleegid.

2004. aastal võeti Baieri eliitvõrgustiku raames kasutusele FIM. FIM on sellest ajast peale kujunenud suurepärase edulooks: lisaks Augsburgi ülikoolile, Bayreuthi ülikoolile ja Müncheni Technische ülikoolile moodustavad selle ainulaadse ja individuaalse õppeprogrammi ka teised riiklikud ja rahvusvahelised teadus- ja äripartnerid.

Juhtpositsioonil edukaks saamiseks on vaja nii erialaseid kui ka inimestevahelisi pädevusi. Regulaarsed pehmete oskuste kursused, suvekoolid, äripartneritega projektid ja õppekava osana kohustuslik sotsiaalprojekt annavad need olulised kvalifikatsioonid. Seega reklaamib FIM isiksusi, kellel on väga erinevad oskused ja huvid. Pealegi on tehniline haridus, isiklik areng ja interdistsiplinaarsete pädevuste laiendamine meie programmi peamine element, mille eesmärk on kasvatada juhtimisoskusi. Lisaks viib nii üliõpilaste kui ka õppejõudude erineva taustaga mitmekesisuse kõrge tase vastastikuse rikastumiseni.

Asukohad

  • Augsburg

    FIM Kernkompetenzzentrum Universitätsstr. 12 86159 Augsburg, , Augsburg

    Küsimused