Keystone logo
© Domus Academy
Florence Classical Arts Academy

Florence Classical Arts Academy

Florence Classical Arts Academy

Sissejuhatus

2009. aastal asutatud Firenzes asutatud Vene direktor Molugova Nadezhda ja akadeemikute inspiratsiooni kohaselt asub Akadeemia strateegiliselt Itaalias Firenzes; ideaalne koht, kus õppida ja arendada kunsti ja elada elu, kus iga päev silma püüavad ajaloolise Itaalia kunsti ajaloolised iludused, koht, kus elada ja kogeda tõelist " dolce vita ".

75975_75958_IMG_4482.jpg

Koht on tuntud inspiratsiooniallikas, mis kindlasti on kunstnikule kasulik. Firenze pakub rikkalikku ja stimuleerivat keskkonda kunstiõppeks ja elamiseks, suurepärane elukogemus. Siin olete otsekontaktis paljude suurte meistrite teoste - nende hulgas Michelangelo , Leonardo da Vinci ja Botticelli , kes kõik tegid oma nime just selles linnas. Paljude kunstigaleriide ja muuseumide seas on maailmakuulsa “ Uffizi galerii ” ja “ Pitti palee ”.

Linn pakub elavat ja ohutut ööõhtu ning kõiki disainerite mood kaupmehi, suurt hulka baarisid ja restorane. Meie Akadeemia asub kenasti umbes 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel kesklinnast väga hästi teenindatud alal.

Meie õpetamismeetod sündis 300 aastat tagasi, kui seda arendasid vene kunstnikud, eeskätt itaalia ja prantsuse meistrid renessansist ja hilisematest perioodidest . Sellele meetodile aitasid kaasa ka mitmed kuulsad kunstnikud: nende hulgas: Repin , Surikov , Serov , Levitan , Vasnetsov ja Kuindzhi .

Meie Akadeemia missioon on tugineda sellistele suurepärastele traditsioonidele ja aidata õpilastel uusi võimalusi uurida, nagu ka esimesed " avangardi " kunstnikud oma aega tegid. See tähendab end väljatöötamist uutest meetoditest, kasutades selleks integreeritud akadeemilise lähenemisviisi abil saadud tehnikat.

Meie professorid on kvalifitseeritud kunstnikud, kes on lõpetanud Venemaa tipptaseme akadeemiad. Meil on väga sõbralik keskkond, kus õpilased peavad intensiivselt töötama, kuid meie professorid on alati valmis kuulama, juhendama ja julgustama.

Tänu oma kogemustele saavad nad aidata õpilasi, aidates neil väljendada oma potentsiaali ja saada professionaalseteks kunstnikeks, töötades teemadel nagu maalimine , joonistamine , anatoomia , kompositsioon , kromatika , perspektiiv ja kunsti ajalugu .

Asukohad

  • Florence

    Via Giuseppe Galliano, 78, 50144, Florence

Küsimused