Keystone logo
Florida State University, College of Education Meister mõõtmisel
Florida State University, College of Education

Meister mõõtmisel

Tallahassee, Ameerika Ühendriigid

2 Years

Inglise keel

Request pace

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 1111 / per credit *

Ülikoolilinnakus

* Riigiväline intressimäär krediidi tunni kohta Riigisisene hind krediidi tunni kohta: $ 479.32 (peamised kampusitasud)

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Umbes

Meie mõõtmis- ja statistikaprogramm valmistab teid üheks kõige kõrgemaks 20 hariduspsühholoogia kraadiõppeprogrammiks riigis, kus valmistatakse ette töötama andmeid ja statistilisi ning mõõtmisvahendeid, mis teavitavad meid haridusest - koolidest, õpilastest, õpetajatest ja kuidas nad töötavad.

Mõõtmise ja statistika magistrikraad annab teoreetilise ja teadusliku tausta, kuid selle rõhk on mõõtmise teooria, statistilise analüüsi ja hindamise eelteadmiste loomisel. See aste võib täiendada kõrgemat kraadi ka sellises distsipliinis, nagu hariduse juhtimine ja poliitikaõpetus, hariduspsühholoogia või õppesüsteemid ja õppetehnoloogiad. Pakume ka 18 krediidi tunnise lõpetaja tunnistust mõõtmises ja statistikas.

Mõõtmise ja statistika doktorikraad rõhutab nii kõrgtasemel õpetamist kui ka otsest kogemust mõõtmise ja rakendatud statistika küsimustes. Doktorandid töötavad välja ja uurivad statistiliste ja psühhomeetriliste meetodite omadusi või uurivad hindamis- ja haridusandmete analüüsi keerulisi probleeme reaalses kontekstis. Mõned õpilased saavad praktikaprogrammi kaudu Florida haridusosakonnaga praktilisi psühhomeetrilisi kogemusi.

Lõpuks, mõõtmis- ja statistikaprogrammi töötajad moodustavad kolledži statistilise ja teadusuuringute konsultatsiooniteenuse. Kas te töötate oma väitekirja uurimisel? Kas vajate abi uuringu kavandamise küsimustes või valige, millist analüüsi on vaja koguda? Või kas sa kasutad statistiliste analüüside tõlgendamise abi? Kui jah, siis meie konsultandid võivad aidata! Tutvu meie statistiliste ja uurimistööde konsultatsiooniteenustega kraadiõppuritele. Konsultandid on meie mõõtmisel arenenud õpilased

Vastuvõtutingimused

Ülikooli vastuvõtu miinimumnõuete täitmiseks peab taotlejal olema:

 • Bakalaureusekraad vähemalt 3,0 GPA-ga - teenitud bakalaureusekraad piirkondlikult akrediteeritud USA institutsioonist või võrreldav aste rahvusvahelisest institutsioonist, kus vähemalt 3,0 (4,0 skaalal) palgaastme keskmine (GPA) kõigis kursuste katsetes kui on registreeritud kõrghariduse bakalaureuseõppe üliõpilasena
 • Kraadiõpe vähemalt 3,5 GPA - Taotlejad Ph.D. programmidel peab olema teenitud magistrikraad piirkondlikult akrediteeritud USA institutsioonist või samaväärne kraad rahvusvahelisest institutsioonist, kus on vähemalt 3,5 (4,0 skaala) palgaastme keskmine (GPA).
 • GRE testi tulemused - ametlikud testitulemused on vajalikud kõrgkoolide eksami üldkatsest (GRE). Hariduse testimise teenus (ETS) ei säilita rohkem kui viieaastaseid tulemusi. Kui teie testitulemused on vanemad kui viis aastat, peate võib-olla katse uuesti proovima, et saada testimisasutuselt otse FSU-le ametlikud hinded. Kui teil on ametlik aruanne, mis saadeti vanemate tulemuste koju aadressile, võtab FSU selle aruande vastu. FSU asutuse kood: 5219.

Sihtpunktid:
Verbaalne - 50. protsentiil
Kvantitatiivne - 50. protsentiil
Analüütiline - 30. protsentiil

 • Keeleoskuse testi tulemused - inglise keele oskustulemused on nõutavad kõigilt rahvusvahelistelt taotlejatelt, kelle emakeel ei ole inglise keel. Järgmised on ülikooli sissepääsuks vajalikud miinimumpunktid, kuigi mõned osakonnad vajavad kõrghariduse tasemel kõrgemaid tulemusi.

Sihtpunktid:
Interneti-põhine TOEFL (IBTOEFL): 80
Paberipõhine TOEFL (TOEFL): 550
Rahvusvaheline inglise keele testimise süsteem (IELTS): 6.5
Michigani inglise keele hindamise aku (MELAB): 77
Pearson Test of English (PTE): 55

Neid hindeid peetakse ametlikeks ainult siis, kui need saadetakse testimisasutuselt otse vastuvõtukontorisse ja need ei kehti kahe aasta pärast.

Rahvusvahelised lõpetajate taotlejad, kes soovivad õpetada assistente, peavad läbima SPEAKi testi, mis hindab inglise keelt emakeelena kõnelejate inglise keelt kõnelevat võimet ja seda manustatakse Florida osariigis. Üliõpilased, kes saavad internetipõhise TOEFL-eksami kõnelemise punktis 26 või kõrgema skoori, vastavad ülikooli nõuetele õpetajana; mõned osakonnad võivad siiski nõuda, et üliõpilane võtaks SPEAK-testi.

 • Transkriptsioonid - Taotlejad peavad esitama ametliku ärakirja (pitseeritud ümbrikus) igast kolledžist ja / või ülikoolist, mis osales Sisseastujale:

Florida State University
Sisseastujate büroo
282 Meistrite teed
PO Box 3062400
Tallahassee, FL 32306-2400

Taotlemise tähtajad

 • Suvelõpp: 1. märts
 • Sissepääs sügisel: 1. juuli
 • Kevadine sissepääs: 1. november

Karjäärivõimalused

Meie eraldiseisev programm on mõeldud selleks, et valmistada teid teenima järgmistel ametikohtadel:

 • Kolledži või ülikooli mõõtmise ja statistika professor
 • Psühhomeetriline kommertskatsete firma
 • Testi kirjastaja või riikliku litsentsimis-, sertifitseerimis- või hindamisüksuse hariduse mõõtmise ja / või haridusstatistika spetsialist
 • Kooli või koolisüsteemi mõõtmistegevuse direktor
 • Piirkondliku hariduslabori mõõtmis- ja haridusstatistika ekspert

Meie lõpetajad töötavad praegu riiklikes organisatsioonides, nagu Harcourt'i hinnang, NCS Pearson, Ameerika Meditsiinikolledžite Assotsiatsioon (Meditsiinikolledži sisseastumiskatsete sponsor) ja Riiklik Meditsiinikontrollide Nõukogu (NBME). Lõpetajad omavad akadeemilisi ametikohti Texase Ülikoolis Austinis, Baylori Meditsiinikolledžis ja Costa Rica ülikoolis.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • Magistriõpe matemaatikas ja statistikas
  • Helsinki, Soome
 • Magistrikraad statistika ja teabehalduse erialal teabe analüüsi ja haldamise erialal
  • Lisbon, Portugal
 • Master's Degree in Statistics and Information Management, with a Specialization in Risk Analysis and Management
  • Lisbon, Portugal