Keystone logo
Florida State University College of Fine Arts

Florida State University College of Fine Arts

Florida State University College of Fine Arts

Sissejuhatus

Florida State University College of Fine Arts on koht, kus õppimist ja loovust kasvatatakse juhendamise, uurimistöö ja praktika abil. Kolledž on lähedane õppejõudude, üliõpilaste ja spetsialistide kogukond, mis toimib suurülikooli kunstikonservatooriumina. See on koduks unikaalsele kombinatsioonile visuaal- ja etenduskunstistuudiotest, klassiruumidest, esinemisruumidest ja muuseumidest. Meie õpilased on homsed lootustandvamad kunstnikud, teadlased ja oma ala professionaalid.

Kolledž pakub kraadiõppe programme kunstis, kunstihariduses, kunstiajaloos, tantsus, sisearhitektuuris ja disainis ning teatris. Kolledžis on ka mitu mitteakadeemilist üksust, sealhulgas kaunite kunstide muuseum, kunstiteaduse rahastu ja Maggie Allesee riiklik koreograafiakeskus (MANCC). Paljud meie programmid kuuluvad rahva seas kõige austatumate hulka. Oleme uhked, et pakume eriprogramme, mis võimendavad osakondade ja muuseumide vahelisi suhteid, et rikastada kraadipõhist õppekava.

Kaunite kunstide kolledž on läbinud ulatusliku enesehindamise ja strateegilise planeerimise protsessi. Selle tulemusena on kolleegiumil välja töötatud selge missioon ja seonduvad eesmärgid, mis on kajastatud järgmistes avaldustes. Need avaldused kinnitavad meie otsust pakkuda parimat kunstiõpetust ja koolitust kogu riigis.

Püüame luua, õpetada, õppida ja teenida kirgi ja intellektuaalse rangusega. Kolledž juhindub väärtuste kogumist, mis näitab pühendumust üliõpilastele, õppejõududele, ülikoolile, kogukonnale laiemalt ja organisatsioonidele, kes hakkavad tööle tulevasi lõpetajaid.

Väärtused

  • Pange õpilased kõigis jõupingutustes esiplaanile ja valmistage neid ette edukaks akadeemiliseks ja ametialaseks karjääriks.
  • Rõhutage hoolivust ja tähelepanu iga õpilase vajadustele, säilitades hallatavad klasside suurused ja pakkudes individuaalset juhendamist.
  • Austage kogu kunsti- ja stipendiumivalikut, vanast uueni ja peavoolust üliinnovatiivseni.
  • Teenige kogu ülikoolilinnaku kogukonnale, osariigile ja rahvale kunsti, teatri ja tantsu alal haridus-, kutse- ja kultuuriallikat.
  • Pange tähele innovaatilisi külaliseriaale, mis kutsuvad väljapaistvaid kunstnikke ja teadlasi, kes kaasavad üliõpilasi ja õppejõude kunsti päevakajaliste küsimustega ning pakuvad neile mitmesuguseid tavasid ja uuringuid.

Kolledž püüab olla riigi visuaalse kunsti, teatri ja tantsu edetabel. See on alati koht, kus tudengid saavad õppida silmapaistvate õppejõudude ja tunnustatud residentide juures. Külalisprofessorite rõhutamine tagab pideva värskete ideede voo, mis stimuleerib energilist ja elavat õppimiskultuuri. Uued teaduskonna ametikohad ning vilistlaste ja annetajate kasvav toetus võimaldavad meil pidevalt kaasata maailma parimaid teadlasi, kunstnikke ja muuseumitöötajaid. Akadeemilise ja erialase ettevalmistuse võimas kombinatsioon meelitab meie programmidesse andekamaid üliõpilasi kogu riigist.

Asukohad

  • Tallahassee

    West Call Street,540, 32304, Tallahassee

    Küsimused