Keystone logo
University of Luxembourg, Faculty of Humanities, Education and Social Sciences

University of Luxembourg, Faculty of Humanities, Education and Social Sciences

University of Luxembourg, Faculty of Humanities, Education and Social Sciences

Sissejuhatus

Luksemburgi ülikool: humanitaar-, haridus- ja ühiskonnateaduste teaduskond

Luksemburgi Ülikool on mitmekeelne Euroopa teadusülikool, kus õpib ligi 6200 üliõpilast üle kogu maailma. Meie ülikool on kaasaegne institutsioon, mis pakub ainulaadset segu rahvusvahelisest tipptasemest ja riiklikust tähtsusest, pakkudes teadmisi ühiskonnale ja ettevõtetele.

Personaalse puudutusega õppejõud

Ainulaadse mitmekeelsete bakalaureuse- ja magistriprogrammide valikuga pakub humanitaar-, haridus- ja sotsiaalteaduskond uuenduslikke ja atraktiivseid väljavaateid järgmise põlvkonna akadeemikutele ja spetsialistidele. Õpilased saavad kasu väikestest klassidest ja paljusid kursusi õpetatakse seminaridena. mis pakuvad õpilastele aruteluvõimalusi ja aitavad neil õpikogemusest maksimumi võtta. Välisüliõpilastele täiendavat õppemaksu ei maksta (magistriõppe üliõpilaste registreerimistasu on 200 €/semester).

Mitmekeelne õpetamine

Meie rahvusvaheline õppejõud on üks meie põhivaradest. Enamikku meie kraadidest õpetatakse inglise ja/või prantsuse ja/või saksa keeles. Pakutakse tasuta keelekursusi ning ülikoolilinnaku elu on sama mitmekeelne ja mitmekultuuriline nagu Luksemburgi riik. Õpilased saavad ülevaate erinevatest akadeemilistest kultuuridest ja saavad kraadi, mis annab neile selgeid eeliseid tööturul.

Rahvusvaheline õhkkond

Luksemburgi ülikoolis soodustatakse ja edendatakse üliõpilaste liikuvust ja kultuurilist avatust. Kõik meie üliõpilased peavad veetma vähemalt ühe semestri välismaal ühes meie partnerülikoolis Euroopas, Põhja -Ameerikas või Aasias.

Õppimine Luksemburgis

Luksemburg, Euroopa Liidu suuruselt teine liikmesriik, on tõeliselt mitmekultuuriline ja mitmekeelne riik, kus on 3 ametlikku keelt ja kus elab üle 170 rahvuse. Luksemburgi linnal on elav kultuuri- ja kunstimaastik, sealhulgas muuseumid, teatrid ja muusikakohad. Luksemburgi linn on üks turvalisemaid pealinnu maailmas. Humanitaar-, haridus- ja sotsiaalteaduskond asub Belval, endisel terasetööstuse objektil, vaid mõne kilomeetri kaugusel Luksemburgi linnast. Suur sait koondab akadeemilist uurimistööd ja õpetamist, tööd ja vaba aega, linnaelu ja kultuuri ning on põnev koht töötamiseks, õppimiseks ja elamiseks.

Edetabelid

Luksemburgi Ülikool kuulus Times Higher Educationi (THE) 2020. aasta maailma ülikoolide edetabelis 201–250 parima ülikooli hulka ja oma rahvusvahelise väljavaate poolest maailmas esikohale.

Asukohad

  • Esch-sur-Alzette

    2, avenue de l'Université

    Küsimused