Keystone logo
Fordham University, Gabelli School Of Business

Fordham University, Gabelli School Of Business

Fordham University, Gabelli School Of Business

Sissejuhatus

Fordham kasvatab uue põlvkonna ärijuhte.

Äri eesmärk Mis ühendab kõiki meie akadeemilisi programme on mõiste "äri eesmärgil." Me õpetada õpilasi, kes plaanivad töötada kõrgeimal tasemel äri, kasutades oma kirge ja tugeva eesmärgiga luua mitte ainult kasumit, vaid ka laiaulatuslikku kasu ühiskonnale.

See on see, mis seab Fordham peale.

Tutvuge meie veebilehte, et õppida, kuidas kvaliteetse teadlased globaalset lähenemist, uuenduslike õpetamise tehnikaid ja keskendutakse õpitulemustele-valmistades õpilasi karjääri nad soovivad, et Fordham üheks kohti, et uurida äri USAs ja mujal maailmas .

Missioon Missioon Gabelli School of Business on arendada ettevõtete juhid, kes on varustatud pideva kasvu muutuvas globaalses keskkonnas.

Asub New York City, kaubandus kapitali maailmas, Gabelli School on unikaalselt positsioneeritud, et pakkuda õpilastele võimaluse osaleda nii piirkondlike ja rahvusvaheliste majandus. Tema maine jätkab rajatakse õpetamise ja stipendiumi.

Õpilased on rikastatud spetsiaalse õppejõud ja mida suurem ülikooli kogukond bakalaureuse-, magistri- ja kutsekoolid ja toidetud Fordham intellektuaalset ja jesuiitide traditsioone. Kooskõlas nende traditsioone, Gabelli School on pühendunud teenivad üliõpilased oma elukestva õppe püüdlustest.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • New York

    Lincoln Center Campus 113 W. 60th Street New York, NY 10023

  • USA Online

    USA Online, Ameerika Ühendriigid

    Küsimused