Keystone logo
Franklin University Switzerland

Franklin University Switzerland

Franklin University Switzerland

Sissejuhatus

Kuhu sa täna õppima lähed?

Franklin University Switzerland on haridus, mis uurib ja ületab piire . See on kool, kus rahvused ja kultuurilised vaated kohtuvad ning loovad ainulaadseid elamusi. See on õppemeetod, mis ühendab reisimise ja interdistsiplinaarse õppe õppekava tuumaks. Me viitame oma metoodikale ja missioonile kui hariduse rahvusvahelisele imperatiivile . Franklin University Switzerland on Šveitsis asuv eraõiguslik iseseisev ülikool. See asutati Franklini kolledžina 1969. aastal. See pakub ainulaadset ja uuenduslikku lähenemist vabade kunstide haridusele, mida iseloomustab rõhk rahvusvahelisel kokkupuutel ja kogemuslikul õppimisel kultuuriliselt mitmekesises keskkonnas. Franklin University Switzerland on ainulaadses positsioonis, olles akrediteeritud nii Ameerika Ühendriikides kui ka Šveitsi ülikoolisüsteemis.

Franklinis on uudishimu vaja. Läbite igal semestril akadeemilise reisimise kursuse, kus olete õppinud kohti oma silmaga. Te osalete klassis rahvusvaheliste õppejõudude ja üliõpilastega enam kui 50 riigist . Sul on võimalus reisida iseseisvalt ja sooritada praktikat rahvusvaheliselt. Teete uurimistööd ja arendate kriitilist vaatenurka. Te lõpetate kraadiga, mis on akrediteeritud nii Ameerika Ühendriikides kui ka Šveitsis . Olete õppinud lennult mis tahes olukorraga kohanemise kunsti. Sinust saab maailmarändur. Teil on kõik, mida vajate, et olla edukas . Tulge meiega Kreekasse, Malawisse, Prantsusmaale, Jaapanisse, Šotimaale, Islandile, Koreasse, Botswanasse, Itaaliasse või Indiasse; ja ennekõike tulge õppima Šveitsi , mis on tõeline keelte ja kultuuride ristteel Euroopa südames. Kasutage võimalust omandada haridus, millel pole muud.

Ideaalne asukoht

Šveitsi Alpid. Jääjärved. Vahemere kliima. Itaalia maitse. Rahvusvaheline elanikkond. See on linn, mida kutsume koduks: Lugano, Šveits. Franklini asutajad valisid Lugano ideaalseks asukohaks sellise kooli jaoks, mida nad olid ette kujutanud kõigil neil põhjustel ja muul põhjusel. Lugano kosmopoliitne iseloom on Franklini elukogemuse kesksel kohal ning ülikoolilinnakud on vaid kahekümneminutilise jalutuskäigu kaugusel Lugano kesklinnast, kus raudtee- ja lennufirmad ühendavad õpilasi kogu Euroopaga. Külastage Franklinit ja vaadake, miks nii paljud õpilased tunnevad end meie ülikoolilinnakus ja Lugano kogukonnas koduselt. Ootame teid, teie sõpru ja perekonda kogema, mida tähendab elada ja õppida meie rahvusvahelises keskkonnas.

Piiramatu uurimuslik haridus

Piiramatu: pole mingil viisil piiratud; ilma piirideta Me teame, et kraadi omandamisel on alati piirid, kuhu võite minna ja mida saate teha, kuid me püüame neid piire vaidlustada nii kaugele, kui need lähevad. Teistes ülikoolides võivad piirid hõlmata paindumatud õppekavad, jäigad sotsiaalsed traditsioonid, akadeemilised kalendrid, mis takistavad reisimist, ja kolledži mikrokultuur, mis suhtleb vähe ümbritseva kogukonnaga. Franklin kasutab teistsugust lähenemist. Tänu kraadiõppeprogrammidele, mis pakuvad palju võimalusi interdistsiplinaarseteks kogemusteks, akadeemiliseks reisimiseks ja otseseks suhtluseks mitmekeelse Šveitsi kogukonnaga, muutub füüsiliste ja sotsiaalsete piiride ületamine teile loomulikuks. Franklini õppekava on nii keskendunud või interdistsiplinaarne, kui soovite. Pakume kvaliteetseid akadeemilisi programme, mida õpetavad võimekad teadlased – kui me seda ei teeks, ei oleks meid akrediteeritud kahes riigis –, kuid me läheme kaugemale otsesemast teest, pakkudes paljusid peamisi erialasid, millel on mitmed rõhuasetused, näiteks rahvusvaheline juhtimine, mille põhirõhk on Turundus või visuaalne kommunikatsioonikunst, rõhuasetusega moeuuringutel. Pakume võimalust kombineerida peaerialasid, näiteks majandusteadust itaaliaõpetega või psühholoogiat kommunikatsiooni- ja meediaõppega, ning paljud meie tudengid õpivad topelteriala või võtavad mitu kõrvaleriala. Lisaks on Franklin väike. Paljud juhirollide kogemise võimalused, nagu õpilasomavalitsus, akadeemiline mentorlus, üliõpilasklubid või assistentid, on väga saavutatavad eesmärgid üliõpilastele, kes soovivad neid täita. Nagu igaüks Franklinis teile ütleb, on Franklin just selline, nagu te sellest teete.

Uurimuslik: tehtud või loodud selleks, et midagi leida või millegi kohta rohkem teada saada. Franklini asutasid inimesed, kes uskusid, et teiste kultuuridega otse reisimise kaudu suhtlemine on oluline õppimiskogemus ja et see on ainus viis eri rahvustest inimeste vahel mõistmise loomiseks. . Akadeemiline reisimine on alati olnud Franklini õppekava oluline osa. Kui paljud ülikoolid saavad oma kursused maailmakaardile kanda? Haridus: teadmised, oskused ja mõistmine, mille saate koolis, kolledžis või ülikoolis käimisest Franklini hariduse väärtus on midagi enamat kui lihtsalt teabe kogumine, mida oma karjäärivaldkonnas rakendada. Franklini kogemus avab teie meeled maailmale ja te omandate tõelise inimliku mõistmise, mis annab teile juhiks saamiseks vajalikud tööriistad. Juhtimine seisneb inimeste, nende soovide ja erinevuste mõistmises ning Franklini interdistsiplinaarne, kultuuridevaheline õppekava, asukoht ja rahvusvaheline üliõpilaste/õppejõudude populatsioon loovad ideaalse keskkonna selle mõistmise arendamiseks. Meie vilistlased on meeskonnajuhid ja ettevõtjad, kes lisavad väärtust rahvusvahelistele ettevõtetele, uutele ettevõtmistele, valitsus- ja mittetulundusühingutele mitmes riigis üle maailma. Nad ei peatu piiridel ja teevad uuendusi, et luua uusi teid. Just Franklini kogemus annab neile edu saavutamiseks vajalikud tööriistad. See on piiritu uurimuslik haridus.

Ülikooli omadused

Franklin University Switzerland ülikoolilinnaku eluruumides elamine on hariduskogemuse oluline osa. See on suurepärane võimalus saada ülikoolilinnakus oma esimesed sõbrad ja kohaneda üksi elamisega. Enamikes tubades on kööginurk või ühisköök, mis on jagatud kõigi saali elanike vahel. Neil kõigil on vannituba; nii saate oma privaatsust ja saate oma elamispinna eest vastutada.

Franklinis on kaheksa elamut ja igal neist on koolitatud elaniku assistent. RA on teie isik küsimuste või probleemide korral. Nad on varustatud esmaabikomplektide ja tööriistakastidega ning on koolitatud lahendama kõiki olukordi, millega õpilased võivad kokku puutuda. Igal õhtul on valves kaks RA-d. Tööülesannete vahetuste ajal, mida tuntakse ka ringidena, käivad RA-d läbi iga elutoa, et tagada asjade ohutus ja korrasolek. Lisaks korraldavad RA-d ülikoolilinnakus ja linna ümbruses üritusi ja tegevusi. Nad püüavad pakkuda õpilastele tõeliselt suurepärast Franklini kogemust kõiges, mida nad teevad.

  Stipendiumid ja rahastamine

  Üle 85 protsendi Franklini õpilastest saavad rahalist abi. Institutsioonina pakub Franklin stipendiume, mis põhinevad akadeemilistel saavutustel ja rahalistel vajadustel. Lisaks võivad õpilased saada abi erinevatest välisprogrammidest lähtuvalt kodakondsusest, vajadusest ja muudest teguritest. Koos loome rahalise abi paketi ja juhendame teid hoolikalt rahastamisvõimaluste osas, et aidata teil oma haridust endale lubada.

  Franklin University Switzerland Institutional Scholarships

  Need stipendiumid määratakse akadeemiliste teenete või tõendatud rahalise vajaduse alusel ja neid peetakse "tasuta" rahaks, kuna need ei nõua tagasimaksmist. Neid allahindlusi uuendatakse igal aastal, kui üliõpilane vastab määratud nõuetele. Institutsioonilisi auhindu on kahte tüüpi:

  Merit Scholarships

  Teenestipendiume antakse ülikooli sisseastumisel ja need põhinevad akadeemilistel saavutustel. Iga taotleja vaadatakse automaatselt üle teenete stipendiumide saamiseks, kuid eelistatakse üliõpilasi, kes taotlevad sisseastumist meie 1. detsembri tähtajaks. Pärast 1. detsembrit võib üliõpilasi kaaluda stipendiumide saamiseks, kuid ainult rahaliste vahendite olemasolul. Teade teenete auhinna suuruse kohta on lisatud ametlikule sisseastumiskirjale.

  Financial Aid/Need-based Scholarships

  Vajaduspõhised stipendiumid põhinevad perekonna tõendatud rahalisel vajadusel. Arvesse võtame leibkonna sissetulekuid, varasid, pere suurust, samaaegselt ülikoolis õppivate üliõpilaste arvu ja muid tegureid. Need auhinnad saadetakse jooksvalt välja pärast vastuvõtmist ja pärast FAFSA läbimist (USA üliõpilastele). Üliõpilased, kes ei ole USA kodanikud või residendid, täidavad Net Partneris sarnase institutsionaalse taotluse ja saavad auhinnad samade kriteeriumide alusel.

  Õpilaste iseloomustused

  Campus Life & Facilities

  Franklini õpilased on pärit enam kui 50 riigist. Teistest traditsioonidest ja kultuuridest pärit õpilastega suhtlemine muudab seltsielu osaks Franklini õppimiskogemusest. Tegevused, ülikoolilinnakus asuv majutus ja söögikoht ning tugev tugivõrgustik aitavad teil luua püsivaid suhteid eakaaslastega ja pakuvad kõike, mida vajate õpingutes edukaks saamiseks.

  Asukohad

  • Lugano

   Via Ponte Tresa 29, 6924 , Lugano

   Küsimused