Keystone logo
Fraunhofer Academy

Fraunhofer Academy

Fraunhofer Academy

Sissejuhatus

Fraunhofer Academy on FRAUNHOFER Gesellschafti spetsialist, kes pakub töötavatele inimestele täiend- ja osalise tööajaga koolitust. Fraunhofer Academy pakub koostöös valitud ja mainekate partnerülikoolidega spetsialistidele ja juhtidele silmapaistvaid õppekursuseid, tunnistuste kursusi ja seminare, mis põhinevad FRAUNHOFER

Täiendõpe ja täiendõpe – FRAUNHOFER lähenemine

Uue tehnoloogia ja uute tehnikate käsitsemise õppimine on innovatsiooniprotsessi oluline osa. Fraunhofer Academy mõistab, et teadusuuringute tulemuste uuendusliku potentsiaali suunamiseks ettevõtte igapäevasesse tegevusse on vaja tõelisi teadmisi. Fraunhofer Academy teeb koostööd mainekate partneritega tagamaks, et spetsialistidel ja juhtidel on vajalik kvalifikatsioon. FRAUNHOFER Gesellschafti poolt osalise tööajaga koolituse pakkumiseks loodud see pakub spetsialistidele ja juhtidele ainulaadset võimalust FRAUNHOFER uurimisprojektidest saadud teadmisi otse oma ettevõttesse üle kanda. Selles kontekstis omandavad "teadmiste generaatorid" täiendava "teadmiste edastajate" rolli. Lisaks akadeemilistele tunnistustele pakub akadeemia oma üldise koolitusprogrammi teise põhikomponendina ka kutsetunnistuse kursusi. Need muudavad tööstuse praegused nõuded kaasaegsetele tootmisprotsessidele praktilisteks koolituskursusteks. Kuna sertifitseeritud ekspertide valideerimise tähtsus peamistes tööstussektorites suureneb, kasvab ka nõudlus tunnustatud osalise tööajaga kvalifikatsioonide järele täiendkoolitussektoris. Akadeemia koolitusprogrammi kolmas komponent on kahe- või enamapäevased seminarid, mis annavad praktilist, tõenduspõhist oskusteavet, mida saab vahetult rakendada oma igapäevatöös.

9998_Master-Online-Photovoltaics.jpg

Meie kursused on jagatud viieks teemavaldkonnaks:

 • Tehnoloogia ja innovatsioon
 • Energia ja jätkusuutlikkus
 • Logistika ja tootmine
 • Tootmis- ja testimistehnoloogia
 • Teave ja suhtlus

Fraunhofer Academy juhitavad koolituspartnerlused ja haridusalased koostööprojektid

Fraunhofer Academy koostööpartnerlused hariduse ja koolituse vallas Fraunhofer Academy teeb koostööd nii mainekate õppeasutustega kui ka äri- ja poliitikaalgatustega, mille eesmärk on edendada ja toetada täiend- ja kutseõpet Saksamaal. Fraunhofer Academy partnerülikoolid ja -instituudid Fraunhofer Academy pakub professionaalidele ja juhtidele silmapaistvaid täiendus- ja kutseõppevõimalusi, mis põhinevad FRAUNHOFER instituutide teadustegevusel koostöös valitud mainekate partnerülikoolidega. FRAUNHOFER on Euroopa suurim rakendustele orienteeritud teadusorganisatsioon. Meie teadusuuringud on suunatud täielikult inimeste vajadustele: tervis, turvalisus, side, energia ja keskkond. Seetõttu on meie teadlaste ja arendajate tööl inimeste elule märkimisväärne mõju. Oleme loomingulised. Me kujundame tehnoloogiat. Disainime tooteid. Täiustame meetodeid ja tehnikaid. Avame uued vaated. Lühidalt, me loome tulevikku.

Asukohad

 • Munich

  Hansastraße 27c, 80686, Munich

  • Kassel

   Kassel, Saksamaa

   Küsimused