Keystone logo
Free International University of Moldova

Free International University of Moldova

Free International University of Moldova

Sissejuhatus

Free International University of Moldova"}" />

Why ULIM

© Free International University of Moldova

Free International University of Moldova (ULIM) asutati 1992. aastal valitsuse otsusega ja selle on akrediteerinud Moldova Vabariigi riiklik akadeemilise hindamise ja akrediteerimise nõukogu. Lähtudes mittetulunduslikust põhimõttest, tegutseb ULIM põhiseaduse ja Moldova Vabariigi kõrgharidussüsteemi reguleerivate seaduste kohaselt.

Selle kogukonda kuulub umbes 6000 õpilast ja üle 300 akadeemilise personali. See on laiahaardeline ülikool, mis hõlmab 7 teaduskonda koos nende osakondadega.

ULIM-i raames toimivad teaduskonnad (õigusteadus; majandusteadused; sotsiaal- ja haridusteadused; kirjad; biomeditsiin ja ökoloogia; rahvusvahelised suhted, majandusteadused ja ajakirjandus; informaatika, tehnika ja disain) pakuvad riiklikult akrediteeritud õppeprogramme bakalaureuse-, magistri- ja magistriõppes ja doktoritase.

Free International University of Moldova pakub tudengitele võimaluse ühendada teoreetilised ja praktilised teadmised multi- ja interdistsiplinaarses keskkonnas, valmistades neid ette globaliseerunud tööturule sisenemiseks. Kuna enam kui 30% üliõpilaskonnast on rahvusvahelised, osaleb ülikool intensiivselt rahvusvahelistumise protsessides meie teaduskondadega, pakkudes 76 õppeprogrammi neljas keeles (rumeenia, vene, inglise ja prantsuse keeles) bakalaureuse, magistri ja doktoriõppe tasemel.

ULIM parandab kindlasti oma haridusstandardeid, teadusuuringuid ja uuendusmooduleid; see võõrustab erinevaid välismaiseid kultuuri- ja keelekeskusi (Konfutsiuse Instituut, Korea Se Jong, Prantsuse Keskus CRU, Briti Keskus, Cervantese Hispaania keskus), seades seega prioriteedid meie rahvusvahelise silmaringi laiendamiseks ja tipptaseme tagamiseks peamistel erialadel. Olles keskendunud õppekavade Free International University of Moldova üha enam orienteeritud lõpetanute sulandumise võimalustele globaliseerunud tööturul.

Free International University of Moldova on saanud oluline roll rahvusvahelisel tasandil, ta on ülemaailmse konkurentsi tingimustes ja peab selle konkurentsiga silmitsi seisma. ULIMil on märkimisväärne initsiatiiv proovida organiseeritud viisil rahvusvaheliste eliitülikoolide liitumist aktiivse kohaloleku kaudu rahvusvahelistes edetabelites. See on teostatav eesmärk, mis hõlmab kogu akadeemilise kogukonna jõupingutusi, kuid mis on kooskõlas ülikooli suuruse, püüdluste ja kvaliteediga. Edetabelid, milles Free International University of Moldova on rahvusvaheliselt nähtavad, on U-Multirank, Times Higher Education Rankings, UI GreenMetric World University Ranking, ülikoolide edetabel (Webometrics), uniRank University Ranking (uniRank).

Nagu on selgeks teinud maailma ülikoolide edetabeli uusim väljaanne (U-Multirank 2020), Free International University of Moldova rahvusvahelise orientatsiooni poolest tugevam. Selle üldine profiil näitab tipptulemusi erinevate näitajate lõikes, 5-hindelise (väga hea) hindega järgmiste mõõtmete jaoks: võõrkeelte bakalaureuse- ja magistriõppe programmid, mobiilsus, praktika, rahvusvaheline partnerlus ja rahvusvaheline akadeemiline personal.

ULIM on ühinenud suurimate ülikoolide võrgustikega nagu Euroopa ülikoolide assotsiatsioon (EUA), rahvusvaheline ülikoolide assotsiatsioon (IAU), aga ka paljude teiste rahvusvaheliste organite ja ühingutega (Agence Universitaire de la Francophonie, Euroopa õigusteaduskondade ühing, ülemaailmne innovatsioonivõrgustik, Magna) Charta Universitatum, .etc).

Lisaks viib Free International University of Moldova igal aastal ellu üle 30 projekti, millest on tugeva rahvusvahelise mõõtmega. Edendades mitme- ja interdistsiplinaarset lähenemist kõrgharidusele ja teadusele, keskendudes selgelt rahvusvahelistumisele, on ULIMil üle 100 kahepoolse lepingu, mis edendab vahetust Erasmus + programmi raames ja muid kahepoolseid lepinguid kõrgharidusasutustega kogu maailmas.

Viimane, kuid mitte vähem tähtis on see, et üliõpilaslinnak asub linna südames ja on iseenesest vaatamisväärsus, kus on palju vaba aja veetmise ja elamise võimalusi.

Meie asutus pakub kvaliteetseid tudengiteenuseid ja -rajatisi (ülikooli hotell, kaasaegne elusaal, sööklad, kohvikud, klubid, vaba aja veetmise ja spordirajatised, raamatukogu, arvuti- / meedialaborid, kohtukliinik jne).

Asukohad

  • Chisinau

    Strada Vlaicu Pârcălab,52, , Chisinau

    Küsimused