Keystone logo
Fresno Pacific University

Fresno Pacific University

Fresno Pacific University

Sissejuhatus

82295_rsz_82274_forestwithlogo-min.jpg

Fresno Pacific University on Valley ainus akrediteeritud kristlik ülikool, mis ühendab iga õpilase kasutamata potentsiaaliga piiramatu võimaluse professionaalseks, isiklikuks ja eetiliseks kasvuks. Mittetulundusühingute ja sõltumatu FPU pakub üle 100 õppevaldkonna ligikaudu 4000 traditsioonilisele üliõpilasele, täiskasvanute kraadiõppe, kraadiõppe ja seminaride õpilastele Põhja-Fresno ülikoolilinnakus ja kogu Valleyis Põhja-Fresno, Visalia, Bakersfieldi ja Mercedi piirkondlikes ülikoolides samuti internetis. Meie õpilased jälitavad suuri ideesid ja uurivad sügavat usku viie kooli kaudu: Business School; Loodusteaduste Kool; Humanitaarteaduste, religiooni ja sotsiaalteaduste kool; hariduskool; ja Fresno Pacific Biblical Seminary. Ülikool saavutab ka kutseõppe kaudu umbes 10 000 õpilast.

Kuna klassi avati 1944. aastal, on FPU julgustanud esimese põlvkonna õpilasi saavutama rohkem, samal ajal kui ehitati piirkonna kõrgeim nelja-aastane lõpetamissagedus. Me teeme hariduse kättesaadavaks, pakkudes rahalist abi 98 protsendile traditsioonilistest bakalaureuseõpilastest ja nelja-aastase lõpetamise garantii neile, kes kvalifitseeruvad. Mitte Hispanic-Serving Institution, FPU on üks rahva top 10 HSI kõrgeima Hispanic lõpetajatele määrad vastavalt Kroonika kõrghariduse . Ülikool on akrediteeritud WASC kõrgkoolide ja ülikoolide komisjoni (WSCUC) poolt ja on lisatud USA uudistele

82296_rsz_82275_easthallwithlogo-min.jpg

Õppurite ettevalmistamine, et nad saavutaksid rohkem, kui nad arvasid võimalikuks, algavad õppejõududega. Enam kui 80 protsenti on doktorikraadiga ja kõik ühendavad väljakutse stipendiumi reaalse rakendusega. Individuaalne tähelepanu ja kontakti üle klassiruumi toetab elukestvat õpet õpetajate ja üliõpilaste suhete kaudu.

Fresno Pacific University - võimalikud juhud siin.

Asukohad

  • Fresno

    South Chestnut Avenue,1717, 93702, Fresno

    Küsimused