Keystone logo
Florida Southern College

Florida Southern College

Florida Southern College

Sissejuhatus

Florida Southern College Vanim era- kolledži Florida, Florida Southern College asutati Orlando 1883 Lõuna Florida Institute. Varsti pärast seda, ta kolis Leesburg. 1885, kolledži õppekava lisati ja kolledži avati mees- ja naissoost õpilasi. Aastal 1901, kolledži kolis Sutherland, nüüd Palm Harbor, ja 1906. aastal nimetati see ümber Lõuna College. Kolledž ajutiselt kolis Clearwater 1921-1922 ja 1922. aastal, ta kolis taas järve kaldal Hollingsworth Lakeland. 1935. aastal hoolekogu vastu nime Florida Southern College. Vaatamata muutustele nimi ja asukoht, kolledži sidemetele Metodisti kirikus on jäänud samaks, kujundab oma missiooni ja traditsioone. Missioon ja visioon Florida Southern College on koht tegijad ja unistajad ... jaoks kaasatud ning investeerinud ... neile, kes järjekindlalt tõusevad ootusi seada enne neid ... keegi, kes võtab riski ... igaühele, kes ütleb: "Ma olen." College missioon Missioon Florida Southern College on valmistada õpilasi dünaamiline tegeleb õppimise teha positiivse ja põhjuslike mõju ühiskonnale. College Vision Florida Southern College saavutab riikliku tunnustamise pakkudes transformational neile õpilastele läbi iseloomuliku sünteesi kunsti ja professionaalne programme, ja keskenduda õpilase arengule koostöö kaudu õppekava ja teenuse õppe programmid. See muutub riigi mudel tegeleb õppimise, et saavutada õpitulemuste õpilased peavad läbilöömiseks globaliseerunud ühiskonnas. Selle tulemusena oma pragmaatilist lähenemist liberaalne õppe, üleilmset perspektiivi oma akadeemilisi programme, tõhus tegeleb õppimise pedagoogika ja omanäolise õpitulemuste kõikidel erialadel, Florida Southern tõusta tippu 25 kõikehõlmav kolledžid / ülikoolid oma Carnegie klassifikatsioon. Säilitades oma sidemetele Metodisti kirikus, Florida Southern toimib eelisasendi keskmise suurusega institutsioon jooksul nimiväärtus, alati püüdnud soodustada õpilaste vaimset kasvu. Florida Southern on märkimisväärne institutsioon iseloomustab võrratu pühendumist õpilasi ja erakorraliste õpikogemusi.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Tampa

    111 Lake Hollingsworth Drive , 33801, Tampa

    Küsimused