Keystone logo
Fukuoka Prefectural University

Fukuoka Prefectural University

Fukuoka Prefectural University

Sissejuhatus

Fukuoka Prefectural University asub Jaapani lääneosas ja koosneb kahest teaduskonnast (integreeritud inimuuringute ja sotsiaalteaduste teaduskond ning õendusteaduskond) ning kahe erineva kraadiõppega kõrgkoolist, on juba pikka aega olnud hariduse keskpunkt ja teadustöö ning on mänginud teedrajavat rolli tervishoiu ja avaliku heaolu valdkonnas. Vastuseks 21. sajandi väljakutsetele (näiteks Jaapani kiiresti vananev ühiskond, meditsiinitehnoloogia areng ja muutused arstiabi laadis) Fukuoka Prefectural University 2006. aastal põhjaliku uuendusprotsessi. rõhk on talentide kasvatamisel ja professionaalide kasvatamisel, kes on võimelised eespool nimetatud väljakutsetele vastu tulema, juhtima kogukondi ja panustama ühiskonda laiemalt.

Tunnustades tehnoloogilist arengut ja hariduse dünaamilist iseloomu, on Fukuoka Prefectural University hiljuti võtnud omaks e-õppe kui vahendi ühiskonnale kättesaadavamaks muutmiseks. Selle tulemusena on õpetaja ja õpilase vaheline kontseptuaalne kaugus tunduvalt vähenenud, andes seeläbi üksikisikule jõudu ja paljastades eneseõppe ja iseõppimise võimalused. Seda individuaalsele õppimisele ja uurimisele rõhutamist täiendavad kõrgelt spetsialiseeritud ja riiklikult tunnustatud erialased koolitusprogrammid, mida pakuvad nii integreeritud inimuuringute kui ka sotsiaalteaduste teaduskond ja õendusteaduskond. Võib -olla on siin kõige selgem meie pühendumus homse liidrite ja uuendajate tootmisele. Meie lõpetajatest saavad tavaliselt eeskujulikud sotsiaaltöötajad, vaimse tervise hoolekande spetsialistid, õed, õpetajad, lastehoiutöötajad ja riigiametnikud.

Meie asukoht Hikosani mäe jalamil meenutab pidevalt meie lähedasi suhteid looduse ja kohaliku kogukonnaga. Kestev koostöö ja sõpruse vaim annab meie õpilastele jõudu ja julgustab neid igal võimalusel ja kohalike elanike heaolusse panustama. Meie õpilastel on vääriline maine, kuna nad on entusiastlikud vabatahtlikud kohalikul tasandil ning neil on ka aktiivne roll globaalse ühiskonna arengus. Selleks pakub ülikool mitmeid põnevaid vahetusprogramme ja välismaal õppimise programme ning keeleõpet inglise, korea ja hiina keeles.

Lisaks ja osana meie pühendumusest ühiskonna täieliku potentsiaali ärakasutamisele on Fukuoka Prefectural University loonud mitmeid ülikoolilinnakus asuvaid institutsioone, mille eesmärk on arendada varem kasutamata talendi allikaid. Nende asutuste hulka kuuluvad meie elukestva heaolu uurimiskeskus, terviseedenduse haridus- ja uurimiskeskus ning koolist keeldumise koolide ja laste tugikeskus. Selle heategevuslike ja teaduspõhiste asutuste võrgustiku keskmes on sotsiaalse panuse ja vabatahtlike tugikeskus, mis on spetsialiseerunud vahetuse ja koostöö edendamisele kohaliku kogukonnaga ning pakub erinevaid interdistsiplinaarseid õppeprojekte.

Fukuoka Prefectural University roll kohaliku piirkonna edendamisel pälvis ülemaailmse tunnustuse, lisades Yamamoto Sakubei teosed, mis kujutavad Tagawa söekaevandusi, UNESCO maailma mälu registrisse. See saavutus esindab paljuski meie ülikooli eetost, rõhutades, et see ei puuduta ainult lähedasi suhteid ülikooli ja ümbritseva kogukonna vahel, vaid ka üksikisikute vahel. See on minu arvates Fukuoka Prefectural University võlu põhiolemus ja ma teen kõik endast oleneva, et arendada edasi meie ülikoolilinnakut ning haridus- ja uurimisasutusi, et kõik, kes siia tulevad, olgu nad üliõpilased või kodanikud, tunneksid end nii privilegeeritud kui ka hea meel.

Asukohad

  • Tagawa

    Tagawa, Jaapan

    Küsimused