Keystone logo
Fundação Técnico-Educacional Souza Marques (FTESM)

Fundação Técnico-Educacional Souza Marques (FTESM)

Fundação Técnico-Educacional Souza Marques (FTESM)

Sissejuhatus

Ajalugu

Tehniline Educational Foundation Souza Marques asutati 1966. tõttu unistus ja professor José de Souza Marques tööd.

Sellest ajast alates on läbi planeeritud kasv, FTESM korrutada oma tegevust kõrghariduse valdkonnas, pidev õppekavade kaasajastamise ja õpetamine süsteeme.

Selle aja jooksul FTESM on moodustatud kvaliteet ja pühendumus mitu põlvkonda Brasiilia ja asetada lõpetanute tööturul ja kraadiõppes kõrgeima kompetentsi valdkondades meditsiin, ehitus, Nursing, Management, Raamatupidamine, bioloogia, füüsika, keemia, tähed, õpetamise ja õpetajahariduse.

Merit seda pidevalt parandada töö, FTESM pakub oma õpilastele ja akadeemilise taustaga edu oma kutsetegevuse sotsiaalne ettevalmistamisel ning igakülgne areng oma kohustuste kodanikele.

Filosoofia

Suurim väljakutse, mis valib missioon Colleges Souza Marques on pidev parandamine õpetamise-õppimise protsessi, mille abil inimese ja intellektuaalse teket, mis võimaldab meie õpilastel olema võimeline tulema toime intellektuaalse töö kasvav suurus arvasin, kriitika, õiglus, solidaarsus ja eetika.

Unistada homme avab tee, pikendab piiranguid ja ületab olemasolevate võimalik koostada uue, mille kaudu tuleks luua teadmiste haldamine arenenud kõrgkoolides.

Missioon

"Kaudu edendada haridust, inimese tegu par excellence, meie õpilased kasvavad teadmised, hoiakud, harjumused, tõekspidamised ja võimeid."

Asukohad

  • Rio de Janeiro

    Rio de Janeiro, Brasiilia

Küsimused