Keystone logo
Fundació Vidal i Barraquer

Fundació Vidal i Barraquer

Fundació Vidal i Barraquer

Sissejuhatus

Oleme 1964. aastal loodud asutus, mis on pühendunud tervisevaldkonnale ja konkreetselt vaimsele tervisele. Integreerime vaimse tervise abistamise, õpetamise ja uurimistöö psühholoogilise, sotsiaalse, bioloogilise ja vaimse vaatenurgaga.

Ülikooli vaimse tervise instituut

Vidal i Barraqueri vaimse tervise instituut on osa Ramon Llulli ülikoolist. Sellel on kaks peamist tegevusharu: õpetamine ja teadustöö . Lõppeesmärk on seega ka kahekordne: luua ja levitada teadmisi vaimse tervise valdkonnas.

Keskuse erinevatest õppevaldkondadest tasub esile tõsta psühholoogia ja spirituaalsuse valdkonda, mis on välja töötatud kui vaimsuse ja psühholoogia vaheliste seoste uurimise, õpetamise ja mõtisklemise ruum.

Kursus 2022-23

Kraadiõppe programmid (magistriõpe, spetsialiseerumine ja kogemus) on mõeldud täiendõppe pakkumiseks akadeemilise ja/või erialase spetsialiseerumise saavutamiseks. Vastavalt sellele eesmärgile ja vaimse tervise valdkonna spetsialistide koolitamise spetsiifilistele vajadustele kirjeldavad meie programmid professionaalsust ja uurimistööd nii avalikus kui ka erahooldusasutustes. See asjaolu kajastub nii teoreetilises ja tehnilises sisus, õpetajate ja juhendajate kogemustes kui ka koostöökeskuste kaudu toimuvas praktikaprogrammis.

Hetkel on kõik koolitusprogrammid kohandatud Euroopa kõrgharidusruumiga, kus hindamine on pidev ja kursuse mahtu arvestatakse ECTS ainepunktides ( European Credit Transfer System ). Üks ainepunkt võrdub 25 töötunniga ning arvestusse lähevad tunnid, mis on tehtud tunnis, tööks ettevalmistamisel, õppimisel, praktikatel, hindamiskatsetel ja juhendamisel koos õpetajatega.

Asukohad

  • Barcelona

    C/ Sant Gervasi de Cassoles, 88-90, 08022, Barcelona

Küsimused