Keystone logo
Future University in Egypt

Future University in Egypt

Future University in Egypt

Sissejuhatus

Ülikooli tulevik Egiptus on üks kõige lootustandvamaid eraülikoolide Egiptuses. FUE ülikooli asub mugavalt linna New Kairo. Läbi õpetamise, teadustöö ja teenuste, Future Ülikool püüab pakkuda terviklikku, kvaliteetne haridus, mis valmistab meie lõpetanutel olla tulevikus juhid. Campus pakub loominguline, toitev keskkond, kus õpilased saavad realiseerida oma potentsiaali õppides andekas, kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud. Future University pakub rikkalikku ja rahuldust õpetlik kogemus.

Ülikooli tulevik kuue teaduskondade

Future ülikooli kuus võimed on täielikult akrediteeritud Ülemnõukogu ülikoolid Teaduskonna on koht, kus õpilased jätkata oma suur ala uuring. Nad kogevad õpetamise istungid (loengud), laborites ja õpetused. FUE ülikooli praegu koosneb kuuest järgmisest teaduskondades. Kõik võimed on täielikult akrediteeritud Ülemnõukogu ülikoolid.

 • Teaduskond suu ja hammaste Medicine
 • Teaduskond of Pharmaceutical Sciences and Pharmaceutical Industries
 • Teaduskonna of Engineering and Technology
 • Majandusteaduskond Politoloogia
 • Teaduskonna of Commerce and Business Administration
 • Matemaatika Arvutid ja infotehnoloogia

Iga õppejõud on sõltumatu institutsioon, millel on oma vara ja seadmed. Teaduskondade vastutavad valides õpilast, vastavalt ülikooli määrused. Kraadi antakse ülikooli poolt.

TULEVIK ülikoolipersonali

Tagades meie võimalused on parim Egiptus, Future Ülikooli juhtimisel teab, et inimesed on võti akadeemilise kvaliteedi. See on meie töötajad, kes tõeliselt luua elavat intellektuaalse kogukonna meie õpilastele. See on põhjus, miks FUE otsib mitmekesine, kõrgelt kvalifitseeritud ja pühendunud õppejõud ja töötajad kogu maailmas. Meil on nii kohalikke ja rahvusvahelisi töötajad; paljud neist on lõpetanud välismaal kraadiõppes ning toovad endaga laia perspektiivi oma erialale.

Meie missioon

Ülikooli tulevik Egiptus (FUE) on õppeasutuse pühendunud vahet, innovatsiooni ja kvaliteedi standarditele. FUE prioriteet on kursis riikliku, piirkondliku ja rahvusvahelise muutused toimuvad omavahel hariduse, teadusuuringute ja kogukonna arengu ning kindlustada väärtused ja eetika.

Meie visioon

Ülikooli tulevik Egiptus (FUE) järgib arenenud, maailma edetabel ülikoolide vahel ja muutub teistele eeskujuks, mida järgida.

Tutvustame FUE

Mission Statement of Future University Egiptus (FUE) kinnitab pühendumist "atmosfääri, mis väärtustab intellektuaalse uudishimu ja tegevuse teadmiste säilitades akadeemilise vabaduse ja isikupuutumatuse". FUE on seega võtnud endale kohustuse luua keskkond, kus vabadust uurimise esineb õhkkonna kaasamine ja viisakust. Selle pühendumuse on kohtlemise põhimõttega iga liige Ülikooli kogukond õiglaselt ja austusega. Et soodustada sellise käitumise, FUE keelatakse diskrimineerimine, lugupidamatus, ja ahistamine ning annab võrdsed võimalused kõigile kogukonna liikmetele sõltumata nende rassi, nahavärvi, usutunnistuse, etnilise päritolu, päritolu, tervislik seisund, perekonnaseis, sugu või vanus. Kui meetmed on leitud, et rikkuda käesoleva standardi Ülikooli võtab koheselt kõrvaldama õigusvastase käitumise, selle kordumise vältimiseks, pakkuda korrigeeriv koolitus ja vajaduse korral distsipliini eest vastutavad isikud.

Asukohad

 • Cairo

  Al Tagamoa El Khames , Main Center of Town , End of 90th street , 11835, Cairo

  Küsimused