Keystone logo
Gaia University

Gaia University

Gaia University

Sissejuhatus

Gaia University on seinteta ülikool, piiriülene ülikool, institutsiooniväline kavatsus arendada ökoloogilisele uuenemisele ja sotsiaalsele õiglusele keskendunud mõtlikest õppijatest ja õppijatest innukat, sihipärast ja globaalset kogukonda. Alustame vaatenurgast, et just teie elu, kired, projektid, visioon - ja kiiresti muutuvad kontekstid, milles need esile kerkivad - annavad kõige paremini aluse sellele, mida peate õppima ja kuidas peate seda õppima.

Gaia University pakub ainulaadset ja paindlik mudel õppimine ja unlearning põhineb füüsilisest isikust suunatud, projektipõhine Pathways . Meie poolt määratud minimaalselt nõutavate kursuste korral pühendate suurema osa oma energiast reaalsete projektide kavandamisele, rakendamisele ja dokumenteerimisele. Pakume nõustajate ja mentorite mitmemõõtmelist tugivõrku, kes aitavad teil projektide praktilises väljatöötamises ja julgustavad teid arendama oma tööd ja sisemisi protsesse kriitiliselt mõtlema.

Meie lähenemisviis rõhutab tegevuse ja teooria tasakaalustatud voogu - õppimine läbi sulatatakse mõtlemisega õppimisega (praktika). Nõuame, et osalete oma programmi esimesel aastal mitmel veebikursusel, kuid suurem osa teie tööõpetusest toimub väljaspool klassiruumi.

Sa kasvad nobeda, ennast ja maailma muutva tegevuse õppijana, muutudes üha pädevamaks asjakohaste meetmete võtmisel - tegevus, mis teenib nii sinu enda ideid kui ka kogukonna vajadusi. Samal ajal õpite düsfunktsionaalseid mõtlemismustreid, mis takistavad teid parimat tööd tegemast. Teist saab ka meie progressiivse vastastikuse õppe- ja õpetamiskogukonna aktiivne liige, mis julgustab teid olema oma programmi kestel ja pärast seda ühenduses ja koostöös.

Kutsudes teid avasüli, soovitame teil läheneda Gaia University tõelise kavatsusega. Meiega töötamine hõlmab riskide võtmist ja valmisolekut olla äärel. Tee vabastatud intelligentsiga tõhusaks toimimiseks hõlmab sügava ja nõudliku ülemineku episoode. Selleks peate aktiivselt suhtlema meie pakutava tugiveebiga ning investeerima oma aega ja energiat ka suuremasse töövõrku, õppides, kuidas olla tõeline liitlane teistele. Teil on vaja julgust, et näha, kuidas võim ja privileegid kujundavad teie elu ja ümbritsevat maailma, ning vastupidavust dekonstrueerida sageli nähtamatuid veendumusstruktuure, mis kitsendavad teie loovust ja väge.

Me ei ole kool, mis peibutab teid töökohtade leidmiseks ettevõtte turul. Liitute meiega, sest eeldate, et saate elatada projektidega, mida teate praegu planeedil vaja olevat. Gaia University kaaslasena õpid, kuidas tuvastada efektiivse juhtimise ja tegutsemise võimenduspunkte ning arendada mitmesuguseid oskuste paindlikkust projekti kavandamisel ja juhtimisel. Need on tänapäeval tööturul väga nõutud võimed ja tõendid selle kohta, et olete neid oskusi kõrgel määral arendanud, on nähtavad teie projektide põhjalikus dokumentatsioonis, mis moodustab teie Gaia University portfelli. Nagu ka enne teid käinud lõpetajad, ilmute ka teie programmist selgete ideedega selle kohta, kuidas saaksite kaasa aidata uuenduslike mittetulundusühingute, mikroettevõtete ja kogukonna arenguprojektide mitmekülgsele ja inspireerivale ülemaailmsele sõnavõrgustikule, mis keskendub positiivsele ökoloogilisele ja sotsiaalsele arengule. muutus.

Oleme rõõmsalt jõudnud tõdemusele, et me ei tohiks oma lootusi praegustes tavaharidusasutustes eksitada. Neil puudub üldjuhul oskus reageerida ökoloogilistele ja sotsiaalsetele väljakutsetele, mis meie tänapäeval silmitsi seisavad, vajaliku kiiruse ja loovusega. Sel põhjusel oleme tahtlikult loonud Gaia University millel on kiire kasv - mütseelilaadne organisatsiooniline ülesehitus, mille eesmärk on suurendada strateegilist sidusust üleminekuserval. See viljakas ja mahlane serv on koht, kus oleme valmis teiega kohtuma. Tule ja ühine meiega.

Asukohad

  • Minneapolis

    University Avenue Southeast,1219, 55414, Minneapolis

    Küsimused