Keystone logo
Glasgow Caledonian University - The School of Computing, Engineering and Built Environment MEng elektri- ja elektroonikaseadmetes
Glasgow Caledonian University - The School of Computing, Engineering and Built Environment

MEng elektri- ja elektroonikaseadmetes

Glasgow, Suurbritannia

3 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 1820 / per year *

Ülikoolilinnakus

* Kodu / ELi üliõpilased; 9250 RUK õpilased; 11 500 £ rahvusvahelistest üliõpilastest

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Akrediteeritud: IET

MEng / BEng Electrical and Electronic Engineering valmistab teid võistlema paljude töövõimaluste pakkumisega Ühendkuningriigis ja rahvusvahelisel tasandil. Suurte arusaamade tekkimisel elektri- ja elektroonikaseadmetest ning inseneri ärikeskkonnast saate arendada ka olulisi juhtimis-, juhtimis- ja suhtlemisoskusi ning ülemaailmset perspektiivi, mis on vajalik inseneride karjääri eristamiseks.

Kommunikatsiooni-, anduritehnoloogiate, robootika ja kiirete elektroonikaseadmete kiirete edusammudega koos uuemate tehnoloogiatega, nagu masinõlked ja arvutivaatlus, muutuvad maailmas, kus me elame, muutuvaid muutusi.

Meie programm pakub teile vajalikke oskusi ja kogemusi, mis võimaldavad teil asuda kiire ja kiirema elektri- ja elektroonikaseadmete maailma kui järgmise põlvkonna, intelligentsete, ühendatud seadmete ja süsteemide looja.

Kas olete kunagi mõelnud, millised on mobiiltelefonid ja tahvelarvutid tulevikus? Kuidas saame kasutada satelliite meie elu paremaks muutmiseks? Kuidas me saame aidata inimesi arendada meditsiiniseadmeid? Mida näevad välja järgmise põlvkonna autod ja transpordisüsteemid? Kuidas robotid teevad asju paremaks? Millised on säästlikud energiaallikad? Kust me saame kosmoseuuringutega minna? Need on mõned küsimused, mida elektroonilised tööstused küsivad ka, nii et te ei ole üksi ja te lähete õiges suunas. Esimesed kaks aastat pakuvad õpilastele põhilisi elektri- ja elektroonilisi inseneriteadmisi ning enamarenenud aastatel saate valida spetsialiseerunud valdkondades valikuid. Võimaluse korral rakendame praktilisi tööprojekte, et aidata teil välja töötada oma praktilised ja probleemide lahendamise oskused.

Neljandal aastal teete individuaalse projekti, mis on kas seotud osakonna teadusuuringutega, näiteks energiasüsteemide seisundi jälgimine, arvutite nägemine või järgmise põlvkonna traadita võrkude täiustamine või potentsiaalselt tööstusega seotud projekteerimine, näiteks mootor juhtimisriistvara ja tarkvara intelligentsete sõidukite liikumiseks ja juhtimiseks või järgmise põlvkonna asjade Interneti andurite kujundamiseks. Võite ka arendada oma ideid ja viia läbi personaliseeritud projekti.

Kõrgema tasemega kandidaadid saavad registreeruda otse 5-aastase üliõpilaskooli või ülikooli üliõpilaskandidaadiga igal õppetase enne lõpetamist. MEng kraad annab teile võimaluse saavutada integreeritud magistriõppe auhind ja seega näidata tööandjate jaoks professionaalset valmisolekut.

Programmi õpilasi julgustatakse ära kasutama võimalusi aastaringselt tööstuslikuks paigutamiseks ja rahvusvahelisteks suhtlemiseks partnerülikoolidega üle 20 riigi.

See programm on akrediteeritud Instituudi Engineering & Technology (IET), üks maailma suurimaid inseneribüroo. IET akrediteerimine on rahvusvaheliselt tunnustatud võrdlusalus kvaliteetsete programmide jaoks, mis vastavad professionaalsete inseneride nõuetele.

Sinu karjäär

Lõpetajad võivad oodata töökoha leidmist sellistes tööstusharudes nagu mobiilsüsteemid, interaktiivne meelelahutus, robotsüsteemide projekteerimine, pilditöötlemine, tehisintellekt, side ja võrkude loomine, autotööstus, kosmos, nafta ja gaas, taastuvad energiaallikad, mõõteriistad ja meditsiiniseadmed, samuti nõudlus rolli väljaspool inseneritööd, kus nende probleemide lahendamise oskused ja laiaulatuslikud teadmised tehnoloogia on kõrgelt hinnatud.

Mida sa õpid

Programm hõlmab ühiseid esimese kahe aasta põhielemente, mis hõlmavad elektrilisi põhimõtteid, analoog- ja digitaalelektroonika, matemaatika, tarkvaraarendus, mehaanilised põhimõtted, elektrisüsteemid ja iga-aastane projekteerimisprojekt. Järgnevate aastate moodulite nimed ja sisu muutuvad sageli õppekavas ja uute tehnoloogiate väljatöötamisel. Arenenud aastatel võivad õpilased oodata põhilisi mooduleid koos valikuliste moodulitega, et isikupärastada oma õppimis- või karjääri püüdlusi.

3. aasta

Core: digitaalsed ja programmeeritavad süsteemid, integreeritud tehnikauuringud, inseneritegevused ja juhtimine. Tüüpilised 3 aasta valikud hõlmavad signaale ja elektrooniliste süsteemide disaini, kommunikatsiooni inseneritööd, modelleerimist ja andmete analüüsi, automatiseeritud inseneri, juhtimistehnikat, signaalide ja elektrooniliste süsteemide tehnilist projekteerimist ja analüüsi.

4. aasta

Core: tunnustusprojekt, digitaalignaali töötlemine. Tüüpilised 4 aasta võimalused hõlmavad Intelligentseid robottehnika ja mehhatroonika, digitaalse disaini ja arvutiarhitektuuri, traadita side, süsteemi taseme disaini, tehnilise projekteerimise ja analüüsi, arvutipõhise disaini või juhtimistehnoloogiat

5. aasta

Core: MEng Team Project. Tüüpilised 5 aasta valikud hõlmavad digitaalkommunikatsiooni, reaalajas DSP-d, sisseehitatud süsteemide rakendusi, pilditöötlust ja masina visiooni, optilisi kommunikatsioone, arvutivõrkude simuleerimist, traadita ja mobiilside süsteeme, juhtimissüsteeme, tööstuskommunikatsiooni ja -võrke või seireseadmeid.

Riiki sisenemise nõuded

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.

Aasta 1

SQA kõrgem

BBBB kõrgemal, et kaasata matemaatika ja füüsika, tehnoloogiauuringute või tehnikateadus

Tase

CCD koos matemaatika ja füüsika

ILC kõrgem

H1 H2 H3 H3, sealhulgas matemaatika ja füüsika, pluss inglisekeelne tavaline tase O2

IB diplom

25 punkti peab sisaldama matemaatika ja füüsikat

BTEC

3. taseme laiendatud diplom elektroonilises / elektrotehnika valdkonnas DMM-is, sõltuvalt üksuse profiilist

2. aasta

BTEC

DDM-i elektri- / elektroonikaseadmete tase 3 laiendatud diplom

inglise keel

Õpilased, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad tavaliselt hoidma akadeemilise IELTS-testi tulemuse samaväärsuse 6.0-st, mille elementi pole vähem kui 5.5.

Pange tähele: kui olete pärit enamuselt inglise keelt kõnelevast riigist, ei pruugi teilt nõuda täiendavat tõestust oma inglise keele oskuse kohta.

Lisainformatsioon

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Rahvusvahelised Pathways

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?

Õppemaks 2018/19

 • Kodu: 1820 £
 • RUK: 9250 kr *
 • EL: 1820 £
 • Rahvusvaheline: 11 500 naela

* Koolituskursuse kogukulud RUKi üliõpilastele, kes sooritavad kolme- või nelja-aastase kraadi, on piiratud 27 750 dollariga. Konkreetsed tasud peavad kinnitama Šotimaa valitsus ja võivad muutuda kinnituse korral.

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas tasud võivad muutuda, lugege meie tasusid ja tagasimakse eeskirju.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Rahvusvaheline õpilase alguskuupäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orienteerumissündmused 14. septembril 2018. See täiendav aeg on spetsiaalselt ette nähtud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannias ja GCU asumisel enne üldise tudengite juhendamist ja õpetamist.

Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnak ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritused, kus võite kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

Paigutus ja rahvusvaheline vahetus

Kursuse tehniliste aspektide täiendamiseks ja laiendamiseks on olemas võimalused aastapikkuseks tööstusalaseks tööks ja rahvusvahelisteks vahetusprogrammideks.

Akrediteerimine

Elektri- ja elektroonikaseaduse kraad GCU on akrediteeritud Instituut Engineering ja tehnoloogia (IET)

Sisseastumised

Õppekava

Stipendiumid ja rahastamine

Programmi õppemaks

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • Inseneri magistriprogramm
  • 135號, Taiwan
 • Optika ja fotoonika magistriprogramm
  • Orlando, Ameerika Ühendriigid
 • Elektritranspordisüsteemide magistriprogramm
  • Lahti, Soome
  • Mikkeli, Soome