Keystone logo
Glasgow Caledonian University - The School of Computing, Engineering and Built Environment Mööbel elektrienergia valdkonnas
Glasgow Caledonian University - The School of Computing, Engineering and Built Environment

Mööbel elektrienergia valdkonnas

Glasgow, Suurbritannia

5 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 1820 / per year *

Ülikoolilinnakus

* Kodu / ELi üliõpilased; 9250 RUK õpilased; 11 500 £ rahvusvahelistest üliõpilastest

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Akrediteeritud: IET EI

Kliimamuutused ja majanduslikud juhid tähendavad, et tuule-, laine- ja loodeteallikate taastuvatest energiaallikatest saadav tugev liikumissuund - ja sellest tulenevalt suurenenud nõudlus elektrisüsteemide inseneride järele.

See programm on välja töötatud koostöös tööstusega ja sellel on suurt rõhku praktilistele kogemustele. See pakub laiaharidust elektri-, mehaanika- ja elektroonikaseadmetes koos erialaste moodulitega energeetikas ja jõuelektroonikas.

Teil on juurdepääs hästi varustatud arvutiseadmetega inseneri- ja elektrilistele ja elektroonilistele laboratooriumidele, millel on juhtivad tehnoloogiad, ning kahele tööstusharule paigutamise võimalusele.

Sinu karjäär

Selle programmi lõpetanud on tõenäoliselt suur nõudlus ülemaailmsete elektritootjatega, nagu Howden, GEC, Doosan, Babcock, Scottish Power ja Weir Group.

Mida sa õpid

Aasta 1

Pakub mitmeid IT-põhialuseid ja elektri-, elektroonika- ja masinaehituspõhimõtteid.

2. aasta

Tutvab professionaalse inseneri, matemaatika, termodünaamika, energiavarude, põlvkonna juhtimisalaste kohustustega

3. aasta

Control Engineering, Power Electronic Systems, Plant

4. aasta

Honor projekt, elektrisüsteemide tehnoloogia, elektrimasinad, taastuvenergia tehnoloogia, juhtimistehnika.

5. aasta (MEng)

MEng grupi projekt, strateegia

Riiki sisenemise nõuded

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.

Aasta 1

SQA kõrgem

ABBB, sealhulgas matemaatika ja füüsika, tehnoloogiaalaste uuringute või insenertehnoloogia pluss native 5 inglise keeles C

Tase

BCC, sealhulgas matemaatika ja füüsika pluss GCSE inglise keel C / 4-s.

ILC kõrgem

H1 H2 H3 H3, sealhulgas matemaatika ja füüsika, pluss inglisekeelne tavaline tase O2

IB diplom

24 punkti peab sisaldama matemaatika ja füüsika

BTEC

MMM-i tehnikateaduse 3. taseme täiendatud diplom

2. aasta

BTEC

DDM-i elektri- / elektroonikaseadmete tase 3 laiendatud diplom

3. aasta

HND

HND Elektri- või elektroonikainsener B-klassi hindega ja matemaatika 1, 2, 3, 4 ja 5 tehnoloogiateadustes.

Suvekool

Matemaatika suvekooli külastused ja läbimine on hädavajalikud nende jaoks, kellel puudub inseneri matemaatika 5. Lisateabe saamiseks külastage www.gcu.ac.uk/mathssummerschool.

inglise keel

Õpilased, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad tavaliselt hoidma akadeemilise IELTS-testi tulemuse samaväärsuse 6.0-st, mille elementi pole vähem kui 5.5.

Pange tähele: kui olete pärit enamuselt inglise keelt kõnelevast riigist, ei pruugi teilt nõuda täiendavat tõestust oma inglise keele oskuse kohta.

Lisainformatsioon

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Rahvusvahelised Pathways

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?

Õppemaks 2018/19

 • Kodu: 1820 £
 • RUK: 9250 kr *
 • EL: 1820 £
 • Rahvusvaheline: 11 500 naela

* RUKi üliõpilastele kolme- või nelja-aastase kraadiõppe tasud on kokku 27 750 krooni. Konkreetsed tasud peavad kinnitama Šotimaa valitsus ja võivad muutuda kinnituse korral.

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas tasud võivad muutuda, lugege meie tasusid ja tagasimakse eeskirju.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Rahvusvaheline õpilase alguskuupäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orientatsiooniüritused 14. septembril 2018 . See lisaaeg on spetsiaalselt ette nähtud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannia ja GCU sisseseadmisel enne üldise üliõpilaste juhendamise ja õpetamise alustamist.

Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnak ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritused, kus võite kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

Kutsealane akrediteerimine

Elektrienergia inseneri kraadi akrediteerib IET Instituut Engineering ja tehnoloogia ja EI Energy Institute. Kursuste eesmärk on vastata UKSPECi nõudmistele, mille on välja töötanud Ühendkuningriigi Inseneribüroo UK Professional Engineering Competence ja MEng Pathways vastavuses C.Eng Chartered Engineer staatuse akadeemilistele nõuetele.

Tööpraktika

Pakutakse kahte tööstusharu praktikat, millest üks kestab 48 nädalat. Need ei ole kohustuslikud paigutused ega ole ka garanteeritud.

HM jõud

Koostöös HM-iga on GCU tuvastanud, et see programm on eriti sobiv sõjaväelastele ja endistele sõjaväelastele meestele ja naistele. Külastage HM Forces Careers Zone'i, et saada lisateavet pakutavate teenuste kohta.

Hindamismeetodid

Eksamid, kursuste, klasside testid, esitlused, arvutipõhised harjutused ja kirjalikud aruanded kasutatakse õnnestumiste hindamiseks õpitulemuste ajal.

Meie eesmärgiks on ehitada oma õpilaste oskused tööandjate nõutud valdkondades ülemaailmsesse teadmistepõhises majanduses, seostudes tööandjatega, et anda õpilastele autentset õpikogemust, mis sobib vastavate uuringutega. Meie üliõpilased leiavad, et selle õppekava üks tugevamaid külgi on teised üliõpilased, kellest paljud praegu õpivad, tegelevad osalise tööajaga õpingutega, samal ajal kui täiskohaga töökohti hoitakse või neid sponsoreerivad rahvusvahelised ettevõtted. Nende üliõpilaste väärtuslik kogemus kantakse tagasi klassiruumi ja jagatakse mitteametlikult kaasõpilaste kasuks.

Sisseastumised

Õppekava

Stipendiumid ja rahastamine

Programmi õppemaks

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • Materjalitehnika magistrikraad: energiatehnoloogia materjalid
  • Turku, Soome
 • Naftatehnika magister
  • Ostrava, Tšehhi
 • MSc taastuvenergia tehnikas
  • London, Suurbritannia