Keystone logo
GEMA Business School

GEMA Business School

GEMA Business School

Sissejuhatus

Üle 35 aasta jooksul on GEMA Business School välja töötanud kõrgetasemelised juhtimiskoolitused inimestele ja organisatsioonidele riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil. Suurte magistrikraadide, ettevõtjate ja juhtide rakendusprogrammide, avaliku ja erasektori ettevõtete korporatiivprogrammide ning rahvusvaheliste sertifitseerimiskursustega inimressursside, turunduse ja projektijuhtimise alal. Ühendused äriringkondade ja äriringkondade maailmaga, suurepärased koolitusprogrammid, rahvusvaheliselt tunnustatud teaduskond, tuntud ja strateegiline bränd:

Need on vaid mõned elemendid, mis panevad GEMA Business School juhtimiskoolide Itaalia maastiku tipptaseme valiku.

Miks GEMA Business School ?

GEMA Business School on pakkunud juhtimiskoolitust riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtete nimel üle 30 aasta.

Meie lai valik kraadiõppekursusi, ettevõtjate ja juhtide rakendusprogramme, avalike ja eraettevõtete ettevõtete programme, klassifitseerib meie ärikooli üheks kõige dünaamilisemaks ja tähelepanuväärsemaks riigi maastikul.

Me oleme kvalifitseeruv ja eristatav koolitusvaldkond, mille eesmärk on tõhustada andeid, arendada oskusi, edendada inimeste ja ettevõtete kasvu.

GEMA Business School on tihedalt seotud ettevõtete ja organisatsioonide maailmaga, pakkudes välja erinevaid tippspetsialiseerimise koolitusprogramme, rahvusvahelist teaduskonda ning tunnustust ja sertifitseerimist juhtimiskoolituse valdkonnas. Need on vaid mõned elemendid, mis teevad GEMA Business School Itaalia maastiku tipptaseme valiku.

Asukohad

  • Rome

    Via Umberto Quintavalle, 100, 00173, Rome

Küsimused