Keystone logo
Geneva Finance Research Institute

Geneva Finance Research Institute

Geneva Finance Research Institute

Sissejuhatus

Kes me oleme?

Geneva Finance Research Institute (GFRI) on multidistsiplinaarne instituut, mis asub Genfi ülikoolis ja keskendub kahele peamisele uurimisteemale rahanduses: “ Portfellihaldus ” ja “ Finants ja ühiskond ”.

Selle teadusuuringute teemad rõhutavad seega ühelt poolt Genfi kui finantskeskuse rolli portfellihalduses ja teiselt poolt eeliseid ja välismõjusid, mida rahastatakse kogu ühiskonna jaoks. GFRI teadusuuringud on multidistsiplinaarsed ja tuginevad Genfi ülikooli majanduse ja juhtimise, õigusteaduse ja psühholoogia ning haridusteaduste teaduskondade sünergiale. Need koostöövõimalused võimaldasid GFRI-l hiljuti laieneda kahes uues uurimisvaldkonnas: neurofinantseerimine ja jätkusuutlik finantseerimine.

GFRI õppejõud on väga mitmekesine rahvusvaheline professorite meeskond, kes on pühendunud eeskätt tipptasemel teadustöö avaldamisele tipptasemel ajakirjades, kuid nad tegelevad ka rahanduse kõrgetasemelise haridusega ning teadmiste edasiandmisega, nagu konverentsid, seminarid ning avalikud arutelud mitmesugustel rahandusteemadel. Tim Gouw / Pexels

129264_pexels-photo-70292.jpeg

Asukohad

  • Geneva

    Bd du Pont d'Arve 40, 1211, Geneva

    Küsimused