Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Georgetown University Department of Biochemistry and Molecular & Cellular Biology

Georgetown University Department of Biochemistry and Molecular & Cellular Biology

Georgetown University Department of Biochemistry and Molecular & Cellular Biology

Sissejuhatus

Teadus vastab meditsiinile

Ole osa võrreldamatest uurimisvõimalustest, mida toidab biomeditsiiniliste uurimisküsimuste otsimine inimeste haiguste kontekstis.

151529_151484_1.jpg

Georgetowni ülikooli meditsiinikooli, biokeemia ning molekulaar- ja rakubioloogia osakonna edukas ja dünaamiline tippkeskus asub baasteaduse hoone tervel korrusel ja sellel on täiendavaid võimalusi meditsiinikeskuse muudes osades. Osakonna ressursse rikastatakse laia valiku koostöös tehtud uuringutega National Institute of Health, Food and Drug Administration, USA kaitseministeeriumi, National Institute of Standards and Technology ja teiste valitsuse uurimisasutuste uurijatega, samuti biotehnoloogia uurijatega. Washingtoni suurlinna piirkonnas. Need koostöö võimaldavad juurdepääsu laia spektrile asjatundlikkusele ja tipptasemel tehnoloogiatele.

Georgetowni biokeemia ja molekulaarbioloogia programmi MS piiritleb ainulaadsete kursuste ja võrreldavate uurimisvõimaluste kaudu ideaalse tee meditsiinikarjääri poole, mida toidab biomeditsiiniliste uurimisküsimuste otsimine inimhaiguste kontekstis. MS programm sobib atraktiivseks koolitusprogrammiks ja stardiplatvormiks teadusmahuka meditsiinikarjääri jaoks. Programm on pühendunud kraadiõppuritele ainulaadse keskkonna pakkumisel, kus saab õppida, kuidas biokeemiat, molekulaarbioloogiat, rakubioloogiat ja geneetikat saab kasutada rahvatervise ja meditsiini oluliste probleemide lahendamiseks. Olulist rõhku pannakse teaduse kommunikatsioonile, kusjuures õpilastel on programmiga seotud koolituse jooksul mitmeid võimalusi oma kirjaliku ja suulise suhtlemisoskuse lihvimiseks.

Nelja ainepunktiga praktika toimub teadus mentorite juures erinevates GUMC laborites ülikoolilinnakus või ülikoolilinnakus valitsusasutustes, nagu NIH ja FDA, samuti Marylandi biotehnoloogia tööstuse koridoris. Biokeemia programmi magistrandid otsivad karjääri peamiselt akadeemiliste, valitsuse või biotehnoloogia alaste teadusuuringute alal. Enamik meie üliõpilastest lähevad doktorikraadile, MD, DDS, JD või MBA programmidele, kasutades Georgetowni oskusi ja koolitust oma tulevase akadeemilise ja teadlaskarjääri edendamiseks.

Ph.D. Programm

Osakonnas on kaks doktorikraadi programmid. Ph.D. õpilastel on mentoritena valdkonna eksperdid.

Magistriõppe programmid

Leidke endale kõige sobivam programm ühe meie viie magistrikraadi või kraadiõppe programmi kaudu.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfVDYujOwpV2wgkwvFoY4kH5w1Ak--zB933iyUzDXpXdTCjEw/viewform

Asukohad

  • Washington

    Department of Biochemistry and Molecular & Cellular Biology 337 Basic Science Building 3900 Reservoir Road, N.W., Washington D.C. 20057, 20057, Washington

    Küsimused