Keystone logo
Georgetown University - McDonough School of Business

Georgetown University - McDonough School of Business

Georgetown University - McDonough School of Business

Sissejuhatus

Pakume maailmatasemel lõpetajate kogemust, mille juured on meie eripära:

 • Juurdepääs ekspertteadmistele Georgetowni ülikooli tunnustatud koolides, et pakkuda interdistsiplinaarseid integreeritud õppekogemusi.
 • Asukoht ülemaailmses pealinnas Washingtonis, kus on juurdepääs mõttejuhtidele ja mõjutajatele ettevõtetes, valitsuses, poliitikas, valitsusvälistes asutustes, saatkondades ja mujal.
 • Georgetowni ülikooli jesuiitide traditsioon, mis kutsub meid üles olema juhid, kes edendavad koostöökultuuri ning kasutavad empaatiat ja hoolivad teistest, kui nad töötavad maailma kõige keerukamate väljakutsete lahendamise ja ühiste hüvede teenimise nimel.

Dean Almeida Georgetown McDonough nägemus

Kuna ärimaailm jätkab kiireid muutusi, kutsub dekaan Paul Almeida meid ette kujutama maailma, kus McDonoughi lõpetajad on valmis midagi muutma ja teenima ühist hüve. Selle saavutamiseks esitab ta oma visiooni ja strateegia, kuidas tagada, et õpilased lõpetaksid tuleviku juhtimiseks vajalikud tööriistad, tehnikad ja mõtteviisid.

Samuti vaatleme äritegevust globaalse pilgu kaudu, kududes kõigisse oma programmidesse globaalseid juhtumeid, vilistlaste suhtlust ja nõustamisprojekte. Teame, et õpilased õpivad üksteiselt sama palju kui klassiruumis, seega loome tahtlikult erinevaid kogukondi, mis lähtuvad mitmest rahvusest ja rahvusest, tõstavad naisi, toetavad LGBTQ+ kogukonda ja võtavad omaks veterane, pakkudes kokkupuudet mitme vaatenurga ja kogemusega. .

Koostöökultuuri kaudu võtab Hoya kogukond üksteist omaks ja ülendab. Kas programmiliste heaolualgatuste, üliõpilasklubide ja -organisatsioonide või vilistlaste püüdluste kaudu olla külalisesinejate või mentoritena, on Georgetown pühendunud meie õpilaste ja lõpetajate elukestvale edule.

Strateegilised algatused

Võimaluste täiustamine tulevikuväljadel

Georgetown McDonoughis töötame täna selle nimel, et valmistada õpilasi ette eduks arenevates valdkondades ning äri- ja muude tööstusharude ristumiskohas, mis aitab meie lõpetajatel lahendada maailma kõige keerulisemaid probleeme. Oleme määratlenud neli peamist valdkonda, sealhulgas äri ja poliitika; jätkusuutlikkuse äri; tehisintellekt, tehnoloogia ja töö tulevik; ning ettevõtlus ja innovatsioon.

Kuuluvuse kogukonna loomine

McDonough'l on mitmekesisuse, võrdõiguslikkuse ja kaasamise alaline komitee, mis koosneb õpilastest, õppejõududest ja töötajatest, kes panevad ellu meie kooli pühendumust mitmekesisuse kogukonna edendamisele.

Vilistlastele elukestvate töösuhete loomine

Päev, mil meie õpilased oma kraadi omandavad, ei ole nende haridustee lõpp, see on vaid samm teel. Seetõttu tegeleme elukestva õppe võimalustega, kus vilistlased saavad naasta Hilltopi, et auditeerida valikaineid, mis järgivad ettevõtluses esilekerkivaid suundumusi.

Ka meie vilistlased on oma ala eksperdid ja ärimaailma muutuste esirinnas. See annab suurepärase võimaluse täiustada meie õpilaste õppekavakogemust, kutsudes neid meie klassiruumidesse kaasõpetajateks ja külalisteks. Programmi Partners in Leadership, Learning and Research (PILLARs) kaudu on vilistlastel ja vanematel võimalus suhelda meie õpilastega ning jagada oma kogemusi ja teadmisi.

Võtme faktid

1789

Asutati Georgetowni ülikool

1957. aastal

Asutati McDonoughi ärikool ja bakalaureuseõppe programm

1981. aastal

Asutatud täiskohaga MBA programm

Edetabelid

12

USA parim ärikool

Financial Times

19

Täistööajaga MBA USA-s

Financial Times

22

Täistööajaga MBA USA-s

USA uudised ja maailmaraport

Asukohad

 • District of Columbia

  Rafik B. Hariri Building 37th and O Streets, 20057, District of Columbia

  Programmid

   Asutus pakub ka:

   Küsimused