Keystone logo
Georgetown University School of Continuing Studies

Georgetown University School of Continuing Studies

Georgetown University School of Continuing Studies

Sissejuhatus

Umbes

Georgetowni ülikooli jätkuvõimaluste kool (SCS) pakub kõrgkoolide programme erialases ja liberaalses õpingutes, üle 30 kutsetunnistuse programmi, erialase ettevalmistuse ja hariduse, suvekooli ja eriprogrammide ning ülikooli ainult osalise tööajaga bakalaureuse programmi.

Kombineerides kogenud õpetlasi ja praktikutega innovaatilist haridusprogramme, valmistab SCS ette oskusi, mis on vajalikud tänapäeva arenevas ärimaastikus.

Narkootikumide ja kommunikatsiooniministeeriumi üliõpilasena liitute koostöös ja mitmekesises akadeemilises kogukonnas, mis koosneb:

 • Ligi 300 sõjaväelast
 • 45 protsenti naisi ja mehi värvi
 • Üliõpilased üle 45 tööstusharu
 • Rohkem kui 300 rahvusvahelist tudengit, kes esindavad 75 rahvust
 • 20- kuni 88-aastased õpilased

SCS missioon

Missioon: edendada maailmatasemel väärtustepõhist haridust erinevatele kogukondadele ja üksikisikutele kogu nende akadeemilise ja tööalase karjääri jooksul; parandada tööalast konkurentsivõimet ja arendada tööjõudu; ning aidata kaasa kodanikuks olemise, hästi informeeritud ja globaalselt teadlik ühiskonna ülesehitamisele.

Visioon: mitmekesiste elukestva õppega inimeste elude ja karjääride muutmine, võimaldades kõigile juurdepääsu tegelevale ja personaliseeritud liberaalsele ja erialasele haridusele.

Meie ülikoolilinnak

Avasta DC

Jätkuõppekool asub rahva pealinna südames. Klassiruumi sees saate õppida tööstuse juhtidelt, osaleda tuntud teadlastega ja teha koostööd kogu maailmas ja kogu maailmast pärit eakaaslastega. Nurga all leiad muuseume, mälestusi, restorane ja kultuuriüritusi.

Õppige piiranguteta

Meie state-of-the-art Downtown DC ülikoolilinnak sisaldab enam kui 95 000 ruutjalga klassiruumi, bürood ja kohtumisruumi koos integreeritud tehnoloogiaga. Ruumides on 30 klassiruumi, 14 grupiruumi tuba, 125-kohaline auditoorium, digitaalmeedia labor ja ringhäälingu stuudio, vaimulike kabel, raamatukogu, kohvik ja mitmed puhkeruumid.

Ühenda tööstusega

SCSi strateegilise nägemuse põhiosa on kasutada tugevat partnerlust ja suhteid tööstuse ekspertide ja kohaliku kogukonna organisatsioonidega. Meie kesklinna naabrus on koduks sadadele ettevõtetele ja organisatsioonidele, mis esindavad laia tööstusharude ja sektorite hulka, sealhulgas avalike suhete ettevõtted; ajakirjanduse, side- ja meediaorganisatsioonid; spordi tööstuse ettevõtted; inimressursside asutused; valitsusagentuurid; mittetulundusühingud; ja paljud teised.

Akrediteeringud

EFMD Equis-akrediteeringugaAMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

Asukohad

 • Washington

  3700 O Street, N.W., Washington D.C. 20057, 20057, Washington

 • USA Online

  USA Online, Ameerika Ühendriigid

  Programmid

  Küsimused