Keystone logo
Georgia Institute of Technology

Georgia Institute of Technology

Georgia Institute of Technology

Sissejuhatus

Georgia Tehnikaarhitektuurikooli missioon on sisendada meie õpilastele elukestvat uudishimu ehitatava keskkonna vastu, mõista selle sotsiaalseid ja kultuurilisi tähendusi ning kire tuleviku parendamiseks. Püüame kasvatada õpilaste arusaamu arhitektuurilisest ja linnakujundusest kui esteetilistest, tehnilistest ja teaduspõhistest tegevustest, mis peavad loominguliselt ületama traditsioonilisi distsipliinipiire.

132749_pexels-photo-3815533.jpeg

Meie ajalugu

Arhitektuur loodi Georgia Tehnika õppeainena 1908. aastal tsiviilehituse eriala üliõpilase palvel, kes värbas kaasõpilasi kahekümnesse klassi astumiseks. Vahepealse sajandi jooksul on arhitektuuriosakonda täiendatud erialade lisamisega (asutamise järjekorras) tööstusdisainilahendus (1940), linna- ja regionaalplaneerimine (1952), hoonete ehitamine (1958) ja muusika (1991).

Multidistsiplinaarne arhitektuurikolledž (nüüd nimetatakse seda disainikolledžiks) loodi 1975. aastal ning oluliseks verstapostiks, mis varsti järgnes, oli filosoofiadoktori doktorikraadi loomine 1982. aastal arhitektuurikraadi ja multidistsiplinaarse doktoriprogrammi loomine, kajastamine kavandatud ja ehitatud keskkonna kasvavast keerukusest ning üha suuremat rõhku Georgia Tech tipptasemel teadustööle. Lisaks viiele koolile hõlmab kolledž seitset teaduskeskust: kvaliteedi kasvu ja regionaalarengu keskus, geograafiliste infosüsteemide keskus, abitehnoloogia ja keskkonnale juurdepääsu keskus, alternatiivse meedia juurdepääsu keskus, digitaalse hoone laboratoorium, ehitusressursside keskus ja muusikatehnoloogia keskus.

Georgia Tehnikaarhitektuurikool hõlmab viit eraldiseisvat kraadiõppekava, mis kajastavad kooli mitut missiooni bakalaureuseõppes, erialases hariduses ning edasijõudnute õpingutes ja teadustöös. Arhitektuuri bakalaureuse bakalaureuse kraad aitab kaasa Georgia Techi üldharidusmissioonile stuudiopõhise disainihariduse kaudu, mis annab aluse liberaalsetele ja tehnoloogilistele teadmistele ning rõhutab loovust ja võimet otsida ja lahendada ehitatud ja asustatud keskkonnaga seotud probleeme. Kooli keskmes on arhitektuuri erialane kraad, akrediteeritud arhitektuuri magistrikraad, mis vastab ühele nõudele üksikisikutele, kes soovivad saavutada praktiseerivate arhitektide litsentsi. Manustatud kujul, nagu see on tehnoloogiainstituudis ja asub elavas suurlinnas, edendab Georgia Techi M.Archi programm teadusuuringutest lähtuvat disainikultuuri, mis on vallandatud kujutlusvõimele ning millele on sisse tunginud ettevõtlikkuse, innovatsiooni ja teadmiste vaimus.

Luues seoseid praktika ja tööstusega, on kool välja töötanud mitu kutsealase kraadiõppe programmi: äsja loodud magistrikraad linnaehituse alal, partnerlussuhe linna- ja regionaalplaneerimise kooliga, mis tegeleb linnakasvuga seotud riiklike ja globaalsete väljakutsetega ; ja magistrikraad (millel on suurem osa arhitektuurist) kraad, millel on erinevad kontsentratsioonid digitaalse disaini ja valmistamise, kõrgtehnoloogilise hoone ning tervise ja disaini alal. Need kontsentratsioonid peegeldavad meie doktorikraadi spetsialiseeritud õppesuundi. programm: projekteerimisarvutused, ehitustehnoloogia ja jõudlus ning arhitektuur, kultuur ja käitumine, igaüks koos nendega seotud teaduslabori ja olulise rahastamisbaasiga. Toetame ka tööd arhitektuuris, ajaloos ja ühiskonnas. Ajalooliselt on rahastatud teadusuuringute kultuuri areng arhitektuuri valdkonnas jäänud inseneriteaduse ja teaduste õdede erialade taha. Kuid see, mida me arhitektuurikoolis teha püüame, on kasutada teadusuuringute ja disaini vahelisi loomingulisi pingeid, mis võivad valdkonna innovatsiooni edendada, kujutleda paremat tulevikku arhitektuuri, disaini ja uurimistöö kaudu.

Meie rajatised

Esmased ruumid, mis võimaldavad üliõpilasi, õppejõude ja disainikolledži töötajaid, hõlmavad kolme hoonet. Disainikolledži hoone koosneb kahest tiivast (ida ja lääs), mis valmisid vastavalt 1952. ja 1980. aastal, ning Hinmani teadusuuringute hoonest, mis on ehitatud 1939. aastal ja renoveeritud 2011. aastal.

Ida ja Lääne disainikolledž

Selles kompleksis asuvad kooli halduskontorid, bakalaureuseõppe arhitektuursed ateljeed, disainižüriide ruumid, erineva suuruse ja mahutavusega loengustiilis klassiruumid, seminariruumid, arvutilaborid ja teaduskondade kontorid. Muud siin majutatavad rajatised hõlmavad Georgia tehnikaraamatukogu filiaali, kus asuvad arhitektuuriga seotud kollektsioonid, näitusegalerii, disaini- ja mudelite valmistamise töötoad ning digitaalse väljundi / printimise ressursid.

Hinmani teadusuuringute hoone

Selles rajatises asuvad disainistuudiod arhitektuuri magistri ja magistrikraadiprogrammide jaoks, žürii ruumid, arvutilabor, teaduskondade kontorid, disainilahenduse ja ehitustehnoloogia teaduslaborid, mis võimaldavad teadlasi ja doktorikraadi. õpilaste tööruumid.

Ükski teine koolihoone ei kirjelda Georgia Tehnika arhitektuuriõppe vaimu ja trajektoori paremini kui Hinmani teadushoone. Laialdaselt tunnustatud disaini tipptasemel paljude kutse- ja tööstuspreemiatega ühendab hoone vanaaegse, moodsa ja utilitaarse uurimislabori tundliku rehabilitatsiooni arhitektuurselt leidliku ja kogemuslikult rikkaliku ruumilise kohandamisega, mis on ümber kavandatud disaini ja uurimistöö juhendamiseks. Strateegiline disain liigub ja peene materjalipaletiga saavutatakse maksimaalne dramaatiline efekt navekujulises ruumis, mis on nüüd pühendatud loomingulisele tootmisele. Uus ja olemasolev konstruktsioon on ühendatud loomingulisse pingesse, mis väljutab kõiki materiaalse käsitöö poeetilisi võimalusi koos digitaalsete protsessidega.

Hinmani teadushoones asub ka digitaalse hoone laboratoorium. Digitaalne hoonelabor aitab ühendada tööstust teadusuuringutega ning labori õppejõud ja töötajad toetavad arhitektuurikooli tudengeid õpetamise, nõustamise ning õpilastele praktika- ja tööstusalaste ühendusvõimaluste loomise kaudu.

Arhitektuuri lisavõimaluste kool

 • Digital Fabrication Lab on disainikolledži labor, mis toetab kooli algatusi digitaalse disaini ja valmistamise alal ning asub ülikoolilinnaku servas Marietta tänaval. Selles rajatises asuvad tipptasemel tootmisseadmed, kontorid ja projekti tööruum.
 • Tervisesüsteemide instituudi kõrval asuv SimTigrate disainilabor on disainikolledži laboratoorium, tervise- ja disainikeskne labor, mis toetab ka kooli uurimisalgatusi tõenduspõhise disaini valdkonnas.

Akrediteerimine

Ameerika Ühendriikides nõuab enamik registreerimiskomisjoneid litsentsimise eeltingimusena akrediteeritud erialase kraadi omandamist. Riiklik arhitektuuri akrediteerimise nõukogu (NAAB), mis on ainus agentuur, kes on volitatud akrediteerima arhitektuuri erialaseid kraadiõppe programme, mida pakuvad USA piirkondliku akrediteeringuga asutused, tunnistab kolme tüüpi kraadi: arhitektuuri bakalaureusekraad, arhitektuuri magistrant ja doktorikraad. Arhitektuur. Programmile võib anda kaheksa-, kolme- või kaheaastase akrediteerimise tähtaja, sõltuvalt selle vastavusest kehtestatud haridusstandarditele.

Arhitektuuri doktori ja arhitektuuri magistriõppe programmid võivad sisseastumiseks nõuda arhitektuuri eriala bakalaureuse kraadi. Kuid kutsealane kraad ei ole iseenesest akrediteeritud kraad. ”

Georgia Institute of Technology Arhitektuurikooli Georgia Institute of Technology pakub järgmisi NAAB-i akrediteeritud kraadiõppe programme:

 • Arhitektuurimeister, 3-aastane rada (mitteprofessionaalne kraad + 102 semestritundi)
 • Arhitektuurimeister, 2-aastane rada (kutsealane kraad + 60 semestritundi)

Järgmine mõlema programmi akrediteerimiskülastus: 2022

Meie õpilaste tööd

2017. aasta sügissemestril said Advanced Design Studio õpilased väljakutse kavandada Atlanta BeltLine'i uus sild otse North Avenue kohal. Õpilastel oli projekti valmimiseks aega kolm nädalat. Seal olid mõned praktilised reeglid: liikumist üle Pathway ei saanud katkestada; Põhja avenüü tuleb läbimõeldult siduda BeltLine'iga ja kujundus pidi jäädvustama vihmavett.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

 • Atlanta

  School of Architecture 245 4th Street, NW, Suite 351 Atlanta, GA 30332-0155, , Atlanta

  Programmid

  Küsimused