Keystone logo
Georgia State University - J. Mack Robinson College of Business

Georgia State University - J. Mack Robinson College of Business

Georgia State University - J. Mack Robinson College of Business

Sissejuhatus

Probleemide lahendamine

Robinsoni ettevõtluskolledž on üliõpilaste, õpetajate ja spetsialistide kogukond, kes on spetsialiseerunud arukamate äriotsuste juhtimisele.

Rikkaliku ajalooga linnas asuv Robinsoni kolledž asub Atlanta kesklinnas, on kohalike ja globaalsete äripartneritega liider ning toetab üle 60 000 inimese vilistlasvõrgustikku, mis ulatub kaugele ja kaugele - väikeettevõtetest globaalseteni ettevõtted. Meil on kogu maailmas tugevad sidemed - ja hoolitseme selle eest, et ka meie õpilased seda teeksid.

Meie programmid on ehitatud nii, et need tõstaksid õpilasi klassiruumist ja pakuksid kogemusi, mis ületavad lõhe ärikoolituse ja ärimaailma vahel. Meie rahvusvaheliselt tunnustatud teaduskond ei ole mitte ainult oma valdkonna eksperdid, vaid ka viljakad autorid, silmapaistvad teadlased ja auhinnatud juhid.

Robinsoni õpilased seisavad silma

Leiate, et meie üliõpilased on kohalike ettevõtete konsultandid ja pakuvad äriplaane, turu-uuringuid ja toodete hinnanguid. Nad teevad äripartneritega kõrvuti tõeliste suurandmetega seotud probleemide lahendamiseks ja usaldusväärsete lahenduste pakkumiseks. Meie õpilased reisivad kogu maailmas, õppides ülemaailmselt tegutsevaid ettevõtteid. Võistluste, häkatonide ja ettevõtlusprobleemide korral võistlevad nad edetabelis. Meie lõpetajad maanduvad tippkohtumistel, teenivad tõsteid ning teevad endale ja Robinsoni kolledžile nime.

Lähemale ärile

 • Finantsjuhtimise sümpoosionid.
  Poolaastane finantsjuhtimise sümpoosion koosneb C-suite'i juhtide, ettevõtjate ja rahandusspetsialistide paneelidest, mis pakuvad õpilastele parimat äritava, tekkivaid suundumusi ja ettevõtluse tulevikku . Modereeritud on meie Executive in Residence, C-suite juht kahes Fortune 500 ettevõttes ja erakapitali pöörde korral. Sümpoosioni varasemad teemad hõlmavad ühinemisi ja ühinemisi, panganduse tulevikku, erakapitali, FinTechi, varade / varade haldamist ja mitmekesisust rahandus. Pärast paneeldiskussiooni suhtlevad õpilased meie külalistega võrgustiku vastuvõtul.
 • Mentori programm.
  Õpilased saavad vastu võtta tegevjuhi, kes annab karjäärinõuandeid ja ärisidemeid. Mentorite hulka kuuluvad C-suite juhid sellistes ettevõtetes nagu Georgia Pacific , Turner Broadcasting , BlueLynx , Churches Chicken , Printpack ja Oglethorpe Power .
 • Finantsjuhtimise võrgustik.
  Rahandusministeeriumiga seotud Financial Leadership Network (FLN) pakub üliõpilastele juurdepääsu Atlanta juhtivatele ettevõtetele nagu Equifax, Mohawk Industries , Intercontinental Hotel Group , Vaikse ookeani piirkond , Westrock , Muelleri veetooted, PrimeRevenue ja Alvarez & Marsal . FLN on kanal finantskogukonnale ning mentorite, sidemete ja professionaalsete võimaluste allikas.
 • Aasta finantsjuhi (FLY) auhinnad.
  Rahandusosakond toetab iga-aastast üritust FLY Awards , mis tunnustab rahanduse kogukonna silmapaistvaid liidreid ja aitab ühendada õpilasi Atlanta rahanduse "kolijate ja raputajatega".
 • Finantsjuhtimise kursus.
  Finantsjuhtimise kursus, mille eestvedaja on meie residentuuri juhtkond, keskendub karjääri ja inimkapitali arendamisele läbi mentorluse, karjääri hindamise testimise ja suhtlemise juhtide esinejatega.

Vision 2020 edendamine

Vision 2020 edendamine on Robinsoni viieaastane strateegiline plaan, mis nõuab investeeringuid õppejõudude töösse, suurendades üliõpilastele immateriaalsete ja kogemuslike õppimisvõimaluste arvu, luues kolledži ja korporatiivsete partnerite vahel sügavamaid koostöövõimalusi, täiustades rajatisi ja tehnoloogiat. olemasolevaid ressursse ja uusi tulusid. Plaan kiideti heaks 2015. aasta novembris toimunud Robinson Fall Teaduskonna koosolekul.

Visioon

Keegi ei lähe ettevõtlusele lähemale kui Robinson.

Atlanta südames, mida ümbritsevad Fortune 500 ettevõtted ja ettevõtlusega alustavad ettevõtted, soodustab Robinson Business of Business, et arendada sügavaid ja püsivaid ärisuhteid, mis katavad meie uurimis-, õpetamis- ja teenistusmissioone, et lihtsustada meie järgmise põlvkonna juhtide arengut . Me kasvame tulevaste talentide kaudu kraadiõppe programmide kaudu, pidevalt ühendades õpilasi ettevõtlusega ja ühiskonnaga ning toetame praeguseid liidreid täidesaatva hariduse kaudu, samuti koostöösuhteid ja sponsoreeritud uuringuid. See võimaldab meil olla äritegevusele lähemal, paremini mõista turuprobleeme ja arendada ettevõtlusega tõhusamalt lahendusi.

Selle visiooni saavutamiseks on 2020. aastaks vaja kolm eesmärki:

 1. Volitada õpilasi kasutama tehnoloogilise revolutsiooni võimalusi
 2. Edendada teadlik keskkond, mis on vajalik insightful Business Leaders'i tootmiseks
 3. Juhtige sihtotstarbelist ühendust

Missioon

Tagada mitmekesine üliõpilaskond, mis on valmis andma väärtust ettevõtluses, valitsuses ja mittetulundusühingutes.

Selle saavutame, kaasates teadlasi ja praktikuid, kes suurendavad meie arusaama sellest, kuidas üksikisikud, organisatsioonid ja turud sotsiaalset heaolu kõige tõhusamalt parandavad. Jagame neid teadmisi oma eakaaslaste ning praeguste ja tulevaste ärijuhtidega, et maksimeerida nende potentsiaali mõjutada üksikisikuid, perekondi, kogukondi ja globaalset ühiskonda.

Põhiväärtused

Neli väärtust määravad meid ja juhivad meie tulemusi.

115806_Openness.jpg

115807_Rigor.jpg

115808_Collaboration.jpg

115809_PowerofMarkets.jpg

Avatus

Karmus ja asjakohasus.

Koostöö.

Turgude turg.

Oleme avalikult pühendunud loovate ideede ja viiside otsimisele, mida teised väidavad, et ei ole võimalik. Me võitleme praeguste ja tulevaste juhtidega kõigist taustadest.

Toodame põhjalikke ja asjakohaseid uuringuid, mis stimuleerivad akadeemilist maailma ja võimaldavad meil pakkuda hariduslikke kogemusi, mis innustavad praeguseid ja tulevasi ärijuhte äritegevuse edendamiseks, uuendusteks ja ümberkujundamiseks.

Loome ja väärtustame koostöösuhteid, mis võimaldavad meil akadeemilisi teadmisi, tehnikaid ja meetodeid paremini äritegevuseks muuta. Ettevõtlusprobleemid, millel ei ole tõestatud lähenemisi, loovad tuletatud nõudluse uute akadeemiliste uuringute ja väärtuste kaasootmise võimaluste järele. Koostöösuhete kultiveerimine on selle vooru loomise võti.

Usume, et turule orienteeritud süsteem edendab ja toetab kõige paremini individuaalse väärikuse, vabaduse ja isikliku vastutuse kasvu ning on kõige tõhusam vahend inimeste elu rikastamiseks. Me hindame, et praegused ja tulevased organisatsioonilised juhid osalevad pikaajalises väärtuses eetiliselt ja vastutustundlikult nii turul kui ka ühiskondlikus kontekstis, milles nad tegutsevad.

Asukohad

 • Atlanta

  33 Gilmer Street SE, 30303, Atlanta

Programmid

Küsimused