Keystone logo
© © University of Lille
Ghent University - Faculty of Pharmaceutical Sciences

Ghent University - Faculty of Pharmaceutical Sciences

Ghent University - Faculty of Pharmaceutical Sciences

Sissejuhatus

Genti ülikool on 100 parima ülikooli seas ja üks Belgia suurimaid ülikoole. Meie 11 teaduskonda pakuvad rohkem kui 200 kursust ja viivad läbi põhjalikku uurimistööd paljudes teadusvaldkondades. Gent University Global Campus on ühtlasi esimene Euroopa ülikool Lõuna-Koreas Songdos.

Mida tähendab Genti ülikool?

Genti ülikool on pluralistlik ülikool, mis on avatud kõigile, olenemata ideoloogilisest, poliitilisest, kultuurilisest või sotsiaalsest taustast. Meie kreedo on "Julge mõelda".

Genti ülikool asutati aastal 1817. 2017. aastal tähistas Genti ülikool oma 200. aastapäeva.

Üle 49 000 üliõpilase ja 15 000 töötajaga 100 parima ülikoolina oleme üks suurimaid ülikoole hollandi keelepiirkonnas, mis asub Belgias Flandrias. Gent University Global Campus on ühtlasi esimene Euroopa ülikool Lõuna-Koreas Songdos.

Meie 11 teaduskonda pakuvad rohkem kui 200 kursust ja viivad läbi põhjalikku uurimistööd paljudes teadusvaldkondades. Mitmed meie uurimisrühmad, keskused ja instituudid on ülemaailmselt tuntud sellistes valdkondades nagu biotehnoloogia, vesiviljelus, mikroelektroonika, ajalugu, ...

2017. aastal tähistas Genti ülikool oma 200. aastapäeva. Viimase 200 aasta jooksul on meie ülikooli töötajate ja vilistlaste hulgas olnud palju silmapaistvaid teadlasi, ministreid ja isegi Nobeli preemia laureaate.

Asukohad

  • Ghent

    Ottergemsesteenweg,460, 9000, Ghent

    Küsimused