Keystone logo
GISMA Grenoble Ecole de Management

GISMA Grenoble Ecole de Management

GISMA Grenoble Ecole de Management

Sissejuhatus

GISMA ja Grenoble Ecole de Management (GEM) tegid koostööd 2016. aasta jaanuaris. Leping võimaldas GISMA -l pakkuda Grenoble’i magistrikraadi, juhataja D’Affaires Internationales/MSc Management in International Business, MSc Marketing Management ning MSc Innovation, Strategy and Entrepreneurship Berliinis . GISMA laiahaardeline oskusteave Saksamaal kõrgharidusprogrammide läbiviimisel, suurepärane üliõpilaste tagasiside ja ulatuslikud üliõpilaste tugiteenused koos GEMi kõrgelt auhinnatud programmidega on suunatud tipptasemel hariduskogemuse pakkumisele. See koostöö pakub tõeliselt rahvusvahelist kraadiõppe ärikogemust dünaamiliste kaasaegsete teemadega, nagu digitaalne juhtimine ja ettevõtlus. Programmid edastatakse täielikult inglise keeles.

GEM on tuntud prantsuse ärikool, mille keskne ülikoolilinnak asub Prantsusmaal Grenoble'is, maalilises piirkonnas, mis asub Prantsuse Alpide jalamil. Koolil on mitu edetabelit, sealhulgas Financial Timesi Euroopa ärikoolide edetabelis 26. koht (detsember 2018); 28. Euroopas, kus MBA/The Economist edetabel (oktoober 2015); Prantsuse ärikoolide edetabelis 6. koht (2018). GEM on kolmekordne akrediteeritud ärikool, mis teeb sellest ühe vähestest koolidest kogu maailmas, millel on kolmekordne (AMBA-EQUIS-AACSB) akrediteering.

Asukoht

Berliini dünaamiline ja pingestatud kultuur pole saladus. Berliinis on kõik olemas, alates üle 180 muuseumi, mis uurivad Saksamaa ajalugu ja pärandit, kuni põrandaaluste ööklubideni, millel on omapärane teema ja mitmekesine muusika. Väljaspool õpinguid saate kogeda elu nagu kohalik linn ajaloos ja võimalustes.

Berliin on tuntud ka selle poolest, et on alustavatele ettevõtetele mõeldud tippkeskuseks. Paljud tehnoloogiaettevõtted on otsustanud asutada ka linna, põhjustades Berliini hüüdnime "Silicon Allee".

Ekspertiis

Meie professorid on väga pühendunud spetsialistid, kes on alati nõus akadeemiliste aruteludega ka väljaspool klassiruumi. Meie teaduskonnal on pikaajaline kogemus nii akadeemilises kui ka tööstusega seotud valdkonnas ning iga õppejõud on oma ala ekspert, paljud doktorikraadiga.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Berlin

    GISMA Berlin, Dessauer Str. 3-5, 10963, Berlin

    Küsimused