Keystone logo
Global College Australasia

Global College Australasia

Global College Australasia

Sissejuhatus

Ülikoolilinnaga Perthi linnas, mis on lähedal kõigele, mida vajate kaunis Lääne-Austraalias viibimise ajal. Global College Australasia on kaasaegne ja dünaamiline õppeasutus, mis pakub kvaliteetseid programme meeldivas keskkonnas, mis edendab õppimist ja motiveerib õpilasi praktilise rakendamise kaudu õppetöös tipptaset saavutama.

Global College Australasia asutati moto „Õppige juhtima, harjutage edu saavutamiseks“ abil, mis annab loovuse ja õpib tööstust kasutama. Oleme Austraalia oskuste kvaliteediamet (ASQA) riiklikult akrediteeritud registreeritud koolitusorganisatsioon. Eristab meid eakaaslastest põhirõhk akadeemilise tipptaseme, töökohale paigutamise ja koolituse edendamisel ning õpilaste hariduskogemuse rahuldavaks muutmisel, nii et nad mäletaksid kogu oma elupäevi hea meelega Global College Australasia 's.

Erakordne õpetamine, silmapaistvad võimalused ning laiaulatuslikud akadeemilised ja hoolekandeteenused on Global College Australasia haridusfilosoofias kesksel kohal. Global College Australasia juhtkond ja töötajad on tööstuse eksperdid, kes toovad klassiruumi palju teadmisi ja kogemusi. Klasside suurus on väike ning õpetamisviis on sõbralik, toetav ja isikupärane.

Kutsume õpilasi kõigist kultuuritaustadest kogema Lääne-Austraalia looduslikku ilu ja lõdvestunud elustiili, omandades samal ajal kvaliteetse, rahvusvaheliselt konkurentsivõimelise kvalifikatsiooni. Kogete suurepärast keskkonda õppimiseks. Meie ülikoolilinnakus on lai valik kvaliteetseid võimalusi, mis aitavad teil õppida, osaleda ja suhelda. Kutsume teid vaatama meie pakutavate programmide mitmekesist valikut ja kaaluma meie kolledžis õppimise valimise paljusid eeliseid.

Asukohad

  • East Perth

    Wellington Street,176, 6004, East Perth

    Programmid

      Küsimused