Keystone logo
Global College Malta

Global College Malta

Global College Malta

Sissejuhatus

Tere tulemast teenusesse Global College Malta. Tere tulemast!

Global College Malta on Vahemere piirkonna üks prestiižsemaid ja tulevikku vaatavamaid eraasutusi, mis asub Maltal. Oleme tuntud erakordsete, kvaliteetsete bakalaureuse- ja magistriõppe kursuste pakkumise poolest. Meie terviklik, maailmatasemel haridus ja valdkonnaülesed õppekavad on suunatud meie õpilaste ettevalmistamisele rahuldavaks ja väga rahuldust pakkuvaks karjääriks.

Kõik meie kursused on asjakohased ja tööstusega seotud ning julgustavad aktiivselt loovust, probleemide lahendamist, kriitilist mõtlemist ning uusimate suundumuste ja tehnoloogiate positiivset peegeldust, mis on vajalikud muutuvate globaalsete keskkondade ja turgude vajaduste rahuldamiseks.

Meie kursused ettevõttes Global College Malta on mõeldud tööalase konkurentsivõime parandamiseks ja pakume uhkusega spetsiaalselt kavandatud kvaliteetseid äri- ja juhtimiskursusi. Meie asutuse ainulaadset tugevust juhivad meie mainekate akadeemikute tunnustatud teadmised ja õpetamisoskused kogu maailmast, tuues kaasa hulgaliselt ulatuslikke ja tipptasemel õpetamis-, äri- ja tööstuskogemusi. Tunneme suurt uhkust selle üle, et tervitame teid kui meie järgmise põlvkonna valdkonna liidreid, et suhelda meiega ainulaadse õppekogemuse kaudu ja aidata kujundada teie edukat tulevikku. Meie eesmärk on varustada teid oskuste ja teadmistega, mis aitavad teil ülemaailmselt konkurentsitihedas keskkonnas edu saavutada. Ükskõik millise kursuse valite, soovime teile palju edu ning äärmiselt nauditavat ja rahuldust pakkuvat õppimiskogemust.

Õppemaailmast Global College Malta

Study World Global College Malta on osa edukast rahvusvahelisest täiend- ja kõrghariduse pakkujast, millel on õppeasutusi üle maailma. Seetõttu liitute väga eduka üleglobaalse õppevõrgustikuga. Global College Malta on loonud tugevad partnerlussuhted mitme maineka Briti ülikooliga ning neid kogemusi ja teadmisi kasutatakse teie õppekursustel. Need rahvusvahelised sidemed võimaldavad meie õpilastel õppida Maltal, omandades samal ajal maailmakuulsate Briti ülikoolide poolt välja antud kraadi.

Pikalt Maltal asutatud

Peaaegu kümneaastase kogemusega Maltal on Global College Malta loonud kvaliteetse maine ning tal on tugevad ja tihedad sidemed kohaliku tööstusega. Paljud meie üliõpilased on jätkanud väga edukat karjääri Malta ja rahvusvahelistes organisatsioonides, mis annab tunnistust kõigi meie kursuste kõrgest kvaliteedist ja oskuste arendamise potentsiaalist. Viimase kümnendi jooksul on kolledž lõpetanud suur hulk tudengeid, kellel on 21. sajandi töökeskkonnas praegu vajalikud akadeemilised ja praktilised oskused. Meie õpilastel on tunnustatud oskused juhtimise, innovatsiooni juhtimise, loova mõtlemise ja suhtlemise valdkonnas. Meie üliõpilaskond koosneb suures osas spetsialistidest, kes soovivad oma töökogemust akrediteeritud akadeemilise kvalifikatsiooniga suurendada või edasi õppides professionaalselt kasvada. Meie üliõpilaste ja õppejõudude mitmekülgsed kogemused aitavad luua väga rikkalikku, elavat ja stimuleerivat õpikeskkonda, kus inimesi julgustatakse aktiivselt oma vaateid ja teadmisi jagama, et aidata klassile tervikuna kasu tuua. Kolledžis õppimine on alati põnev ja uuenduslik!

Akrediteeritud kursused

Juhtimine ja juhtimine, turundus, inimressursid, strateegiline mõtlemine ja rahandus on mõned valdkonnad, millele meie õpilased saavad spetsialiseeruda, kui registreeruvad mõnele saidi Global College Maltapakutavale kursusele. Kõik meie kursused on ametlikult kinnitatud ja akrediteeritud Malta täiend- ja kõrghariduse ameti poolt ning neid saab õppida mitmel akadeemilisel tasemel Malta kvalifikatsiooniraamistiku raames.

Aadressile Global College Malta määratud õppejõududel on tõeliselt suurepärased oskused ja kogemused kõiges, mis on seotud tänapäevase äri ja juhtimisega, pakkudes meie õpilastele fantastilist praktilist baasi kõigil meie õpetatavatel erialadel.

Global College Malta täidab alati oma moto – inimeste arendamine nende tõelise potentsiaali saavutamiseks –, pakkudes pidevalt akadeemilist tipptaset ning pakkudes kõigile meie üliõpilastele kvaliteetset tuge ja abi.

Kursused töötavatele professionaalidele

Global College Malta tegeleb aktiivselt hõivatud töötava professionaali vajadustega – olgu selleks siis töötav lapsevanem, hõivatud organisatsiooni tegevjuht, edutamist otsiv töötaja või isik, kes soovib oma teadmisi ja kogemusi akadeemilise kvalifikatsiooni omandamise kaudu laiendada jne. peal. Toitlustame neid hõivatud inimesi mitmel erineval, toetaval ja põneval viisil:

 • Meie tunniplaanid on spetsiaalselt koostatud nende inimeste jaoks, kes on hõivatud täistööajaga. Õppetöö toimub kõigil meie kursustel tavaliselt kaks või kolm korda nädalas õhtuti.
 • Meie suurte kogemustega üliõpilaste tugijuhid. Igal meie õppeprogrammil on pühendunud töötaja, kelle ülesanne on lihtsalt tagada, et kolledži, meie õppejõudude ja kõigi meie üliõpilaste vahel oleks sujuv side, pakkudes abistavat tuge meie üliõpilaste kogu akadeemilise teekonna vältel.
 • Pakume moodulkursuseid, mis on mõeldud spetsiaalselt hõivatud spetsialistidele, kellel võib tekkida vajadus töötada ebaregulaarselt ja kellel ei pruugi olla pidevat töögraafikut. Modulaarse ülesehitusega saate hõlpsasti oma õppimist edasi-tagasi hüpata, kui teie individuaalsed asjaolud seda nõuavad.
 • Toetame spetsiaalselt neid, kes pole võib-olla pikka aega õppinud või kellel võib puududa enesekindlus, korraldades toetavaid seansse, mis viivad nad kiiresti hoogu, et nad saaksid oma kursust tõeliselt nautida ja edukalt lõpetada.

Ootame aktiivselt üliõpilasi kõigilt elualadelt ja teeme kõik endast oleneva, et tagada nende õppimiskogemus kolledžis võimalikult nauditav ja täisväärtuslik. Oleme alati olemas, et pakkuda tuge ja abi ning püüame õppida tundma iga oma õpilast, et saaksime paremini mõista, kuidas aidata neil saavutada oma tõelist potentsiaali. Oleme väga uhked, et meie õpilaste tagasiside on tõesti hea!

Ülikooli omadused

  Asukohad

  • Il-Kalkara

   Global College Malta, Smart City Malta SCM 01, Ricasoli, SCM 1001, Il-Kalkara

  • Buona Vista area

   SmartCity Malta SCM01, , Buona Vista area

  Küsimused