Keystone logo
Goizueta Business School

Goizueta Business School

Goizueta Business School

Sissejuhatus

Meie kogemus teeb meid suureks. Kujutage ette, mida see teie heaks teha saab.

Ligi 100-aastane tipptase tähendab, et me teame, kuidas luua püsivat ja sisukat ettevõtlusmõju.

Goizueta Beyond: ettevõtluse tuleviku nägemine

Ettevõte on sõiduk, mis suudab anda ühiskonnale tähendusliku ja püsiva mõju. Selle vaatenurga avamine avab meie kollektiivse innovatsioonivõime kõige olulisematel teemadel. Ligi 100 aastat on Goizueta Business School olnud põhimõtteliste juhtide koolituskohtadeks ja võimekate teadmiste laboratooriumiks. Meie ajalugu hõlmab eetilise äritegevuse eetodit ja annab meile kõik võimaluse elukestva edu saavutamiseks. Liikudes äriringkondade ja ühiskonna keerulise vastastikuse sõltuvusega püüame kokku kutsuda heledamaid mõtteid, et lahendada suurimad probleemid, mis on seotud terviklikkuse, leidlikkusega ja hõõrumisega. See on Goizueta Beyond.

Tuleviku kujundamise ajalugu.

Roberto Goizueta suutis sõita, visaduse ja julgete ideede abil ronida juhtkonna redelit The Coca-Cola Company'i tippkohtusse ja viinud selle enneolematu jõukusse. Tema juhtimisel tõusis Coca-Cola aktsiate turuväärtus 1981. aasta 4 miljardilt dollarilt 1997. aastal 145 miljardi dollarini.

Roberto C. Goizueta

Meie nimekaim oli 20. sajandi suur ärijuhid. Roberto Goizueta oma 16-aastase ametiaja jooksul The Coca-Cola Company'is suurendas oma väärtust 4 miljardilt dollarilt 145 miljardi USA dollarile - selle tagamiseks, et Fortune'i nimekirjas on "Ameerika kõige kuulsamate korporatsioonide seas". Ettevõtte ülesehitamisel aitas Goizueta oluliselt kaasa ka Emori ja ärikooli arengule.

Goizueta juhtis kogu oma elu uudishimu, intellektuaalse julguse ja terviklikkuse. Meil on au jagada oma nime ja realiseerida oma väärtused, mis moodustavad haridusliku lähenemisviisi nurgakivi ja on meie missioonil, mis on mõeldud tulevaste juhtide parimaks õpetamiseks.

Goizueta mõju Goizueta Business School

Roberto C. Goizueta räägib, kui tähtis on äri juhtimine terviklikkuse, au ja uhkusega. Tema poeg jagab lemmikteksti, mis tõstab esile head juhti.

Asukohad

  • Atlanta

    Clifton Road,1300, 30322, Atlanta

Küsimused