Keystone logo
Golden Gate University Magistrikraad Finance (MS-Fin)
Golden Gate University

Magistrikraad Finance (MS-Fin)

San Francisco, Ameerika Ühendriigid

4 Semesters

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 32 700 *

Kaugõpe, Ülikoolilinnakus

* Eeldatav õppemaksu kogusumma: 32 700–42 510 dollarit

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Wall Street klassiruumis

Alustage või laiendage oma karjääri rahanduses. MS rahanduse Golden Gate University (GGU) pakub reaalse maailma ja põhjaliku kokkupuute põhimõtteid ja tavasid, mis on vajalikud karjääri investeeringute juhtimise või ettevõtete rahanduse. Programm keskendub muu hulgas konkreetsetele veenvatele valdkondadele, mis on vajalikud karjääri edukuse saavutamiseks finantsjuhtimises, investeeringute juhtimises, turbeanalüüsis, ettevõtete panganduses ja portfellihalduses.

137356_pexels-photo.jpg

Ülevaade

Magistrikraad rahanduses on spetsialiseerunud tehniline programm, mis pakub põhjalikku kokkupuudet ettevõtete rahanduse ja investeeringute juhtimise põhimõtete ja tavadega. Programmi peamine eesmärk on anda eriteadmisi, mis on vajalikud teie organisatsiooni finantsjuhi või investeerimisnõustajana vahetu väärtuse lisamiseks.

San Francisco finantsrajooni südames asuv Golden Gate University pakub võrgustike loomise ja praktikavõimalusi oma 68 000-liikmelise vilistlaste võrgustiku ja suhete kaudu kohaliku finantskogukonnaga.

MS Finance programm on sertifitseeritud Chartered Financial Analyst (CFA) Instituut kui ülikooli liitumise programm. See liikmelisus annab märku tööandjatele, et MSF-i õppekava on tihedalt seotud finantsjuhtimise praktikaga ja aitab ette valmistada õpilasi CFA eksamitele.

MS Finance ei ürita anda laiahaardelist ettevõtet, mis on tüüpiline MBA-le. Selle asemel keskendutakse konkreetsetele valdkondadele, kus finantsjuhid, turvaanalüütikud, ettevõtete pankurid ja portfellihaldurid on veenva huviga. See aste on mõeldud üliõpilastele, kes on sellesse äritegevuse distsipliini ametialaselt pühendunud ja kes on huvitatud end varustamast laiaulatuslike analüütiliste tööriistade ja tehnikatega.

Võite valida, kas teenida see kraad täielikult veebis või veebikursuste ja klassikursuste kombinatsiooni kaudu, mida õpetavad samad professorid ja mis pakuvad sama materjali kui traditsioonilises vormingus.

Õppekava

Magistrikraad rahanduses eeldab lõpuleviimist 6 ühikut sihtasutusprogrammis ja 30 ühikut edasijõudnud programmi kursuste korral, kumulatiivse hindepunkti keskmine on 3,00 või parem kursustel, mis võetakse Golden Gate University mis on programmi nõuetele vastavad. Kursused kannavad kolme semestri krediidiühikuid, kui pole öeldud teisiti.

Kõik kursuse eeltingimused peavad olema täidetud enne teatud kursusele registreerumist ja need on märgitud iga kursuse kirjelduses. Individuaalsetest sihtasutusprogrammi kursustest võib loobuda, kui tudeng on varem läbinud võrreldavad kursused piirkondlikult akrediteeritud kolledžis või ülikoolis. Õpilased võivad registreeruda edasijõudnute programmide kursustele enne, kui nad on läbinud kogu sihtasutuse programmi (kui nad on täitnud kõik kursuse eeltingimused), kuid nad peavad sihtasutuse programmi lõpule viima selleks ajaks, kui nad on registreerunud edasijõudnute programmi 12 ühikus.

Ühikud kokku - 30

Sihtasutusprogramm - 6 ühikut (ei sisaldu ühikutes)

 • Raamatupidamine juhtidele või ...
 • Sissejuhatav finantsarvestus
 • Andmete analüüs juhtidele

Edasijõudnute kursused - 30 ühikut

Vajalikud kursused - 24 ühikut

 • Raamatupidajate finantsteabe analüüs
 • Finantsturud ja institutsioonid
 • Corporate Finance
 • Finantsmudelimine
 • Kapitali eelarvestamine ja pikaajaline finantseerimine
 • Investeeringud
 • Tuletisväärtpaberiturud
 • Ettevõtte hindamine

Valikainete kursused - 6 ühikut

Valige kaks ACCTG, ECON, FI või MSBA 300/400 taseme kursust, mis võivad hõlmata ka FI 497 praktikat: rahandus.

Vastuvõtutingimused

MS Finance nõuab lõpuleviimist 12 ühikut sihtasutusprogrammi ja 33 ühikut edasijõudnud programmi kursuste, mille kumulatiivne hinne punkti keskmiselt 3,00 või parem kursustel võetud Golden Gate University . Kursused kannavad kolme semestri krediidiühikuid, kui pole öeldud teisiti. Individuaalsetest sihtasutusprogrammi kursustest võib loobuda, kui tudeng on varem läbinud võrreldavad kursused piirkondlikult akrediteeritud kolledžis või ülikoolis. Õpilasi võidakse lubada edasijõudnutele programmi kursustele enne kogu sihtasutuse programmi lõpetamist, kuid nad peavad sihtasutuse programmi lõpule viima selleks ajaks, kui edasijõudnute programmis on teenitud 12 ühikut.

137357_coins-currency-investment-insurance-128867.jpeg
Pixabay / pexels

Õpitulemused

MS-i rahandusprogrammi lõpetajate oskused ja oskused on järgmised:

 • Hinnake ja selgitage ettevõtte investeeringute ning pikaajaliste ja lühiajaliste finantseerimisstrateegiatega seotud finantsotsuseid, kasutades finantsteoreetilisi, kvantitatiivseid otsuste tegemise vahendeid ja analüüsimeetodeid.
 • Rakendada majanduslikku analüüsi firma otsuste tegemisel, võttes arvesse turgude, institutsioonide ja rahvusvaheliste suundumuste mõju nendele otsustele. Mõista, kas finantsturg vastab tõhusa turu tingimustele ja millisel määral.
 • Äri- ja finantsriskide määratlemine ja mõõtmine. Kirjeldage riski ja tulu suhet ning tehke vahet eeldatavate ja vajalike tulude vahel. Selgitage, kuidas risk mõjutab reaalsete ja finantsvarade hindamist ja kirjeldab riskide juhtimise meetodeid.
 • Hinnake ettevõtete juhtimisstruktuure ja uurige juhtimisküsimustes koostoimeid kindla juhtimise, finantsturgude ja sidusrühmade vahel.
 • Kirjeldage ja hinnake finantsotsuste tegemise ja finantspraktika eetilisi tagajärgi, hinnake alternatiivseid soovitusi eetiliste finantsprobleemide lahendamiseks ja tehke neile probleemidele asjakohased lahendused.

Kulu ja tasud

Eeldatav õppemaksu kogusumma: 32 700–42 510 dollarit.

Prioriteetne taotlus 2020. aasta sügisese stipendiumi saamiseks oli 15. juuni 2020, kuid GGU võtab endiselt taotlusi vastu.

___

Lisateavet leiate meie brošüürist siit .

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • Magistrikraad kvantitatiivses rahanduses
  • Arlington, Ameerika Ühendriigid
 • MSc panganduses, rahanduses ja riskijuhtimises
  • London, Suurbritannia
 • Rahanduse magister
  • Irvine, Ameerika Ühendriigid